Oferta miesiąca

Milena

Dettlaffa 2 Władysławowo 27065

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 55 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19359

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Piaskowy Dorsz 2018 Pomuchel Lębork we Władysławowie

Jak oceniasz film?
4.6

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś mi pomóc - ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM!
PS: W kolejnym odcinku wspomnę o Tobie! Dzięki takim ludziom jak TY mogę rozwijać kanał WładekTV...


 

Piaskowy Dorsz to cykliczne zawody organizowane przez naszych kolegów z klubu Pomuchel Lębork. Nie udało mi się dowiedzieć które to już z kolei są zawody ale w ocenie byłego prezesa Andrzeja Grabczyka i nowego Arkadiusza Kąkol są to 10 zawody z cyklu.

Te zawody mają specyficzny haraktetr gdyż łowimy tam gdzie chcemy (organizator nie umieszcza numerków ze stanowiskami na plaży) i możemy iść tam gdzie w naszej ocenie będzie tego dnia dorsz. No właśnie DORSZ – słowo klucz bo tego dnia główną rybą premiowaną dorsz. Oczywiście jeśli nie będzie dorszy to do klasyfikacji będą brane inne gatunki ryb ale w przypadku gdy my złowimy 10 fląder a nasz kolega jednego wymiarowego dorsza to on wygra.

W tegorocznych zawodach wzięło udział niemalże 50 zawodników. Złowiono 17 fląder, 1 dorsza oraz jedną stynkę. Zwyciężył Andrzej Milczanowski z klubu Pomuchel Lębork a na drugim i trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Władek TEAM w kolejności Błażej Miler i Włodzimierz Staniszewski. Gratulujemy i do zobaczenia na plaży!

Udostępnij!
Wyświetleń: 500

Zobacz więcej:

RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

01.05.2017
4.6
Wywiad z współorganizatorem, małżeństwem wędkarzy oraz rodziną Wawrzyniak, którzy przyjechali z daleka by wziąć udział w ustanowieniu Rekordu Polski.

SPRAWDŹ

W grupie raźniej - loteria fantowa i masa prezentów na święta...

10.01.2020
5
Jak zawsze w okolicach 24 grudnia robimy mega odcinek w którym mamy dla Was prezenty od Mikołaja :) W tym odcinku dodatkowo robimy loterię fantową - zobaczymy czy uda nam się nazbierać choć część kasy potrzebnej na niezbędną kamerkę GO PRO

SPRAWDŹ