Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 506

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.

Willa Baron

Masztowa 6 Władysławowo 234

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.


Zarzucanie zestawu - podstawowa metoda

Jak oceniasz film?
5

Jest kilka technik zarzucania zestawu. Na filmie przedstawiam najprostszą z możliwych technik gdyż jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie.

Dzięki temu, że stosuję żyłkę strzałową, która ma, co 25 metrów inny kolor, mogę po wykonanym rzucie i ściągnięciu nadmiarowej luźnej żyłki, stwierdzić, na jaką odległość udało mi się posłać zestaw. Na filmie przedstawiam moje 6 w życiu zarzucenie (wcześniej zarzucałem zestaw na plaży, ale nie była to typowo surfcastingową wędka). Jak później się okazało zestaw poleciał na około 70 metrów, co w zupełności starczyło gdyż w miejscu, w którym łowiłem pierwsza rewa była dość blisko brzegu.

W kolejnych filmach postaram się pokazać Wam inne techniki rzutów. Muszę jednak wpierw potrenować je bym miał, co Wam pokazać :)

Przyznam, że samo rzucanie zestawu na odległość większą niż 100 metrów będzie nie lada wyzwaniem. Zrobiłem małe zakupy (różne wagi ciężarków) i spróbuję skonstruować zestaw w taki sposób by z moim wędziskiem i możliwościami współgrał jak najlepiej a co za tym idzie abym mógł osiągnąć wymarzoną trzy cyfrową liczbę :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 11

Zobacz więcej:

MORSKIE FAKTY ➤ ozon ● tama ● niewybuchy ● 19.03.21

21.05.2022
Brak oceny

KOŁOBRZEG ➤ Plaża zachodnia SURFCASTING (opis łowiska)

24.04.2022
Brak oceny