Oferta miesiąca

Villa Amiro

Komandorska 11 Władysławowo 5662

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 90 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 14459

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Polskie Wędkarstwo Morskie

INFORMATOR MORSKI - wszystko czego szukasz na jednej stronie...
Na skróty: zawody | prognoza pogody | opłaty | ODZIEŻ WŁADEK TEAM

NASZ FACEBOOK

Ranking Władek TEAM - co to takiego?

Jednym z podstawowych celów naszego Sportowego Klubu Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM jest integrowanie ludzi i motywowanie do sportowego współzawodnictwa. Dzięki Rankingowi możemy na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia sportowe oraz porównywać je z innymi zawodnikami Władek TEAM.

Dzięki dużej interaktywności naszego Rankingu, każdy zawodnik może /cofnąć się w czasie/ i zobaczyć wszystkie imprezy sportowe w jakich brał udział od chwili wstąpienia w szeregi Władek TEAM. Taka możliwość to wielkie udogodnienie, szczególnie jeśli strona z danymi zawodami posiada prócz wyników również dokumentację w formie fotorelacji czy relacji video.

W 2020 roku (po 4 latach działalności klubu), Zarząd zdecydował by utworzyć dwa osobne rankingi dla sekcji Spinning oraz sekcji Surfcasting. Dodatkowo został utworzony Ranking Społeczny by oddzielić punktację za osiągnięcia sportowe od wyróżnień za wkład w funkcjonowanie klubu oraz pomoc w organizacji zawodów. Na wniosek Zarządu został utworzony osoby ranking Ryba Roku który dodatkowo promuje zawodników łowiących okazy.