Oferta miesiąca

Willa Baron

Masztowa 6 Władysławowo 234

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 506

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


Wywiad z szyprem kutra wędkarskiego FENIKS

Jak oceniasz film?
4.8

Choć pogoda zapowiadała się nie za ciekawa postanowiliśmy popłynąć w kolejny rejs na dorsze z portu we Władysławowie. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na jednostkę Feniks.

Jednostka Feniks to była łódź patrolowa, posiadająca dwa silniki mercedesa po 350 koni każdy. To najdłuższa (25 metrów) i jedna z najszybszych jednostek wypływających z wędkarzami na dorszowe wyprawy.

Standardowo jak gościmy na jednostce wędkarskiej, przeprowadzam krótki wywiad z szyprem statku. Dziś rozmawiałem z Panem Krzysztofem, który pokrótce przedstawił mi zalety swojej jednostki.

Do niewątpliwych zalet kutra Feniks należą trzy kabiny, w których mogą schronić się wędkarze. Wejście do jednej z nich usytuowane jest z tyłu jednostki, dzięki czemu nie musimy przedzierać się przez cały okręt. Jednostka posiada dwie toalety oraz niezbędny sprzęt ratowniczy i asekuracyjny.

Nasz rejs trwał 11 godzin i choć tego dnia ryby nie chciały współpracować to szyper doskonale wykorzystał zalety jednostki (szybkość i gabaryty) i wywiózł nas daleko w głąb morza gdzie dorszy było pod dostatkiem.

Udostępnij!
Wyświetleń: 15

Zobacz więcej:

TROĆ ➤ 25 wędkarzy - 3 ryby - ORŁOWO :)

04.06.2022
Brak oceny
Nowy LIVE wprost z łowiska :) Czekam na Wasze komentarze co myślicie o tej sprawie. Do zobaczenia na niedzielnej DEBACIE...

SPRAWDŹ

FishExpress SIERPIEŃ 2018 - Nasza nowa strona klubowa - poradnik morski i kalendarz imprez...

11.08.2018
4.8
W tym odcinku omówimy co ciekawego działo się przed sezonem letnim oraz pokrótce omówię naszą nową stronę internetową

SPRAWDŹ