Oferta miesiąca

Ventus

Kolejowa 11 Władysławowo 15517

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 17651

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Piaskowy Dorsz 2018 Pomuchel Lębork we Władysławowie

Jak oceniasz film?
4.6

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś mi pomóc - ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM!
PS: W kolejnym odcinku wspomnę o Tobie! Dzięki takim ludziom jak TY mogę rozwijać kanał WładekTV...


 

Piaskowy Dorsz to cykliczne zawody organizowane przez naszych kolegów z klubu Pomuchel Lębork. Nie udało mi się dowiedzieć które to już z kolei są zawody ale w ocenie byłego prezesa Andrzeja Grabczyka i nowego Arkadiusza Kąkol są to 10 zawody z cyklu.

Te zawody mają specyficzny haraktetr gdyż łowimy tam gdzie chcemy (organizator nie umieszcza numerków ze stanowiskami na plaży) i możemy iść tam gdzie w naszej ocenie będzie tego dnia dorsz. No właśnie DORSZ – słowo klucz bo tego dnia główną rybą premiowaną dorsz. Oczywiście jeśli nie będzie dorszy to do klasyfikacji będą brane inne gatunki ryb ale w przypadku gdy my złowimy 10 fląder a nasz kolega jednego wymiarowego dorsza to on wygra.

W tegorocznych zawodach wzięło udział niemalże 50 zawodników. Złowiono 17 fląder, 1 dorsza oraz jedną stynkę. Zwyciężył Andrzej Milczanowski z klubu Pomuchel Lębork a na drugim i trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Władek TEAM w kolejności Błażej Miler i Włodzimierz Staniszewski. Gratulujemy i do zobaczenia na plaży!

Udostępnij!
Wyświetleń: 418

Zobacz więcej:

Norda Cup 2017 - Polskie Wędkarstwo Morskie

04.11.2017
4.8
Na zeszłorocznej Nordzie Władek TEAM zdobył wszystkie pierwsze miejsca. W tym roku spadliśmy o jedno oczko, ale nadal jesteśmy na pudle! Zapraszamy na relację...

SPRAWDŹ

Przynęty na troć i belonę (Spinning Morski cz.3)

17.05.2017
4.8
Kolejny film zrealizowany w sklepie wędkarskim RED w Wejherowie. Tym razem opowiemy Wam o tym co najczęściej kupują wędkarze oraz co wg nas jest najbardziej godne uwagi wędkarza wybierającego się na morską troć czy belonę...

SPRAWDŹ