Oferta miesiąca

EGON

Mikołaja Reja 23 Władysławowo 1779

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.

Fala

Harcerska 1 Władysławowo 13566

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 90 zł os.


Piaskowy Dorsz 2018 Pomuchel Lębork we Władysławowie

Jak oceniasz film?
4.6

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś mi pomóc - ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM!
PS: W kolejnym odcinku wspomnę o Tobie! Dzięki takim ludziom jak TY mogę rozwijać kanał WładekTV...


 

Piaskowy Dorsz to cykliczne zawody organizowane przez naszych kolegów z klubu Pomuchel Lębork. Nie udało mi się dowiedzieć które to już z kolei są zawody ale w ocenie byłego prezesa Andrzeja Grabczyka i nowego Arkadiusza Kąkol są to 10 zawody z cyklu.

Te zawody mają specyficzny haraktetr gdyż łowimy tam gdzie chcemy (organizator nie umieszcza numerków ze stanowiskami na plaży) i możemy iść tam gdzie w naszej ocenie będzie tego dnia dorsz. No właśnie DORSZ – słowo klucz bo tego dnia główną rybą premiowaną dorsz. Oczywiście jeśli nie będzie dorszy to do klasyfikacji będą brane inne gatunki ryb ale w przypadku gdy my złowimy 10 fląder a nasz kolega jednego wymiarowego dorsza to on wygra.

W tegorocznych zawodach wzięło udział niemalże 50 zawodników. Złowiono 17 fląder, 1 dorsza oraz jedną stynkę. Zwyciężył Andrzej Milczanowski z klubu Pomuchel Lębork a na drugim i trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Władek TEAM w kolejności Błażej Miler i Włodzimierz Staniszewski. Gratulujemy i do zobaczenia na plaży!

Udostępnij!
Wyświetleń: 584

Zobacz więcej:

Festiwal Dorsza 2019 Władysławowo

09.09.2019
4
Tym razem relacja z Festiwalu Dorsza w formie Vloga - niestety bardzo dużo pracy mam a zrobienie filmu takiego jak w 2018 roku to ponad 10 godzin pracy... Ale myślę że Wam się spodoba...

SPRAWDŹ

10 porad jak złowić belonę wprost z plaży nie wchodząc do wody...

03.06.2019
4.7
Ja najczęściej łowię belony wprost z plaży nie wchodząc do wody. W tym odcinku opowiem Wam o moich doświadczeniach związanych z połowem belony na spinning z plaży...

SPRAWDŹ