Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 16161

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 216

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.


Polskie Wędkarstwo Morskie

INFORMATOR MORSKI - wszystko czego szukasz na jednej stronie...
Na skróty: zawody | prognoza pogody | opłaty | ODZIEŻ WŁADEK TEAM

NASZ FACEBOOK

Historia Klubu Władek TEAM

Historia Klubu Władek TEAMPoczątki klubu Władek TEAM są związane z portalem turystycznym wladek.pl który od 2000 roku w zorganizowany sposób promuje miasto Władysławowo, jako przepiękny i bogaty w atrakcje kurort turystyczny. Na plażach w okolicach Władysławowa corocznie organizowane są duże imprezy wędkarskie Mistrzostwami Polski włącznie. Tutejszy port to doskonałe miejsce do połowu sandaczy, wielkich okoni, śledzi oraz fląder. Do 2020 roku stacjonowała tu też największa flota kutrów i jachtów wędkarskich oferujących możliwość wypłynięcia na pełne morze na dorsze.

W 2013 roku w portalu wladek.pl został wyodrębniony dział RYBY w którym początkowo były promowane wyprawy na dorsze z kutra. Internauci mogli znaleźć tu nie tylko rzetelnie prowadzony spis kutrów wędkarskich ale również mini strony z poradami co zabrać na takie wyprawy itp.

Rok później powstała morska telewizja, na łamach której systematycznie były publikowane filmy z wypraw na dorsze oraz cykle poradnikowe związane z wędkarstwem morskim. Widząc wielki potencjał, zainteresowanie i zaangażowanie ze strony turystów odwiedzających nasz region i portal wladek.Historia Klubu Władek TEAMpl w 2015 roku powstał Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM którego organem prowadzącym był portal wladek.pl

Jeszcze w 2015 roku nowo wybrany Zarząd Klubu ustalił dres kod oraz zamówił odpowiednią ilość kurtek klubowych, koszulek i czapeczek. W pierwszych dniach stycznia 2016 roku ruszył funkcjonujący do dziś Ranking Władek TEAM, którego zadaniem było i jest wyłanianie najlepszych zawodników w dyscyplinie wędkarstwa morskiego. Powstała równie oficjalna strona www.klub.wladek.pl na łamach której każdy internauta mógł zapoznać się ze statutem oraz innymi ważnymi aspektami funkcjonowania klubu. Ranking Władek TEAM na bieżąco wyłaniał najlepszych wędkarzy, którzy w zamian otrzymywali zwrot kosztów startu w kolejnych zawodach. W 2016 roku prócz uczestniczenia w wielu zawodach wędkarskich, klub zorganizował kilka zawodów zamkniętych (klubowy kuter, klubowa belonada) oraz otwartych (rzutówka surfcastinowa, ostatki surfcastingowe). Zorganizowaliśmy również transport (autobus) i pojechaliśmy odwiedzić naszych kolegów z Kołobrzegu, którzy we wrześniu byli organizatorem zawodów z cyklu Klubowej Ligi Surfcastingu. Pojechaliśmy również dużą zorganizowaną na targi wędkarskie. W tym roku również Władek TEAM stanął na podium jako drużynowy viHistoria Klubu Władek TEAMcemistrz na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Surfcastingu.

2017 rok można uznać za bardzo udany gdyż udało nam się nie tylko stać najliczniejszym klubem morskim w Polsce ale również wzbogacić się o funkcjonalny namiot oraz 6 plażowych flag, które otrzymywali tylko najlepsi zawodnicy. W tym roku również otrzymaliśmy od sponsora duży grill z klubowym logiem, który stał się nieodzownym elementem naszych klubowych integracji na plaży. Dzięki staraniom ówczesnego gospodarza Dawida Wrosz pozyskaliśmy środki na wykonanie 100 tabliczek potrzebnych do zaznaczania stanowisk wędkarskich oraz dużego drewnianego podium. W tym roku Władek TEAM był współorganizatorem ostatnich zawodów z cyklu Klubowej Ligi Surfcastingu. Jeśli chodzi o sprawy dotyczące wyłącznie klubowiczów Władek TEAM to na uwagę zasługują comiesięczne losowania Prezentu Od Sponsora (w skrócie POS). Ówczesny prezes Michał Ceszke zawsze 24 danego miesiąca publikował film podsumowujący osiągnięcia klubowe oraz ciekawostki oraz losował spośród członków klubu jedną osobę, która dostawała super nagrodę. W tym roku klub wraz z właścicielem pensjonatu Pomorzanka Grzegorzem Turskim (który również jest zawodnikiem Władek TEAM) postanowił zorganizować wędkarHistoria Klubu Władek TEAMski Rekord Polski w nieprzerwanym łowieniu ryb metodą surfcastingową wprost z plaży. Łącznie ponad 60 zawodników Władek TEAM przez 10 dni i nocy łowiło ryby na plaży we Władysławowie.

2018 rok to rok obfitujący w nowe zawody oraz dalszy rozwój klubu. Na początku marca odbyły się pierwsze otwarte spinningowe zawody Rozewska Troć a dwa tygodnie później tradycyjnie na plaży w Karwii odbyła się rzutówka surfcastingowa. W tym roku trzech zawodników Władek TEAM dostało się do sportowej kadry PZW (dawniej kadry narodowej). Od tego czasu Andrzej Dechnik, Jacek Frączek oraz Mirosław Golla reprezentowali nie tylko barwy klubowe ale również i Polskę na arenie międzynarodowej. Wraz z Urzędem Miejskim we Władysławowie i Pomorzanką w maju został ustanowiony Rekord Polski w ilości i długości wędzisk ułożonych jedna przy drugiej na plaży. Oczywiście klub zorganizował również Ostatki Surfcastyingowe które zakończyły sezon zmagań sportowych na plaży.

W 2019 roku po trzech latach stery klubowe przejął Jacek Frączek, którego zadaniem stało się utworzenie z klubu Władek TEAM stowarzyszenia. Oczywiście w tym roku prócz przygotowań do przekształcenia klubu odbyło się wiele ciekawych imprez. Rzutówka surfcastingowa, Rozewska Troć, czy Ostatki SurfcHistoria Klubu Władek TEAMastingowe to cykliczne imprezy które już bardzo mocno zakorzeniły się w kalendarzach wędkarskich. Do tego doszły nowe zawody takie jak Nocne Zwody Teamów Surfcastingowych w których łowiliśmy parami oraz Zawody o Puchar Prezesa Władek TEAM połączone z akcją charytatywną Obudzić ADĘ. Na wszystkich większych zawodach i spotkaniach integracyjnych był obecny Michał Ceszke (przedstawiciel portalu wladek.pl) wraz z kamerą. Dzięki temu zostało stworzone około 250 merytorycznych filmów ukazujących różne metody wędkarskie z cyklami poradnikowymi włącznie.

2020 rok to rok przemian. Po 4 pełnych latach funkcjonowania klubu Władek TEAM został wdrożony projekt utworzenia stowarzyszenia o nazwie Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM. Na ostatnim Walnym Zebraniu, stary zarząd przedstawił zarys funkcjonowania stowarzyszania oraz ponad 30 osób podało dane potrzebne do rejestracji stowarzyszenia. Nowym prezesem klubu Władek TEAM został Maciej Kamiński.