Oferta miesiąca

Willa Przy Gwiazdach

Obrońców Helu 28 Władysławowo 8042

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
70 zł - 160 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 18060

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Polskie Wędkarstwo Morskie

INFORMATOR MORSKI - wszystko czego szukasz na jednej stronie...
Na skróty: zawody | prognoza pogody | opłaty | ODZIEŻ WŁADEK TEAM

NASZ FACEBOOK

Władek TEAM - nasz klub: pytania i odpowiedzi...

Czym różni się klubowicz od zawodnika w Waszym klubie?

Każdy, kto przyśle do nas deklarację zawodnika i przejdzie pozytywną weryfikację zarządu, staje się na trzy lata naszym klubowiczem (oczywiście można w każdej chwili zrezygnować). Jeśli jednak taki klubowicz chce brać czynny udział w zawodach, chce, aby jego punkty liczone były do Rankingu Władek TEAM, oczekuje dofinansowania do startów oraz udziału w comiesięcznych losowaniach Prezent od Sponsora itp., to musi wpłacić na konto klubu składkę członkowską w wysokości 50 zł (wg Statutu).

Co to jest Ranking Władek TEAM?

To system punktacji wyłaniający na bieżąco zawodników, którzy mają dofinansowanie do startów w zawodach 100% lub 50% w zależności od rangi zawodów itp. Każdy klubowicz o randze zawodnika, jeśli spełnia wymagania statutowe automatycznie otrzymuje punkty za start w zawodach opublikowanych w naszym kalendarzu imprez wędkarskich. Szczegółowe informacje dotyczące Rankingu Władek TEAM możesz znaleźć tu: Co to jest Ranking Władek TEAM.

Kalendarz imprez wędkarskich – czemu właśnie te imprezy?

Na śródlądziu praktycznie co weekend organizowane są jakieś zawody wędkarskie. Podobna sytuacja jest w wędkarstwie morskim. Zarząd klubu podjął decyzję, by do oficjalnego kalendarza imprez (powiązanych oczywiście z Rankingiem Władek TEAM) włączyć tylko te, które naszym zdaniem definiują trzy najważniejsze sekcje, czyli surfcasting, spinning morski i kuter. W ten sposób wybrano około 20 imprez.

Czy jak będę tylko na jednych zawodach to wystarczy?

Możesz być członkiem klubu i nie uczestniczyć w żadnych zawodach. Zawody są dodatkową formą spędzania wolnego czasu, powiązaną z rywalizacją. Oczywiście zależy nam, by jak najwięcej naszych klubowiczów występowało w barwach klubowych na zawodach, ale taka rywalizacja nie jest najważniejsza. Wędkarstwo morskie z Władek TEAM nie ma być obowiązkiem i nikogo nie zmuszamy do tego! Klub tworzą ludzie, którzy przede wszystkim chcą się dobrze bawić i mile spędzać czas. Jeśli ktoś chce się sprawdzić i uczestniczyć w zawodach – WSPANIALE! Jeśli dodatkowo chce brać w nich udział jako zawodnik Władek TEAM to jeszcze lepiej!

Co to jest to comiesięczne losowanie nagród Prezent Od Sponsora?

Władek TEAM jest wspierany przez wielu wspaniałych ludzi. Firmy widzą w nas potencjał jakim dysponujemy m.in. dzięki połączeniu wielkiego zapału, pasji wędkarskiej oraz własnej TV. Począwszy od marca 2017 roku, co miesiąc, mamy jakiś fajny gadżet od sponsora, który pokazujemy na łamach WładekTV. Na koniec filmu odbywa się losowanie tej nagrody. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem komisji rewizyjnej, więc nie ma mowy o oszustwie. Zdajemy sobie sprawę, że podważenie wiarygodności takiego losowania może przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego bardzo dobrze zabezpieczamy się, a cały przebieg losowania jest dostępny w trybie LIVE dla komisji rewizyjnej i w razie potrzeby zapis możemy udostępnić zainteresowanym osobom.

Kto może otrzymać taki Prezent Od Sponsora?

Losowanie odbywa się wśród członków klubu o randze zawodnika. Doceniamy to, że ktoś chce integrować się z nami i być jednym z nas, że wspiera nasz klub i bierze czynny udział w jego funkcjonowaniu.

Czy Władek TEAM ma jakiś cykl poświęcony metodzie spinningowej?

Oczywiście! Działamy sprawnie na wielu płaszczyznach i również mamy swój cykl poświęcony morskiemu spinningowi z plaży. Serdecznie zapraszamy do subskrybowania naszego kanału WładekTV oraz częstego odwiedzania go gdyż rocznie publikujemy około 50 filmów poświęconych wędkarstwu!

A co z połowem belony z łodzi?

Co roku od 15 lat odbywa się w Pucku Ogólnopolska BELONADA. W 2016 roku nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Oczywiście mamy z tej imprezy fotorelacje i materiał filmowy, także tradycyjnie zapraszam na WładekTV! Wracając jednak do pytania to połów belony z łodzi dryfującej (czyli typowy spinning) czy połów w trollingu (czyli z łodzi płynącej) to wspaniała przygoda, gdyż ta ryba jest wyjątkowo silna i waleczna.

Czy gdzieś można wykupić rejs trollingowy na belony?

Z tym może być problem. W naszym klubie kilkanaście osób posiada swoje łodzie i często w swoim gronie wybieramy się nimi na belony, ale nie słyszałem o jakiejś zorganizowanej formie wypożyczania łodzi lub świadczenia usług podobnych do tych z wypraw dorszowych.

Czy będąc w Waszym klubie mogę liczyć na rejs za beloną?

Wszyscy tworzymy taką zgraną paczkę i często nazywamy siebie wielką rodziną. Nie chcielibyśmy „przekupywać” ludzi darmowymi rejsami licząc na to, że dołączą do nas… Nie o to nam chodzi. Klub jest zrzeszeniem ludzi o podobnych zainteresowaniach i często dyskutujemy na swoim wewnętrznym forum o metodach i skutecznych patentach wędkarskich. Bardzo często też umawiamy się na rejsy, więc raczej nie widzę problemu, aby ktoś od czasu do czasu mógł płynąć z którymś z nas.

Czy Wasi Klubowicze mają jakieś zniżki w sklepach?

Oczywiście. Współpracujemy z wieloma wspaniałymi firmami oraz sklepami, które we Władek TEAM widzą potencjał i dlatego nas wspierają. Doskonałymi przykładami są sklepy: wędkarski.com, sport-fishing.pl czy Wabik z okolic Wejherowa.

A czy macie jakieś zniżki na wyprawy dorszowe?

Współpracujemy z kilkoma armatorami, którzy corocznie dają nam wiele karnetów na darmowe rejsy. Te karnety można wygrać na zawodach lub podczas comiesięcznych losowań PREZENT OD SPONSORA. Oczywiście nasi zawodnicy mają zniżki na rejsy kutrem, a sam klub corocznie organizuje kilka wypraw dorszowych, w tym co najmniej jedne wewnętrzne zawody w połowie dorszy z łodzi dryfujących…


Zobacz też:

Troć z plaży - miejscówki i sprzętTroć na spinning z plaży - sprzęt i miejscówki


Łowimy śledzie w portcie we WładysławowieŚledzie z portu - wiosenne śledziowanie


Okonie łowione w porcie - portowe pasiakiMorskie okonie - portowe pasiaki


Łowimy belony z małej łódki na zatoce puckiejBelona na spinning z małej łódki


Wróć na stronę główną morskiego informatora wędkarskiego

PORADNIK WĘDKARZA MORSKIEGO