Oferta miesiąca

Perełka

Siedleckiego 7B Władysławowo 10877

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19467

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.
Fotorelacje Filmy Kamery

Filmy - Relacje z wydarzeń we Władysławowie

Najlepsze filmy z Władysławowa – tylko w naszym serwisie znajdziesz relacje z wydarzeń w mieście i jego okolicach. Chcesz przypomnieć sobie ciekawe imprezy sportowe, motoryzacyjne, kulturalne lub muzyczne? Na stronie Wladek.pl znalazły się filmy z festiwali, maratonów, konkursów surfingu, regat żeglarskich, pucharów siatkówki blisko morza i nie tylko. Przestawiamy atrakcje, które oferuje Władysławo w sezonie oraz poza nim. Relacje z plaży czy ciekawych imprez (organizowanych specjalnie dla turystów) pozwolą Ci zaplanować wyjątkowe wakacje nad morzem i znaleźć się we Władysławowie zawsze, gdy dzieje się coś interesującego. Władysławo z perspektywy lotu ptaka to doskonały sposób, aby wybrać noclegi w najlepszej lokalizacji – blisko morza, plaży i największych atrakcji.
50
POMAGAMY ➤ Kwiecień miesiącem dla ADY na tipanddonation...
4:25
Ocena:
0

Tydzień rehabilitacji w Opolu to koszt 2000-2500 zł. Dzięki tej rehabilitacji Ada jest coraz bardziej samodzielna. Już wiele nie brakuje by wróciła do pełni sił! Na cotygodniowej DEBACIE na żywo w NIEDZIELĘ o 20:00 będziemy na bieżąco podsumowywać naszą zbiórkę.

Udostępnij!
50
Rekord Guinnessa - majówka we Władysławowie 2018
11:12
Ocena:
4.8

To już trzecia Majówka z Władek TEAM i corocznie szykujemy dla was coraz to lepsze i ciekawsze imprezy wędkarskie. Tym razem postanowiliśmy utworzyć najdłuższa linię ułożoną z wędzisk - a co tam! :) Zobaczcie jak to wyglądało...

Udostępnij!
Ładowanie