Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19400

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Maria

Wyzwolenia 15 Władysławowo 11132

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 60 zł os.
07 04.19
Rozewska Troć 2019

Zbiórka: latarnia morska Rozewie - godzina 9:00
Łowienie: 10:00 - 14:00 Podsumowanie i posiłek: 15:00
Organizator zapewnia ciepły posiłek, nagrody i puchary dla najlepszych.
(termin rezerwowy - 28 kwiecień)

Zapisy na SMS: 504-800-800
do 5 kwietnia z dopiskiem
“Zawody Imię Nazwisko”
(płatność 65 zł w dniu zawodów)

Organizator: SKWM Władek TEAM klub@wladek.pl


Regulamin Morskich Zawodów Spinningowych „ROZEWSKA TROĆ 2019”


Udział w zawodach
a) Prawo startu w zawodach mają wszyscy chętni zawodnicy co dokonali zgłoszenia i uiścili opłatę startową przelewem na konto do dnia 01.04.2019
b) Start młodzieży w wieku od 14 lat jest możliwy po stawieniu się na zawody wraz z opiekunem oraz pisemną zgodą (tu ściągnij wniosek)
c) Zawodnicy których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne wędkowanie, są zobowiązani przedstawić organizatorowi osobę (może to być zawodnik lub inna osoba pełnoletnia) która podczas trwania zawodów będzie cały czas z zawodnikiem wymagającym pomocy. Osoby które nie mogą samodzielnie wędkować i się poruszać obligatoryjnie zobowiązane są do wędkowania w kamizelce asekuracyjnej nie spełnienie tego obowiązku wyklucza zawodnika z zawodów.
d) Wszyscy wędkarze powinni mieć opłaconą morską opłatę na wędkowanie
e) Zaleca się stosowanie kamizelek asekuracyjnych lub ratunkowych podczas brodzenia (nieletni wędkarze mają obowiązek używania tego typu sprzętu)
f) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utracony lub zniszczony sprzęt zawodników oraz za ich bezpieczeństwo
g) Zawodnik biorący udział w zawodach akceptuje niniejszy regulamin
h) Zawodnik biorąc udział w zawodach ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne wyrządzone szkody materialne jak i nie materialne (organizator w tej kwestii nie jest stroną)
2) Sprzęt i przynęty stosowane w zawodach
a) Używane w zawodach wędzisko wyposażone w kołowrotek ze szpulą stałą lub ruchomą z nawiniętą żyłką bądź plecionką na której końcu przymocowana jest jedna przynęta sztuczna . Ze sprzętu pomocniczego zabrania się używania osęki.
b) Zabrania się używania żywej lub martwej rybki oraz używania przynęty sztucznej wraz z jakąkolwiek przynętą naturalna.
c) Zabrania się nęcenia łowiska
d) Zabrania się stosowania dwóch lub więcej uzbrojonych przynęt oraz sygnalizatorów brań
3) Organizacja i przebieg zawodów
a) Zawody odbędą się jako jedno turowe
b) Czas trwania tury wynosi 4 godziny
c) Zawodnicy łowią w określonym przez organizatora odcinku wody
d) Organizator w sposób losowy tworzy drużyny składające się z 2 osób
e) Zawodnicy łowią dwójkami przy czym o wyborze konkretnego miejsca połowu decyduje w pierwszych dwóch godzinach pierwszy zawodnik a w drugich dwóch godzinach drugi zawodnik należący do tej samej drużyny
f) Dopuszcza się skrócenie czasu trwania zawodów z przyczyn losowych lub wobec wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych
g) Zawody odbywają się na żywej rybie
4) Zasady sędziowania przy żywej rybie
a) Każda z drużyn składa się z dwóch osób aby jedna osoba mogła pomóc zebrać materiał sędziowski drugiej
b) Aby ryba była zaliczona przez sędziego głównego drużyna musi przedstawić:
- zdjęcie złowionej ryby wraz z miarą w taki sposób by można było jednoznacznie i precyzyjnie określić jej długość oraz wskazanym przez sędziego przedmiotem w ściśle określonym miejscu (miejsce oraz przedmiot zostanie podany na odprawie )
- na karcie startowej wędkarza który złowił rybę należy wpisać gatunek, długość (z dokładnością do mm) oraz godzinę złowienia ryby
- drugi zawodnik z drużyny musi podpisać się jako sędzia pomocniczy
- zdjęcie ze złowioną rybą należy przekazać organizatorowi lub opublikować na jego profilu na facebooku: www.facebook.com/klubmorski/ (organizator ma prawo do rozpowszechniania tego zdjęcia)
5) Ryby klasyfikowane do zawodów
a) TROĆ – wymiar ochronny 50 cm / limit 2 sztuki
b) ŁOSOŚ – wymiar ochronny 60 cm / limit 2 sztuki
c) PSTRĄG TĘCZOWY – wymiar ochronny 40 cm
6) Zasady ustalania wyników
a) Główmy rybami premiowanymi na tych zawodach jest TROĆ i ŁOSOŚ
b) Organizator tworzy ranking zawodników którzy złowili trocie i łososie, spośród nich wyłaniani są zwycięzcy
c) Jeśli nie będzie 6 wędkarzy którzy złowili trocie i łososie wówczas w drugiej kolejności brani są zawodnicy którzy uzyskali największą liczbę punktów łowiąc inne ryby niż troć i łosoś
d) Za klasyfikowaną złowioną rybę wędkarz otrzymuje 10p + 1p za każdy centymetr (z dokładnością co do mm)
e) W przypadku złowienia 2 troci lub 2 łososi lub jednej troci i jednego łososia, zawodnik przerywa zawody, wysyła SMS do organizatora (numery podane na odprawie oraz na plakacie) i udaje się do miejsca zbiórki
f) Za skończenie zawodów przed czasem (złowienie 2 troci lub 2 łososi, lub jednej troci i jednego łososia) zawodnik dostaje 10 punktów za każde pełne pół godziny pozostałe do końca zawodów
g) W sprawach niejasnych odnośnie regulaminu i wyników, organem wydającym ostateczną decyzję jest komisja sędziowska.
h) Protesty zawodników są przyjmowane przez sędziego głównego w ciągu 15 minut od ogłoszenia wyników. Komisja sędziowska ma obowiązek w ciągu 30 minut zapoznać się z protestem oraz niezwłocznie upublicznić podjętą decyzję.
7) Zawodnik zostaje zdyskwalifikowany za:
a) Wcześniejsze rozpoczęcie zawodów lub kontynuowanie łowienia po ich zakończeniu
b) Nie zdanie kadry startowej komisji sędziowskiej po 1,5 godziny od skończenia połowu
c) Przekazanie złowionej przez siebie ryby innej osobie
d) Nieprzestrzeganie regulaminu zawodów i ustaleń podjętych podczas odprawy technicznej
e) Niesportowe i nieetyczne zachowanie się w stosunku do organizatora, sędziego czy innych zawodników (po jednorazowym zwróceniu uwagi przez sędziego)
f) Przedłożenie komisji sędziowskiej ryby pod ochroną lub ryby złowionej w innym miejscu czy czasie niż określone przez organizatora

Rozewska Troć 2019
Punkty doliczone do Rankingu Władek TEAM
Jarosław Rusak
Jarosław Rusak
Komisja Rewizyjna - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
8 miejsce
Błażej Miler
9 miejsce
Arek Doppke
10 miejsce
Rafał Ceynowa
Rafał Ceynowa
Zawodnik - Karlikowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
11 miejsce
Łukasz Mirek
Łukasz Mirek
Zawodnik - Jastarnia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
12 miejsce
Sławomir Mieczkowski
13 miejsce
Leszek Płomień
Leszek Płomień
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
14 miejsce