Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16501

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 14254

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.
Fotorelacje Filmy Kamery

Filmy z plaży we Władysławowie

Najlepsze filmiki z Władysławowa w sieci. Serwis Wladek.pl zaprasza wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie udane wakacje nad morzem, szalone letnie imprezy i inne nadbałtyckie atrakcje.

Tematem przewodnim tej kategorii jest plaża, która stanowi jedną z wizytówek miasteczka oferującego wygodne noclegi (apartamenty, pokoje gościnne) i wiele atrakcji dla turystów. Dno morskie wzdłuż długich piaszczystych połaci jest pokryte czystym piaskiem, a do plaży prowadzi sosnowy las. Widok ten kojarzy Ci się z udanym wypoczynkiem? Teraz nawet w chłodne i deszczowe dni możesz przypomnieć sobie relaks, który towarzyszył Ci blisko morza. Wystarczy, że obejrzysz filmy zamieszczone w naszym serwisie. Relacje z plażowych imprez, zawodów, meczy siatkówki plażowej, filmiki z wakacji czy widok na plażę z perspektywy drona to tylko niektóre z nagrań.
50
REKONESANS ⚓ Rozewie czy Jastarnia? ★FiTvツ
9:19
Ocena:
5

Belony w Orłowie jest masa. Sprawdzimy czy jest też w Rozewiu. Pojedziemy też odwiedzić nasze nowe łowisko - Jastarnia Bagrowane - zobaczymy czy tam da się wyhaczyć belonę...

Udostępnij!
50
Morsowanie w Bałtyku - morsy na plaży we Władysławowie
5:03
Ocena:
4.7

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś mi pomóc - ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM!
PS: W kolejnym odcinku wspomnę o Tobie! Dzięki takim ludziom jak TY mogę rozwijać kanał WładekTV...


 

Jeśli chcecie spróbować swych sił w morsowaniu – zapraszamy do skontaktowania się z jednym z poniższych stowarzyszeń. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze i nigdy nie wchodzimy do wody bez doświadczonej osoby obok!

Udostępnij!
Ładowanie