Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 17668

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Mila

Długa 13 Władysławowo 3636

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 75 zł os.
11 11.18
Ostatki surfcastingowe 2018 - III edycja

We wigilię 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę to jest 10 listopada 20018 roku, odbyły się zawody wędkarskie pod nazwą Ostatki Surfcastingowe organizowane przez klub Władek Team. Była to już trzecia edycja tejże imprezy. Do rywalizacji zgłosiło się 53 zawodników. Miejscem rozgrywania zawodów była plaża we Władysławowoie pomiędzy portem rybackim a Chłapowem.


Pogoda była sprzyjająca, przy lekkim wschodnim wietrze. Złowiono łącznie 43 szt ryb w tym 6 dorszy i 37 fląder, niestety 27 zawodnikom nie poszczęściło się i rywalizację zakończyli z wynikiem zerowym.


Po zakończeniu zawodów tradycyjnie wszyscy uczestnicy spotkali się na biesiadzie wędkarskiej w Pomorzance która to trwała do późnych godzin.W trakcie której podano przepiekny i smaczny tort oraz rozlosowano niespodzianki. Zawody jak i biesiada odbyły się w przyjacielskiej i sportowej atmosferze .

W kategorii najlepszy junior zwyciężył Elwart Maciej -125,4 pkt


W kategorii najdłuższa ryba Nath Marcin z dorszem 41,9 cm


W Kategori Szczęśliwa „13” Necel Ryszard-42,8 pkt


W ogólnej klasyfikacji

1    Kazimierski Piotr            149,2
2    Grzegorczyk Marcin            147,7
3    Grabczyk Adam            128,2
4    Drzeżdzon Szymon            126,9
5    Elwart Maciej            125,4
6    Florek Józef            123
7    Bulczak Karol            121,3
8    Natch Marcin            102
9    Król Jerzy            77,5
10    Worach Jaroslaw            46,7
11    Bolda Michał            44,8
12    Miler Błarzej            42,9
13    Necel Ryszard            42,8
14    Staniszewski Włodzimierz            42,5
15    Golla Mirosław            40,5
16    Machała Andrzej            40,5
17    Dopke Arkadiusz            40,1
18    Kobiela Longin            40
19    Kruszyński Zbigniew            40
20    Baran Andrzej            39,8
21    Stan Cezary            38,2
22    Miłosz Mateusz            37,5
23    Płomien Leszek            37
24    Bizewski Mariusz            36,8
25    Kamiński Maciej            36,1
26    Potrykus Sebastian            35,6

 

Ostatki surfcastingowe 2018 - III edycja
Fotorelacje i filmy z zawodów w wędkarstwie morskim

Ostatki Surfcastingowe 2018 Władysławowo - zawody na plaży

Władysławowo
42 zdjęć

Ostatnia impreza wędkarska organizowana w 2018 roku przez Władek TEAMSPRAWDŹ

Ostatki Surfcastingowe 2018 Władysławowo - nagrody

Władysławowo
29 zdjęć

Jak na każdych zawodach - nagrody dla najlepszychSPRAWDŹ

Ostatki Surfcastingowe 2018 Władysławowo - nasz dron

Chłapowo
48 zdjęć

Na każdych zawodach latamy dronem nad Waszymi głowami :) SPRAWDŹ

Punkty doliczone do Rankingu Władek TEAM
Marcin Grzegorczyk
Marcin Grzegorczyk
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 111
Brał udział też w:
2 miejsce
Szymon Drzeżdżon
Szymon Drzeżdżon
Zawodnik - Łebcz
Liczba zdobytych punktów: 101
Brał udział też w:
3 miejsce
Maciej Ellwart
Maciej Ellwart
Zawodnik Junior - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
4 miejsce
Karol Bulczak
Karol Bulczak
Zawodnik Junior - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
6 miejsce
Marcin Nath
Marcin Nath
Zawodnik - Rumia
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
7 miejsce
Jerzy Król
Jerzy Król
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
8 miejsce
Jacek Frączek
Jacek Frączek
Sekretarz - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 35
Brał udział też w:
9 miejsce
Michał Ceszke
10 miejsce
Krzysztof Nadolski
Krzysztof Nadolski
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 35
Brał udział też w:
11 miejsce
Michał Bolda
Michał Bolda
Zawodnik Junior - Swarzewo
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
12 miejsce
Mateusz Miłosz
Mateusz Miłosz
Zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 26
13 miejsce
Włodzimierz Staniszewski
Włodzimierz Staniszewski
Zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
15 miejsce
Jarosław Worach
Jarosław Worach
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
16 miejsce
Sebastian Potrykus
Sebastian Potrykus
Zawodnik - Dębogórze
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
17 miejsce
Błażej Miler
Błażej Miler
Zawodnik - Dębogórze
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
18 miejsce
Arek Doppke
Arek Doppke
Zawodnik - Minkowice
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
19 miejsce
Andrzej Baran
Andrzej Baran
Zawodnik - Odargowo
Liczba zdobytych punktów: 26
20 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
22 miejsce
Leszek Płomień
Leszek Płomień
Zawodnik - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
23 miejsce
Andrzej Miłosz
Andrzej Miłosz
Zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
25 miejsce
Przemysław Staniszewski
Przemysław Staniszewski
Zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
26 miejsce
Wojciech Duda
Wojciech Duda
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
27 miejsce
Łukasz Król
Łukasz Król
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 21
29 miejsce
Alicja Graf
Alicja Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
30 miejsce
Zbigniew Graf
Zbigniew Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
31 miejsce
Krzysztof Cieśliński
Krzysztof Cieśliński
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
32 miejsce
Maciej Kucharski
Maciej Kucharski
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
33 miejsce
Krzysztof Sadłowski
Krzysztof Sadłowski
Zawodnik - Leśniewo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
34 miejsce
Błażej Czapp
Błażej Czapp
Zawodnik Junior - Władysławowo
Liczba zdobytych punktów: 21
35 miejsce
Paweł Jach
Paweł Jach
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
36 miejsce
Piotr Jezierski
Piotr Jezierski
Zawodnik - Pierwsze Błota
Liczba zdobytych punktów: 21
37 miejsce
Dariusz Michałus
Dariusz Michałus
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
38 miejsce
Krzysztof Winnicki
Krzysztof Winnicki
Zawodnik - Choczewo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
39 miejsce
Andrzej Fortuna
Andrzej Fortuna
Zawodnik - Reda
Liczba zdobytych punktów: 21
40 miejsce
Łukasz Mirek
Łukasz Mirek
Zawodnik - Jastarnia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
41 miejsce
Sławomir Mieczkowski
Sławomir Mieczkowski
Zawodnik - Dania
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
42 miejsce