Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16591

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 14407

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.


Wywiad z szyprem kutra wędkarskiego FENIKS

Jak oceniasz film?
4.8

Choć pogoda zapowiadała się nie za ciekawa postanowiliśmy popłynąć w kolejny rejs na dorsze z portu we Władysławowie. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na jednostkę Feniks.

Jednostka Feniks to była łódź patrolowa, posiadająca dwa silniki mercedesa po 350 koni każdy. To najdłuższa (25 metrów) i jedna z najszybszych jednostek wypływających z wędkarzami na dorszowe wyprawy.

Standardowo jak gościmy na jednostce wędkarskiej, przeprowadzam krótki wywiad z szyprem statku. Dziś rozmawiałem z Panem Krzysztofem, który pokrótce przedstawił mi zalety swojej jednostki.

Do niewątpliwych zalet kutra Feniks należą trzy kabiny, w których mogą schronić się wędkarze. Wejście do jednej z nich usytuowane jest z tyłu jednostki, dzięki czemu nie musimy przedzierać się przez cały okręt. Jednostka posiada dwie toalety oraz niezbędny sprzęt ratowniczy i asekuracyjny.

Nasz rejs trwał 11 godzin i choć tego dnia ryby nie chciały współpracować to szyper doskonale wykorzystał zalety jednostki (szybkość i gabaryty) i wywiózł nas daleko w głąb morza gdzie dorszy było pod dostatkiem.

Udostępnij!
Wyświetleń: 199

Zobacz więcej:

POMUCHEL LĘBORK Mistrzostwa Koła 2015

19.10.2015
4.5
Kolejny raz przedstawiamy Wam relację z zawodów wędkarskich. Tym razem otwarte zawody w surfcastingu odbyły się w Ostrowie. Organizatorem zawodów był POMUCHEL LĘBORK.

SPRAWDŹ

Minimalny WYMIAR OCHRONNY - czy taką rybę można zabrać?

24.09.2017
4.8
Wymiar minimalny ochronny? Tzn ile dokładnie?

SPRAWDŹ