Oferta miesiąca

Błękit Oceanu

Harcerska 18 Władysławowo 1310

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 120 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 766

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

02 05.19
Nocne zawody teamów surfcastingowych 2019

Dwa lata temu Władek TEAM ustanowił Rekord Polski w permanetnym wędkowaniu z plaży (10 dni i 10 nocy), a w roku ubiegłym biliśmy Rekord Guinessa - oczywiście związany z wędkarstwem. Na nadchodzący weekend majowy znowu szykujemy coś specjalnego! W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spędzenia czasu wolnego na władysławowskiej plaży. Dla fanów surfa mamy nocne zawody w formie zespołowej (team to dwie osoby). Spróbujcie swoich sił!

MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ TEAMÓW
POD NAZWĄ NOC DUETÓW SURFCASTINGOWYCH

PROGRAM ZAWODÓW 
02-maj godz.15- zbiórka zawodników w Pomorzance 
godz.15.15- otwarcie zawodów 
godz.15.30 -odprawa techniczna 
godz.15.30-16.15 losowanie stanowisk 
godzi.17-18.-dojazd na łowisko ,organizacja stanowiska 
godz.18 -rozpoczęcie łowienia

03-maj 6.00-zakończenie łowienia 
godz.7-8 mierzenie ryb w Pomorzance 
godz. 7.15 śniadanie 
godz 8-9 praca komisji sędziowskiej 
godz.9-ogłoszenie wyników ,rozdanie nagród 
godz10- zakończenie zawodów

Startowe 150 od drużyny. zgłoszenie SMS pod numer 607 965 429 lub facebok priv.

REGULAMIN ZAWODÓW 
Celem zawodów jest wyłonienie najlepszej druzyny dwuosobowej łowiacej na 
jednym stanowisku. 
Propagowanie wedkarstwa plazowego jako formę wypoczynku , przedstawienie 
Władysławowa jako miasta otwartego i przyjaznego dla turystyki wedkarskiej. 

SPRAWY OGÓLNE 
Zawody są rozgrywane w kategori open bez bodziału na płeć i wiek 
Każda osoba ma prawo wziąć udział w zawodach po spełnieniu nastepujacych 
warunków- posiadać stosowne zezwolenia na połów w morzu, zgłosić chęć udziału, 
uiścic opłate startową, w przypadku młodzierzy do lat 18 zgoda opiekunów prawnych 
Drużyna składa się z dwóch osób łowiących na jednym okreslonym stanowisku 
wyłonionym w drodze losowania 
Skład drużyny i nazwę okreslają zawodnicy w momencie zgłoszenia. 
Czas trwania zawodów 12 godzin od godz. 18 -2 maja do godz. 6 -rano 3 maja 
Organizator nie ponosi odpowiedziałności za szkody wyrzadzone przez zawodników 
osobom trzecim jak i sobie.

SPRZĘT UŻYWANY W ZAWODACH 
Wędzisko długości minimum 30 cm, zaopatrzone w dowolny typ kołowrotka .Linka dowolnego rodzaju oraz dowolnej grubości.
Dozwolone są dwa haczyki o rozstawie do 10 mm każdy lub jeden haczyk o rozstawie do 20 mm.
Zakaz używania koszyków zanętowych lub innych elementów zestawu umożliwjajacych podanie zanęty. 
Metoda połowu ryb - tylko i wyłacznie gruntowa.
Dopuszcza się dowolną ilość elementów wabiących jak i wypornościowych na lince głównej jak i przyponach. 
Zarzucanie zestawu, chol ryby jak i ściaganie zestawu tylko przy użyciu własnych sił, zabrania się wywozenia zestawów 
Przynęty 
Organizator dopuszcza przynety tylko i wyłacznie pochodzenia zwierzęcego. 
Zabrania się stosowania jako przynęty ikry ryb, oraz organizmów zwierzęcych bedacych 
pod ochroną prawną. 
Stanowiska wedkarskie oraz przebieg zawodów .
Stanowiska wedkarskie zostją wyłonione w drodze losowania. Losowanie odbywa się dla drużyny. 
Na stanowisku przebywa drużyna (dwie osoby). Rozmieszczenie partnerów na stanowisku dowolne 
Każdy zawodnik z druzyny ma prawo łowic na maxymalnie dwie wędki. 
Organizator dupuszcza w trakcie trwania zawodów opuszczenie stanowiska przez 
jednego z członków druzyny, wówczas zawodnik opuszczający stanowisko jest 
zobowiązany zwinąc wedki i odłozyć je na bok oraz oznaczyć ten fakt w karcie startowej 
W przypadku rezygnacji drużyny z dalszej częsci zawodów, drużyna jest zobowiązana 
w obecności sąsiedniej druzyny zrobić pomiar ryb oraz pdpisać kartę startową,i przekazać 
śedziom kontrolnym, Drużyna aby była liczona do punktacji musi oddac karte startową oraz być na 
zakończeniu zawodów. 
Ryby łowione w zawodach 
Zawody odbywają się na martwej rybie. Ryby złowione w zawodach są własnością organizatorów 
Zabrania się dostarczenia do pomiaru ryb bedących pod ochroną prawną oraz poniżej wymiaru ochronnego. 
Do punktacji są zaliczane następujące gatunki ryb: turbot, flądry, troć, łosoś, belona, 
płoć, jaż,okoń, leszcz, certa, wegorz,pstrąg tęczowy.
Organizator ustala wymiar ochronny dla fląder na 25 cm. 
Po złowieniu ryby miarowe muszą być natychmiast uśmiercone, zabrania się tzw. 
podcinania. 
Punktacja 
Zwyciężcą zostaje ta drużyna która uzyska jak najwiekszą ilośc punktów za złowione 
ryby 
Punkty członków druzyny są sumowane 
Za złowienie ryby 10 pkt za każda sztukę, za każdy centymetr długości 1pkt za każdy 
milimetr długości 0,1 pkt. Przykład flądra 26,4 = 36, 4 pkt 
W przypadku dostarczenia ryby do punktu pomiarowego nie miarowej lub bedącej pod 
ochroną prawną zawodnikowi odejmuje się podwójną ilośc punktów np. 
Flądra 24,7= 34,7x2=69,4 punktów karnych 
W przypadku takiej samej liczby punktów wynik zostaje ustalony na podstawie 
najdłuższej ryby złowionej w druzynie, w przypadku dalszego nie wyłonienia zwyciężcy 
komisja sędziowska bierze pod uwagę ilośc złowionych ryb, kolejnym etapem 
wylosowania zwyciężcy jest żut monetą. 
POSTANOWIENIA KOŃCOWE 
Drużyna zostaje zdysklafikowany za niepstrzeganie w/w regulaminu oraz za 
niesportowe, nieetyczne zachowanie się w stosunku do organizatorów, sędziów, 
kolegów zawodników jak i kibiców dotyczy to zespołu jak i członka zespołu 
Uczestnicy zawodów wyrażają zgode na upublicznienie ich wizerunku w mediach 
społecznościowych

Zarząd klubu władek team.

Nocne zawody teamów surfcastingowych 2019
Fotorelacje i filmy z zawodów w wędkarstwie morskim

Przypon na BELONY

film

Przypon na belony w surfcastingu jest nieco bardziej skomplikowany niż jego odpowiednik flądrowy czy dorszowy...SPRAWDŹ

Morskie Zawody RZUTÓWKA 2019 - rekord 231 metrów!

film

Jak co roku na plaży w Karwi odbyła się Rzutówka Surfcastingowa czyli prawdziwie morskie zawody w rzucie ciężarkiem 120 gramowym na odległość...SPRAWDŹ

RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

film

Wywiad z współorganizatorem, małżeństwem wędkarzy oraz rodziną Wawrzyniak, którzy przyjechali z daleka by wziąć udział w ustanowieniu Rekordu Polski.SPRAWDŹ

HEKTOR AG: wyprawa na dorsze

film

W naszym klubie często pływamy na dorsze z portu we Władysławowie. Tym razem woził nas Hektor AG - serdecznie zapraszamy na relację z tego rejsu...SPRAWDŹ

Morska Edukacja Dzieci i Młodzieży w szkole z Władek TEAM

film

Nasz klub corocznie prowadzi cykl prelekcji w szkołach...SPRAWDŹ

Prosty przypon na FLĄDRY

film

Przypon na flądry to najprostszy z możliwych przypon morski używany w surfcastingu.SPRAWDŹ

Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Jacek Frączek
Jacek Frączek
Sekretarz - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 121
Brał udział też w:
2 miejsce
Karol Bulczak
Karol Bulczak
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 101
Brał udział też w:
5 miejsce
Michał Bolda
Michał Bolda
Zawodnik - Swarzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 101
Brał udział też w:
6 miejsce
Łukasz Mirek
Łukasz Mirek
Zawodnik - Jastarnia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
7 miejsce
Sławomir Mieczkowski
Sławomir Mieczkowski
Zawodnik - Rekowo Górne/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
8 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 81
Brał udział też w:
9 miejsce
Marcin Nath
10 miejsce
Leszek Płomień
Leszek Płomień
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 76
Brał udział też w:
11 miejsce
Krzysztof Cieśliński
Krzysztof Cieśliński
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
13 miejsce
Arek Doppke
Arek Doppke
Zawodnik - Minkowice/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
14 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
15 miejsce
Tomek Danielewicz
Tomek Danielewicz
Zawodnik - Władysławowo-Chłapowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
16 miejsce
Ryszard Necel
Ryszard Necel
Były zawodnik - Chłapowo
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
17 miejsce
Przemysław Patalas
Przemysław Patalas
Zawodnik - Odolanów/woj.wielkopolskie
Liczba zdobytych punktów: 41
Brał udział też w:
18 miejsce
Krzysztof Nadolski
Krzysztof Nadolski
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 35
Brał udział też w:
19 miejsce
Dariusz Kazor
Dariusz Kazor
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
20 miejsce
Przemysław Staniszewski
Przemysław Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
22 miejsce
Włodzimierz Staniszewski
Włodzimierz Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
23 miejsce
Błażej Miler
Błażej Miler
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
26 miejsce
Roman Cichoń
Roman Cichoń
Zawodnik - Chrzanów/woj.małopolskie
Liczba zdobytych punktów: 26
27 miejsce
Krzysztof Winnicki
Krzysztof Winnicki
Zawodnik - Choczewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
28 miejsce
Jerzy Król
Jerzy Król
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
29 miejsce
Michał Ceszke
30 miejsce
Jarosław Rusak
Jarosław Rusak
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 10
Brał udział też w:
31 miejsce