Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 0

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 15766

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.


POMUCHEL LĘBORK Mistrzostwa Koła 2015

Jak oceniasz film?
4.5

3 październik 2015 roku. Znów jesteśmy w Ostrowie, tym razem na Otwartych Mistrzostwach klubu „Pomuchel” z Lęborka. Michał Ceszke rozmawia z członkami klubu, między innymi z Adamem Grabczykiem oraz honorowym prezesem, Jerzym Duchem. Drugi z wymienionych panów to jeden z zasłużonych prekursorów surfcastingu w Polsce. Ta dyscyplina wędkarstwa wciąż rozwija się w naszym kraju, a szeregi „Pomuchla” w tym roku zasiliło kilkunastu nowych zawodników. Na pewno cieszy fakt, że rośnie liczba osób zainteresowanych surfcastingiem, co można zaobserwować na kolejnych, plażowych zawodach.

Panowie dyskutują o warunkach do dzisiejszego wędkowania. Wieje lekki wiaterek i morze jest bardzo spokojne. Jego stan bliski jest flaucie, która dla wędkarzy wcale nie jest najlepsza. W praktyce na ogół najkorzystniejsza jest lekka fala, ale przecież w wędkarstwie nie ma żelaznych reguł i zasad. Rozmowa schodzi jednak na inne, bieżące i bardzo ważne tematy. Chodzi o podwyższenie opłat za wędkowanie na morzu oraz wprowadzenie opłat za organizowanie zawodów, co nie jest niczym uzasadnione. Przypomnijmy, że w wielu krajach Europy (Zachodniej) albo nie płaci się za to ani eurocenta, albo też płaci się niewielkie pieniądze.

P.S. Obecnie (2018 rok) opłaty za wędkarstwo morskie wróciły do stanu sprzed kilku lat i są bardzo przystępne. Za 12 miesięcy wędkowania zapłacimy tylko 42 zł, za miesiąc – 11 zł, a za tydzień – 7 zł. To całkowicie zmienia postać rzeczy!

Udostępnij!
Wyświetleń: 188

Zobacz więcej:

LIVE - Mistrzostwa POLSKI zakończenie

24.04.2022
Brak oceny
LIVE z zakończenia Mistrzostw Polski w wędkarstwie Plażowym 2020 Impreza bardzo udana, pełno nagród (nawet ja się załapałem na coś)... Do zobaczenia za rok!

SPRAWDŹ

Wywiad z nowym prezesem Władek TEAM Maciejem Kamińskim

10.02.2020
5
Dziś moim rozmówcą będzie nowy prezes Władek TEAM Maciej Kamiński. Będziemy rozmawiać o przyszłości wędkarstwa morskiego w Polsce oraz o planach rozwoju klubu Władek TEAM. Oczywiście będą dla Was nagrody i wiele pobocznych tematów więc zapraszam serdecznie wszystkich na luźną wędkarską debatę...

SPRAWDŹ