Oferta miesiąca

Jadwiga

Sportowa 3 Władysławowo 945

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 893

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


PODSTAWY SURFCASTINGU w praktyce (cz. 2)

Jak oceniasz film?
4.6

Tak jak powyżej, w tym odcinku skupimy się nad prawidłowym uzbrojeniem naszego zestawu surfcastingowego oraz zastanowimy się nad wielkością haczyków.

Po przerwie zimowej nie za bardzo wychodzi mi jeszcze ekstremalnie dalekie zarzucanie pełnym zestawem i na przedstawionym filmie moje wymachy nie były zbyt udane, to jednak nasza przynęta lądowała około 100 metrów od brzegu, co uznaje za dobry efekt jak na początek zmagań z surfem :)

Na filmie również postanowiłem przedstawić Wam jak zachowuje się nasza przynęta w wodzie i po jakim czasie taśma PVA się rozpuszcza.

Zastosowałem dwa rodzaje przyponów (z krętlikami i prosty bez udziwnień). Oba zestawy jak dowiodłem na poniższym filmie w wodzie zachowywały się identycznie a więc moim zdaniem nie warto tworzyć skomplikowanych przyponów z masą krętlików itp...

Zapraszam na film i komentowanie moich zmagań na łamach portalu wladek.pl
Pozdrawiam Michał

Udostępnij!
Wyświetleń: 15

Zobacz więcej:

ZAWODY Z ŁODZI DRYFUJĄCEJ - morska wyprawa na dorsze

23.06.2015
4.7
Na kutrze Wioleta ZA zostały w dniu 20 czerwca zorganizowane przez Klub Rebok z Wejherowa zawody w łowieniu dorszy z łodzi dryfującej.

SPRAWDŹ

Zryw w PZW? Jak usprawnić działanie Polskiego Związku Wędkarskiego

10.02.2020
4.5
Niedzielna debata będzie w całości poświęcona PZW. Wszyscy narzekamy i wyliczamy problemy czy nieprawidłowości jakie widzimy w Polskim Związku Wędkarskim. Na dzisiejszej debacie postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy jesteśmy w stanie coś z tym zrobić?

SPRAWDŹ