Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 27158

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Julka

Abrahama 2/81, Władysławowo, Polska 950

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
220 zł - 300 zł os.

15 04.18
Klubowy Kuter - dorsze z łodzi dryfującej
Klubowy Kuter - dorsze z łodzi dryfującej
Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Maciej Kamiński
Maciej Kamiński
Prezes - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 121
Brał udział też w:
1 miejsce
Szymon Drzeżdżon
Szymon Drzeżdżon
Zawodnik - Łebcz/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 111
Brał udział też w:
2 miejsce
Jacek Stachurski
Jacek Stachurski
Zawodnik - Londyn
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
6 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
7 miejsce
Dariusz Michałus
Dariusz Michałus
Były zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
8 miejsce
Piotr Jezierski
Piotr Jezierski
Były zawodnik - Pierwsze Błota
Liczba zdobytych punktów: 41
Brał udział też w:
10 miejsce
Krzysztof Sadłowski
Krzysztof Sadłowski
Zawodnik - Leśniewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
11 miejsce
Jarosław Worach
Jarosław Worach
Zawodnik - Słupsk/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
13 miejsce
Sławomir Myszk
Sławomir Myszk
Były zawodnik - Nowa Wieś Lęborska
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
15 miejsce
Rafał Ceynowa
Rafał Ceynowa
Były zawodnik - Karlikowo
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
16 miejsce
Rafał Wawrzyniak
Rafał Wawrzyniak
Zawodnik - Oborniki
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
17 miejsce
Arek Szoska
Arek Szoska
Zawodnik - Skowarcz/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
18 miejsce
Vitiuk Valery
Vitiuk Valery
Były zawodnik - Ukraina
Liczba zdobytych punktów: 26
19 miejsce
Mateusz Miłosz
Mateusz Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
20 miejsce
Przemysław Staniszewski
Przemysław Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
21 miejsce
Alicja Graf
Alicja Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
24 miejsce
Zbigniew Graf
Zbigniew Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
25 miejsce
Krzysztof Cieśliński
26 miejsce
Daniel Gąska
Daniel Gąska
Były zawodnik - Jeldzino
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
27 miejsce
Grzegorz Truski
Grzegorz Truski
Były zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
28 miejsce
Krzysztof Nadolski
Krzysztof Nadolski
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
29 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
30 miejsce
Wojciech Kubiak
Wojciech Kubiak
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
31 miejsce