Oferta miesiąca

EGON

Mikołaja Reja 23 Władysławowo 1624

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.

Fala

Harcerska 1 Władysławowo 13411

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 90 zł os.


Wyprawy dorszowe oczami wczasowicza Bogdana z Pabianic

Jak oceniasz film?
5

Wędkarstwo morskie a w szczególności wyprawy na dorsze z łodzi dryfującej to bardzo ciekawa propozycja dla wczasowiczów przebywających na wczasach we Władysławowie.

Często taki „niedzielny” wędkarz korzystając z rejsu wędkarskiego podczas swojego pobytu na wczasach powraca do Władysławowa poza sezonem letnim.

Coraz częściej widzimy taką właśnie zależność a frekwencja wędkarzy w okresie zimowym jest z roku na rok coraz większa.

Koszt 10-12 godzinnego rejsu waha się w przedziale od 130 do 200 zł. W tej cenie mamy ubezpieczenie oraz jeden gorący posiłek. Na jednostce zawsze jest dostępna świeża kawa oraz herbata a koszt wypożyczenia sprzętu wędkarskiego to około 20 zł

Często zdarza się, że na jachtach i kutrach wędkarskich widzimy całe rodziny. Taka sytuacja ma miejsce zdecydowanie rzadziej poza sezonem letnim aczkolwiek i podczas zimowych rejsów wędkarskich zdarza się, że płeć piękna jest obecna na wielu jednostkach wypływających z władysławowskiego portu rybackiego.

Dziś przeprowadziłem wywiad z Panem Bogdanem z Pabianic. Mój rozmówca, jeśli tylko pogoda na to pozwala jest dwa razy w miesiącu we Władysławowie i wypływa w rejs wędkarski „polować na dorsze”.

Pan Bogdan zakochał się we Władysławowie i w panującym tu wyjątkowym klimacie morskim. Jego ulubionym jachtem wędkarskim jest Kapitan Wiśniewski. Tak jak mówi w wywiadzie, często korzysta również z usług hotelowych Pana Leszka Wiśniewskiego, łącząc wyprawę dorszową z weekendowym wypoczynkiem nad morzem.

W ocenie Pana Bogdana, wyprawy dorszowe mają zbawienny wpływ na samopoczucie oraz na zdrowie. Mój rozmówca twierdzi, że może odstawić lekarstwa gdyż weekend nad morzem połączony z pełnomorską wyprawą na dorsze ma tak pozytywny wpływ na jego zdrowie, że nie widzi potrzeby przyjmowania przez okres około miesiąca po odbytym rejsie leków.

Zachęcamy wszystkich, który jeszcze nie byli na wczasach z wędką we Władysławowie, aby spróbowali swych sił w morskich zmaganiach z władkowymi dorszami. Jest to niezapomniane przeżycie nawet dla osób, które nie lubią wędkować...

Udostępnij!
Wyświetleń: 297

Zobacz więcej:

TESTY - ciężarki surfcastingowe rodzaje i przeznacznie

07.01.2018
4.8
Dziś przedstawię Wam jakie ciężarki używamy w surfcastingu i dlaczego...

SPRAWDŹ

Profesjonalna konserwacja kołowrotka - Piotr Wieczorek

27.11.2019
5
Tym razem moim i Waszym rozmówcą będzie znany w świadku surfcastingowym Piotr Wieczorek. To dzięki niemu nasze zapiaszczone i zaniedbane kołowrotki mają drugie życie...

SPRAWDŹ