Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16591

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 14407

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.
Fotorelacje Filmy Kamery

Filmy z miasta Władysławowo

Chcesz przespacerować się słynną Aleją Gwiazd Sportu, przejść obok Domu Rybaka aż do ulicy Morskiej? Teraz wcale nie musisz wyjeżdżać do Władysławowa, aby poczuć wyjątkową atmosferę tego nadmorskiego miasteczka. W serwisie Wladek.pl przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla osób kochających Władysławowo i nadmorskie klimaty – atrakcyjne filmy pokazujące najciekawsze zakątki miasta. Widok na Władysławo z perspektywy lotu ptaka to doskonały sposób, aby przypomnieć sobie wakacje, podziwiać atrakcje miasta i najsłynniejsze miejscowe zakątki (plażę, port, Wieże Widokowe Domu Rybaka), a nawet wybrać apartamenty lub kwatery prywatne w najlepszej lokalizacji. Zamieszczamy również nagrania przedstawiające lokalne imprezy oraz inne wydarzenia ważne dla miasta.
50
REKONESANS ⚓ Rozewie czy Jastarnia? ★FiTvツ
9:19
Ocena:
5

Belony w Orłowie jest masa. Sprawdzimy czy jest też w Rozewiu. Pojedziemy też odwiedzić nasze nowe łowisko - Jastarnia Bagrowane - zobaczymy czy tam da się wyhaczyć belonę...

Udostępnij!
50
Jastrzębia Góra - historia i atrakcje cz. 1
10:55
Ocena:
4.7

Jastrzębia Góra to wieś letniskowa, położona na zachód od Władysławowa. Pierwsze wzmianki o miejscowości pojawiły się już w połowie XIX wieku – mała, rybacka osada nosiła wtedy niemiecką nazwę Habichtsberg, najpewniej nawiązującą do znajdującej się kilka kilometrów na wschód od miejscowości Góry Jastrzębiej. W pierwszej części filmu usłyszymy głównie o latach międzywojennych, kiedy to miejscowość stawała się atrakcyjnym kurortem.

Udostępnij!
Ładowanie