Oferta miesiąca

Domki i Apartamenty u Piotra

Sportowa 5, Władysławowo 6539

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 65 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 14540

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

15 09.23
International Surfcasting Maver Cup Poland

INTERNATIONAL SURFCASTING MAVER CUP 2023

Jest zaliczany do "INTERNATIONAL OPEN BALTIC CUP"

Regulamin Zawodów znajdziesz pod linkiem:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02ZRnT813RCEJVmT177Bm59YAmrNd3TQfayyYhGPBazs3SCBCKUtgqbh1KWp1BkdZel&id=100089588836747


 

2023

INTERNATIONAL OPEN BALTIC CUP  

1.Jest to cykl trzech imprez wędkarskich, w sumie pięciu tur.

2. Imprezy wchodzące w skład IOBC:  - " Internatinal Surfcasting Maver Cup" dwie tury - "Otwarte Międzynarodowe Mistrzostw Polski w Surfcastingu" dwie tury - "Ostatki Surfcastingowe" jedna tura

3. Wyłonienie zwycięzcy polega na zsumowaniu punktów za zdobyte pozycje  w klasyfikacjach końcowych tych imprez   Przyjmuję się punktację ujemną tzn. im zawodnik ma mniej punktów - ( zdobyte pozycje),  tym zajmuje wyższa lokatę. W przypadku takiej samej ilości punktów, kolejnym kryterium jest ilość złowionych ryb, nastepnie najdłuższa ryba.

4. Zawodnik biorący udział w cyklu w/w zawodów a nieuczestniczący w jednych z nich  otrzymuje maksymalną ilość punktów w klasyfikacji końcowej  danych zawodów, plus 1 pkt.

5. Miejsca wyróżnione pucharami  od 1-6

6. Finałem IOBC są Ostatki Surfcastingowe.

7. Organizatorem IOBC jest SKWM Władek-TEAM  oraz Gmina Władysławowo Zarząd SKWM Władek- TEAM

Zarząd SKWM Władek-TEAM

 

International Surfcasting Maver Cup Poland
Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Marcin Grzegorczyk
1 miejsce
Piotr Ewald
Piotr Ewald
Zawodnik - Żarnowiec/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
4 miejsce
Jerzy Król
Jerzy Król
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 81
Brał udział też w:
5 miejsce
Piotr Kaźmierski
Piotr Kaźmierski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Rumia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
6 miejsce
Maciej Hallman
Maciej Hallman
Zawodnik - Odargowo/woj. pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
7 miejsce
Krystian Lezner
Krystian Lezner
Zawodnik - Mrzezino
Liczba zdobytych punktów: 41
Brał udział też w:
9 miejsce
Dariusz Kazor
Dariusz Kazor
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
10 miejsce
Jarosław Worach
Jarosław Worach
Zawodnik - Słupsk/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
11 miejsce
Zbigniew Graf
Zbigniew Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
12 miejsce
Paweł Jach
Paweł Jach
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
13 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
15 miejsce
Dariusz Krysiak
Dariusz Krysiak
Zawodnik - Poddębice /woj.Łódź
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
16 miejsce
Przemysław Patalas
Przemysław Patalas
Zawodnik - Odolanów/woj.wielkopolskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
17 miejsce
Robert Grzybek
Robert Grzybek
Zawodnik - Aleksandrów Łódzki/woj. łódzkie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
18 miejsce
Sebastian Bach
Sebastian Bach
Zawodnik - LUZINO/ woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
19 miejsce
Wojciech Komkowski
22 miejsce
Kamil Zborowski
Kamil Zborowski
Zawodnik - ŁÓDŹ woj./ łódzkie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
23 miejsce
Ewa Wawrzyniak
Ewa Wawrzyniak
Zawodnik - Oborniki woj./wielkopolskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
24 miejsce
Andrzej Miłosz
Andrzej Miłosz
Zawodnik - Mieroszyno /woj. pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
25 miejsce
Mirosław Golla
Mirosław Golla
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
26 miejsce
Krzysztof Cieśliński
Krzysztof Cieśliński
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
27 miejsce
Krzysztof Sadłowski
Krzysztof Sadłowski
Zawodnik - Leśniewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
28 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
29 miejsce
Łukasz Mirek
Łukasz Mirek
Zawodnik - Jastarnia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
30 miejsce
Jerzy Banach
Jerzy Banach
Zawodnik - Mrzezino
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
31 miejsce
RAFAŁ NIEWIADOMSKI
RAFAŁ NIEWIADOMSKI
Zawodnik - Warszawa /woj. mazowieckie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
32 miejsce