Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 1922

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19602

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Wakacyjne filmy z Władysławowa i okolicy

Na YouTube znajdziemy tysiące filmów z Władysławowem w tle. My postaraliśmy się wybrać dla Państwa te najlepsze abyście nie tracili czasu na szukanie.

Prawdopodobnie każdy z Was słyszał o „Panu na na na” czy widział relację w Teleexpresie z próby ustanowienia rekordu Guinnessa na plaży we Władysławowie. Te i setki innych ciekawych filmów znajdą Państwo w naszym dziale MULTIMEDIA do którego serdecznie zapraszamy!

Wszystkich miłośników języka kaszubskiego zapraszamy do zapoznania się z działem Ciekawostki w którym prócz kilku filmów o języku, zwyczajach i haftach kaszubskich znajdziemy również ciekawe filmy o Jastrzębiej Górze czy budowlach znajdujących się w pobliżu Władysławowa.

W dziale Plaża możemy zapoznać się z filmami ze sprzątania plaży jak i tymi gdzie widać kąpiących się ludzi. Warto też obejrzeć video nagrane prywatną kamerą wprost z plaży jak jednostka ratownicza BRYZA przewraca się przy wchodzeniu do portu we Władysławowie.

W dziale Miasto znajdziemy filmy na których widać co dzieje się we Władysławowie nie tylko w sezonie letnim ale również w zimie! Warto zapoznać się z tym działem szczególnie jeśli chcemy zobaczyć jakie inwestycje są planowane we Władysławowie i jak będzie wyglądać miasto za kilka lat.

Miłośnicy sportów wodnych w dziale Sport znajdą filmy instruktażowe traktujące o kitesurfingu, oraz windsurfingu. Warto również zobaczyć relację z zawodów Strongman oraz Grand Prix w siatkówce czy biegów ulicznych. Władysławowo słynie z wielu prężnie działających klubów sportowych. Nawet nasz portal ma swój klub sportowy: Władek TEAM. Klub ten to największy w Polsce klub wędkarstwa morskiego. W swojej krótkiej historii ma mistrzostwo Polski oraz setki innych zwycięstw. Jeśli są Państwo zainteresowani tą metodą wędkarstwa – zapraszamy do działu Wędkarstwo gdzie znajdziecie ponad 200 filmów oraz setki ciekawych artykułów…

Smakoszy zapraszamy do działu Extra gdzie serwujemy kilkanaście filmów o kaszubskich zupach i innych przysmakach. Kura w białym sosie czy Zupa Bursztynowa to tylko wierzchołek góry lodowej tego co znajdą Państwo w tym dziale z filmami video.