Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 27580

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Domki i Apartamenty u Piotra

Sportowa 5, Władysławowo 13579

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 65 zł os.

18 11.17
Ostatki Surfcastingowe 2017 - Puchar Burmistrza Miasta Władysławowo
Ostatki Surfcastingowe 2017 - Puchar Burmistrza Miasta Władysławowo
Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Krystian Lezner
Krystian Lezner
Były zawodnik - Mrzezino
Liczba zdobytych punktów: 121
Brał udział też w:
1 miejsce
Andrzej Miłosz
Andrzej Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 111
Brał udział też w:
2 miejsce
Karol Bulczak
Karol Bulczak
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
4 miejsce
Wiesław Kępka
Wiesław Kępka
Zawodnik - Żelistrzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 81
5 miejsce
Jarosław Worach
Jarosław Worach
Zawodnik - Słupsk/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
6 miejsce
Krzysztof Sadłowski
Krzysztof Sadłowski
Zawodnik - Leśniewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
7 miejsce
Przemysław Staniszewski
Przemysław Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
8 miejsce
Michał Ceszke
Michał Ceszke
Zawodnik - Kąpino
Liczba zdobytych punktów: 50
Brał udział też w:
9 miejsce
Piotr Ceynowa
Piotr Ceynowa
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 50
Brał udział też w:
10 miejsce
Dawid Wrosz
Dawid Wrosz
Były zawodnik - Krokowa
Liczba zdobytych punktów: 50
11 miejsce
Alicja Graf
Alicja Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 50
Brał udział też w:
12 miejsce
Ania Pomieczyńska
Ania Pomieczyńska
Zawodnik - Reda/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 50
13 miejsce
Mateusz Miłosz
Mateusz Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
17 miejsce
Włodzimierz Staniszewski
Włodzimierz Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
18 miejsce
Wojciech Mach
Wojciech Mach
Zawodnik - Starzyński Dwór/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
19 miejsce
Szymon Drzeżdżon
Szymon Drzeżdżon
Zawodnik - Łebcz/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
22 miejsce
Roman Joras
Roman Joras
Były zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
23 miejsce
Dariusz Kazor
Dariusz Kazor
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
26 miejsce
Michał Hintzke
Michał Hintzke
Były zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
27 miejsce
Michał Bolda
Michał Bolda
Zawodnik - Swarzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
28 miejsce
Jarosław Rusak
Jarosław Rusak
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
29 miejsce
Sebastian Potrykus
Sebastian Potrykus
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
30 miejsce
Łukasz Król
Łukasz Król
Były zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 21
31 miejsce
Zbigniew Graf
Zbigniew Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
32 miejsce
Krzysztof Cieśliński
33 miejsce
Błażej Czapp
Błażej Czapp
Były zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
35 miejsce
Janusz Adamczyk
Janusz Adamczyk
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
36 miejsce
Maciej Ellwart
Maciej Ellwart
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
38 miejsce
Błażej Miler
Błażej Miler
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
39 miejsce
Arek Doppke
Arek Doppke
Zawodnik - Minkowice/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
40 miejsce
Daniel Gąska
Daniel Gąska
Były zawodnik - Jeldzino
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
41 miejsce
Radosław Tysowski
Radosław Tysowski
Były zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
42 miejsce
Andrzej Baran
Andrzej Baran
Były zawodnik - Odargowo
Liczba zdobytych punktów: 21
43 miejsce
Maciej Wrosz
Maciej Wrosz
Były zawodnik - Krokowa
Liczba zdobytych punktów: 21
44 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
45 miejsce
Piotr Jezierski
Piotr Jezierski
Były zawodnik - Pierwsze Błota
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
46 miejsce
Mariusz Rudiak
Mariusz Rudiak
Zawodnik - Ustka
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
47 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
48 miejsce
Dariusz Michałus
Dariusz Michałus
Były zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
49 miejsce
Krzysztof Winnicki
Krzysztof Winnicki
Zawodnik - Choczewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
50 miejsce
Daniel Radtke
Daniel Radtke
Zawodnik - Karwia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
51 miejsce