Autor: Kasia Foigt

• miasto: Władysławowo
  • lokalizacja: Willa Pomorzanka
  • data: 25.04.2015

W Willi Pomorzance po zmierzeniu wszystkich wymiarowych fląder, komisja sędziowska ogłosiła werdykt zawodów. Zostały wręczone puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Zawodnicy byli klasyfikowani w trzech kategoriach: - kategorii indywidualnej (miejsca wyróżnione 1-6) - kategorii drużynowej (miejsca wyróżnione 1-3) - kategorii najdłuższa ryba (miejsca wyróżnione 1-3) Więcej o zwycięzcach w reportażu wraz z filmem, niebawem w dziale: Ryby Na 47 startujących wędkarzy, z naszej redakcji wladek.pl kolega Michał w kategorii indywidualnej zawodów surfcastingowych FLĄDRA 2015 zajął 4 miejsce. W kategorii drużynowej skład drużyny: Michał Ceszke, Żukowski Norbert i Żukowski Mikołaj, kol. Michał zajął 2 miejsce. Gratulacje dla zwycięzców oraz organizatorów za świetnie przygotowaną imprezę. PS: Gratuluję Michał i życzę dalszych sukcesów na następnych zawodach.