Oferta miesiąca

Julka

Abrahama 2/81, Władysławowo, Polska 1058

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
220 zł - 300 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 27580

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

27 10.18
Norda CUP Karwia Surfcasting

Zarząd Koła "Belona" Nr 68 PZW w Pucku zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy na VI edycję otwartych zawodów w wędkarstwie brzegowym z plaży „Nörda Cup 2018", które odbędą się w dniu 27 października 2018 r.

Zawody zostaną przeprowadzone w jednej turze i trzech sektorach, zgodnie z "Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego" cz. II.6.

Zawody zostaną rozegrane na plażach w Karwieńskich Błotach i Karwi. Biuro zawodów będzie się mieściło w restauracji "Złota Rybka" w Karwi, ul. Wojska Polskiego 21,  84 - 105 Karwia.

Koszty uczestnictwa. Pełna opłata startowa od zawodnika w wysokości 140,00 zł brutto (113,82 zł netto + VAT), od zawodnika poniżej 18 roku życia i osoby towarzyszącej  80,00 zł brutto (65,04 netto + VAT).

Organizator w ramach opłaty startowej zapewnia:

 

-poczęstunek przed i po zawodach,

-suchy prowiant,

-ubezpieczenie uczestników zawodów,

-atrakcyjne nagrody dla najlepszych wędkarzy.

Nagrody przewidziano dla najlepszych wędkarzy w poszczególnych klasyfikacjach: indywidualnej, drużynowej (drużyny trzy osobowe) i najdłuższa ryba.

Uprasza się uczestników zawodów o podawanie składów drużyn wraz z ich nazwą.

Wpłatę na zawody dokonać na konto: Polski Związek Wędkarski Okręg w Gdańsku ul. Rajska 2, 80 - 850 Gdańsk Nr Konta 96 1160 2202 0000 0000 6188 9538 obowiązkowo z dopiskiem „ Nörda Cup 2018 ".

Zgłoszenie wraz z dowodem wpłaty przesłać na adres e-mail: pzw-puck@wp.pl. Termin zapisów upływa 10 października 2018 r. Młodzież do lat 18 może brać udział w zawodach wyłącznie pod stałym nadzorem opiekuna. Zgłaszając młodzież należy dostarczyć zgodę prawnego opiekuna na udział w zawodach. Druk w załączniku.

Wędkarz musi mieć wykupione i posiadać przy sobie pozwolenie na wykonywanie rybołówstwa rekreacyjnego przez osoby fizyczne oraz dowód tożsamości (legitymację szkolną).

Szczegółowy program i miejsce zawodów zostaną przekazane w komunikacie Nr 2.

Zawody są dofinansowane przez Gminę Krokowa oraz Starostwo Powiatowe w Pucku w ramach złożonych ofert na realizację zadania publicznego.

Patronat honorowy nad zawodami objęli Poseł na Sejm RP Kazimierz Plocke i Prezes ZO PZW w Gdańsku Mieczysław Górski.

Sponsorzy: Firma JAXON, PZW ZO w Gdańsku, BS w Pucku.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod tel. 606247021.

 


Zawody „Nörda Cup 2018", zostaną przeprowadzone w jednej turze i trzech sektorach bez podziału na grupy wiekowe i płeć, zgodnie z "Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego " cz. II.6.
Zawody zostaną rozegrane na plażach w Karwieńskich Błotach i Karwi.
Biuro zawodów "Złota Rybka" w Karwi ul. Wojska Polskiego 21.
Program zawodów:
-do godz. 13.00 przybycie uczestników zawodów "Złota Rybka" w Karwi ul. Wojska Polskiego 21,
-13.00 - 13.10 otwarcie zawodów,
- 13.10 - 13.50 poczęstunek,
-13.50 do 15.00 losowanie stanowisk, wydanie suchego prowiantu,
- 15.00 do 17.00 zajęcie stanowisk wędkarskich,
- 17.00 do 22.00 wędkowanie,
- od godz. 22.30 kolacja wędkarska,
- do 23.00 powrót z łowiska,
- 22.30 do 24.00 działalność komisji sędziowskiej,
- 24.00 ogłoszenie wyników,
- ok. 00.30 zakończenie zawodów, pożegnanie zawodników.
Komisja sędziowska:
- sędzia główny-Józef Gruchała,
- sędzia sekretarz-Henryk Lademan,
- sędzia miarowy/sektorowy-Marek Baranowski, Wojciech Mudlaff,
Gatunki ryb łowione w zawodach:
- okoń, płoć-20 cm,
- makrela,jaź-25 cm,
- gładzica, stornia, zimnica-25 cm,
- skarpia, nagłada, certa-30 cm,
- dorsz-35 cm ,
- leszcz-40 cm,
- sandacz-45 cm,
- szczupak, węgorz-50 cm,
- pstrąg tęczak, belona-bw.
Patronat Honorowy nad zawodami objęli: Kazimierz Plocke Poseł na Sejm RP oraz Mieczysław Górski Prezes Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg w Gdańsku.
Zawody są dofinansowane przez Wójta Gminy Krokowa oraz Starostwo Powiatowe w Pucku w ramach złożonych ofert na realizację zadania publicznego.
Uwaga:
Uwaga: Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie. W przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych termin zapasowy zawodów wędkarskich 03.11.2018 r. Organizator w przypadku wycofania się zawodnika z zawodów nie zwraca startowego.
Sponsorzy:
PZW ZARZĄD OKRĘGU w GDAŃSKU, POSEŁ NA SEJM RP KAZIMIERZ PLOCKE, BANK SPÓŁDZIELCZY w PUCKU, SOŁECTWO DĘBKI, WOJCIECH JAKUBOWSKI AGENCJA MARKETINGOWA WJX, KONSAL-OCHRONA Sp. z o.o., PIEKARNIA-CUKIERNIA KONKOL, SKLEP WĘDKARSKI WABIK, FIRMA JAXON

2018

Norda CUP Karwia Surfcasting
Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Karol Bulczak
Karol Bulczak
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 121
Brał udział też w:
1 miejsce
Marcin Nath
Marcin Nath
Zawodnik - Rumia
Liczba zdobytych punktów: 111
Brał udział też w:
2 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
4 miejsce
Jarosław Worach
Jarosław Worach
Zawodnik - Słupsk/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 81
Brał udział też w:
5 miejsce
Włodzimierz Staniszewski
Włodzimierz Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
8 miejsce
Krzysztof Cieśliński
10 miejsce
Dariusz Michałus
Dariusz Michałus
Były zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
11 miejsce
Andrzej Miłosz
Andrzej Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
12 miejsce
Mateusz Miłosz
Mateusz Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
13 miejsce
Piotr Ceynowa
Piotr Ceynowa
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
15 miejsce
Przemysław Staniszewski
Przemysław Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
16 miejsce
Krystian Lezner
Krystian Lezner
Były zawodnik - Mrzezino
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
18 miejsce
Szymon Drzeżdżon
Szymon Drzeżdżon
Zawodnik - Łebcz/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
19 miejsce
Paweł Jach
23 miejsce
Maciej Ellwart
Maciej Ellwart
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
24 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
25 miejsce
Piotr Jezierski
Piotr Jezierski
Były zawodnik - Pierwsze Błota
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
26 miejsce
Mariusz Rudiak
Mariusz Rudiak
Zawodnik - Ustka
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
27 miejsce
Andrzej Fortuna
Andrzej Fortuna
Były zawodnik - Reda/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
28 miejsce
Łukasz Mirek
Łukasz Mirek
Zawodnik - Jastarnia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
29 miejsce
Sławomir Mieczkowski
Sławomir Mieczkowski
Zawodnik - Rekowo Górne/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
30 miejsce
Jerzy Król
Jerzy Król
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
31 miejsce