Oferta miesiąca

Jadwiga

Sportowa 3 Władysławowo 765

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 757

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


FINAŁ - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#6)

Jak oceniasz film?
4.8

Nadszedł 3 maja, a więc czas na wielki finał! Ostatnia zmiana należy do juniorów – przy wędkach stoją Michała Bolda i Julek Budzisz. Już tylko końcowe odliczanie i… mamy to!!! Ustanowiliśmy Rekord Polski w nieprzerwanym wędkowaniu z plaży przez 240 godzin. Chwilami nie było łatwo – w najgorszych momentach fale podmyły nasz namiot, sztorm zabrał jedną z klubowych flag, uszkodziliśmy też jakieś wędki… Przez dziesięć dni i dziesięć nocy złowiliśmy 281 wymiarowych ryb (niewymiarowych nawet nie liczyliśmy) o łącznej masie ponad 82 kg i łącznej długości przekraczającej 84 metry.

Wszystkie te dary morza przekazaliśmy hospicjom w Gdyni i Pucku. Fląderki z koleżeńskich zawodów, które odbyły się w międzyczasie, powędrowały do Franciszkanów z Wejherowa, prowadzących kuchnię dla ludzi ubogich. W przedsięwzięciu wzięło udział około sześćdziesięciu klubowiczów, przez co każdy z nich miał swój udział w tworzeniu historii wędkarstwa morskiego w Polsce. Pucharami nagrodziliśmy tych, którzy szczególnie się wyróżnili: Michała Bolda (junior, który skutecznie wędkował przez 2 tury), Sebastiana Potrykus (najdłuższa flądra – 43 cm) i Krzysztofa Sadłowskiego (najdłuższa ryba nie będąca płastugą – ponad półmetrowa troć).

Wielkie brawa należą się „Pomorzance”, a przede wszystkim jej właścicielowi, Grzegorzowi Turskiemu, bez którego nie byłoby tego projektu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom!

Udostępnij!
Wyświetleń: 4

Zobacz więcej:

10 w skali Beauforta = uszkodzony RIB port Hel

07.12.2018
4.8
Silny wiatr, bardzo niski stan wody oraz wysoka fala – to wszystko skumulowało się pewnej grudniowej nocy… Zobaczcie jakie szkody zrobiła taka jedna noc w porcie...

SPRAWDŹ

Piaskowy Dorsz - wędkarstwo morskie ZAWODY

14.11.2015
5
Pierwszy film z nowej serii WladekTV :) Ale obecnie to już leci 5 seria :)

SPRAWDŹ