Oferta miesiąca

Villa Thomas, Aleja Gwiazd Sportu

Merkleina 16, Władysławowo, Polska 5294

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 137 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 10631

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Wczasy dla rodzin z dziećmi

Władysławowo to najlepsza miejscowość turystyczna dla rodzin z dziećmi. Przepiękna, szeroka i piaszczysta plaża oraz setki barów, restauracji, sklepików to zaplecze jakie czeka na nas po przyjeździe do tego przepięknego nadmorskiego kurotu.

Atutem, którym może poszczycić się Władysławowo a nie ma inna miejscowość jest mnogość atrakcji turystycznych dla dzieci. To tu znajduje się największy w Polsce Ocean Park czyli ogromny park rozrywki w którym znajdziemy wiele placów zabaw i interaktywnych wystaw a wieczorami posłuchamy koncertów Disco Polo na żywo!

Dla starszaków również najdzie się kilka atrakcji które warto odwiedzić będąc we Władysławowie. Najciekawszą wydaje się ogromny Park Linowy „Tarzan Park” który łączy przyjemne z pożytecznym gdyż możemy przezwyciężyć lęk wysokości i w sportowy sposób spędzić miło popołudnie.

Mnogość atrakcji turystycznych dla dzieci i młodzieży sprawa, że Władysławowo to doskonała miejscowość turystyczna na nasze niepewne pogodowo lato. Jeśli zdarzy się nam pochmurny dzień lub będziemy już znużeni opalaniem na plaży, możemy skorzystać z dziesiątek atrakcji turystycznych zlokalizowanych w samym Władysławowie jak i na jego obrzeżach.

Atrakcją która w naszej ocenie powinna być odwiedzona przez Państwa jest „Labirynt w polu kukurydzy” znajdujący się w Swarzewie (około 7 km od Władysławowa – przy drodze w stronę Gdyni). Warto tam się wybrać nawet w deszczowy dzień gdyż będziemy spacerować po labiryncie na boso, brodząc w cieplutkim błotku. Dzieciaki uwielbiają takie wyprawy a dorośli będą mogli poczuć się jak nasi milusińscy – przyznajcie się kiedy bosko chodziliście po kałużach?