Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 10604

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Villa Thomas, Aleja Gwiazd Sportu

Merkleina 16, Władysławowo, Polska 5259

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 137 zł os.


Zarzucanie zestawu - podstawowa metoda

Jak oceniasz film?
5

Jest kilka technik zarzucania zestawu. Na filmie przedstawiam najprostszą z możliwych technik gdyż jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie.

Dzięki temu, że stosuję żyłkę strzałową, która ma, co 25 metrów inny kolor, mogę po wykonanym rzucie i ściągnięciu nadmiarowej luźnej żyłki, stwierdzić, na jaką odległość udało mi się posłać zestaw. Na filmie przedstawiam moje 6 w życiu zarzucenie (wcześniej zarzucałem zestaw na plaży, ale nie była to typowo surfcastingową wędka). Jak później się okazało zestaw poleciał na około 70 metrów, co w zupełności starczyło gdyż w miejscu, w którym łowiłem pierwsza rewa była dość blisko brzegu.

W kolejnych filmach postaram się pokazać Wam inne techniki rzutów. Muszę jednak wpierw potrenować je bym miał, co Wam pokazać :)

Przyznam, że samo rzucanie zestawu na odległość większą niż 100 metrów będzie nie lada wyzwaniem. Zrobiłem małe zakupy (różne wagi ciężarków) i spróbuję skonstruować zestaw w taki sposób by z moim wędziskiem i możliwościami współgrał jak najlepiej a co za tym idzie abym mógł osiągnąć wymarzoną trzy cyfrową liczbę :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 75

Zobacz więcej:

TROĆ ➤ Rękawiczki na zimę NEOPREN 3 mm (nieprzemakalne)...

04.05.2022
Brak oceny
Dziś pod domem miałem -7 a na parkingu koło plaży było -4... Siedzieliśmy 3 godzinki w 3 osoby + jena od rana (skończyła łowić jak my wchodziliśmy) - wszyscy niestety bez kontaktu z rybą - POCZĄTEK LUTEGO

SPRAWDŹ

Był zakaz portowy a teraz zakaz dorszowy - co dalej?

27.11.2019
4
Z Jarkiem Rusakiem zastanowimy się co dalej z wędkarstwem morskim - był zakaz portowy który ograniczył nam łowienie przez pół roku a teraz będzie zakaz na dorsze...

SPRAWDŹ