Oferta miesiąca

Albatros

Spokojna 26 Władysławowo 10495

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 27158

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

28 09.19
ZAWODY o Puchar Prezesa Władek TEAM - OBUDZIĆ ADĘ

Wrzesień to potencjalnie bardzo dobry czas na połów fląder, a władysławowskie plaże to idealne miejscówki na płastugi. Czego może chcieć więcej rasowy surfcastingowiec? Połamania!

ZAWODY o Puchar Prezesa Władek TEAM - OBUDZIĆ ADĘ
Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Jerzy Król
Jerzy Król
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 121
Brał udział też w:
1 miejsce
Łukasz Mirek
Łukasz Mirek
Zawodnik - Jastarnia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 101
Brał udział też w:
3 miejsce
Włodzimierz Staniszewski
5 miejsce
Michał Okniński
Michał Okniński
Skarbnik - Rumia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 50
Brał udział też w:
7 miejsce
Daniel Gąska
Daniel Gąska
Były zawodnik - Jeldzino
Liczba zdobytych punktów: 50
8 miejsce
Arek Doppke
Arek Doppke
Zawodnik - Minkowice/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
12 miejsce
Grzegorz Truski
Grzegorz Truski
Były zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 31
13 miejsce
Rafał Wawrzyniak
Rafał Wawrzyniak
Zawodnik - Oborniki
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
14 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
15 miejsce
Krzysztof Nadolski
Krzysztof Nadolski
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
16 miejsce
Krzysztof Winnicki
17 miejsce
Tomek Danielewicz
Tomek Danielewicz
Zawodnik - Władysławowo-Chłapowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
18 miejsce
Andrzej Miłosz
Andrzej Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
19 miejsce
Jacek Frączek
Jacek Frączek
Sekretarz - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
20 miejsce
Dariusz Kazor
Dariusz Kazor
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
23 miejsce
Karol Bulczak
Karol Bulczak
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
24 miejsce
Michał Bolda
Michał Bolda
Zawodnik - Swarzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
25 miejsce
Błażej Miler
Błażej Miler
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
26 miejsce
Marcelina Wawrzyniak
Marcelina Wawrzyniak
Zawodnik - Oborniki
Liczba zdobytych punktów: 21
27 miejsce
Wojciech Kubiak
Wojciech Kubiak
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 21
28 miejsce
Sławomir Mieczkowski
Sławomir Mieczkowski
Zawodnik - Rekowo Górne/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
29 miejsce