Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 427

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 731

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.


Zarzucanie zestawu - podstawowa metoda

Jak oceniasz film?
5

Jest kilka technik zarzucania zestawu. Na filmie przedstawiam najprostszą z możliwych technik gdyż jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie.

Dzięki temu, że stosuję żyłkę strzałową, która ma, co 25 metrów inny kolor, mogę po wykonanym rzucie i ściągnięciu nadmiarowej luźnej żyłki, stwierdzić, na jaką odległość udało mi się posłać zestaw. Na filmie przedstawiam moje 6 w życiu zarzucenie (wcześniej zarzucałem zestaw na plaży, ale nie była to typowo surfcastingową wędka). Jak później się okazało zestaw poleciał na około 70 metrów, co w zupełności starczyło gdyż w miejscu, w którym łowiłem pierwsza rewa była dość blisko brzegu.

W kolejnych filmach postaram się pokazać Wam inne techniki rzutów. Muszę jednak wpierw potrenować je bym miał, co Wam pokazać :)

Przyznam, że samo rzucanie zestawu na odległość większą niż 100 metrów będzie nie lada wyzwaniem. Zrobiłem małe zakupy (różne wagi ciężarków) i spróbuję skonstruować zestaw w taki sposób by z moim wędziskiem i możliwościami współgrał jak najlepiej a co za tym idzie abym mógł osiągnąć wymarzoną trzy cyfrową liczbę :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 6

Zobacz więcej:

MORSKIE FAKTY ➤ Wiatraki ● Przekop mierzei ● Wyciek ropy ● 30.12.20

24.04.2022
Brak oceny
To pierwszy odcinek Morskich Faktów. Napiszcie w komentarzu czy jest ok. Jeśli podoba Wam się ta nowa seria - dajcie łapkę w górę i udostępnijcie to na fejsie - niech się niesie!

SPRAWDŹ

Drgające szczytówki w surfcastingu

21.09.2016
4.8
Drgające szczytówki czy dodatkowe przedłużenia wędzisk Surfcastingowych przeznaczonych do wędkowania w morzu bałtyckim wprost z plaży.

SPRAWDŹ