Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 766

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Błękit Oceanu

Harcerska 18 Władysławowo 1310

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 120 zł os.

25 10.19
Norda Cup 2019

Zawody zostaną przeprowadzone w jednej turze i trzech sektorach, zgodnie z "Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego" cz. II.6. Adres biura "Norda Cup": restauracja "Złota Rybka" w Karwi, ul. Wojska Polskiego 21.

Organizator w ramach opłaty startowej zapewnia:

-poczęstunek przed i po zawodach,

-suchy prowiant,

-ubezpieczenie uczestników zawodów,

-atrakcyjne nagrody dla najlepszych wędkarzy.

Nagrody przewidziano dla najlepszych wędkarzy w poszczególnych klasyfikacjach: indywidualnej, drużynowej (drużyny trzyosobowe) i najdłuższa ryba.

Uprasza się uczestników zawodów o pod

awanie składów drużyn wraz z ich nazwą. Zapraszamy na plaże w Karwieńskich Błotach i Karwi!

Norda Cup 2019
Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Krystian Lezner
Krystian Lezner
Były zawodnik - Mrzezino
Liczba zdobytych punktów: 91
4 miejsce
Krzysztof Sadłowski
Krzysztof Sadłowski
Zawodnik - Leśniewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 81
Brał udział też w:
5 miejsce
Przemysław Staniszewski
Przemysław Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
6 miejsce
Dariusz Michałus
Dariusz Michałus
Były zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
7 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
8 miejsce
Andrzej Miłosz
Andrzej Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
12 miejsce
Jacek Frączek
Jacek Frączek
Sekretarz - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
13 miejsce
Włodzimierz Staniszewski
15 miejsce
Michał Okniński
Michał Okniński
Skarbnik - Rumia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
16 miejsce
Dariusz Kazor
Dariusz Kazor
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
17 miejsce
Michał Bolda
Michał Bolda
Zawodnik - Swarzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
18 miejsce
Marcin Grzegorczyk
Marcin Grzegorczyk
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
19 miejsce
Paweł Jach
Paweł Jach
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
20 miejsce
Błażej Miler
Błażej Miler
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
21 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
22 miejsce
Jerzy Król
Jerzy Król
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
23 miejsce
Jarosław Worach
Jarosław Worach
Zawodnik - Słupsk/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
24 miejsce
Sebastian Potrykus
Sebastian Potrykus
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
25 miejsce
Krzysztof Cieśliński
Krzysztof Cieśliński
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
26 miejsce
Maciej Kucharski
Maciej Kucharski
Były zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
27 miejsce
Mariusz Rudiak
Mariusz Rudiak
Zawodnik - Ustka
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
28 miejsce
Krzysztof Winnicki
29 miejsce
Tomek Danielewicz
Tomek Danielewicz
Zawodnik - Władysławowo-Chłapowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
31 miejsce
Przemysław Patalas
Przemysław Patalas
Zawodnik - Odolanów/woj.wielkopolskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
32 miejsce