Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 8742

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.

Klif

Obrońców Helu 11 Władysławowo 6008

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 100 zł os.

Zimowe Władysławowo nocą

Udostępnij

Rodzaj: Miasto

Autor: Kasia Foigt

W ostatnich dniach mieliśmy prawdziwy atak zimy i sporo nasypało śniegu. Spadło go na tyle dużo, że zrobiło się naprawdę pięknie. Postanowiłam pokazać Wam miasto wieczorową porą. Mnie osobiście urzekło miejsce Hallerówka, widok jak z bajki, wszystko oblepione śniegiem. Stałam tam długo i napawałam się urokiem zimy. Dużo zdjęć zrobiłam z tego miejsca, bo tak zasypanego śniegiem Władysławowa jeszcze nie widziałam. Takiego Władysławowa na pewno nie znacie. Ulica Hallera, Księdza Merkleina i Morska w zimowej scenerii nabrały zupełnie innego wymiaru. Zapraszam do galerii i pozdrawiam Miłośników Władysławowa.

Ładowanie

Komentarze

Marta

Jest pięknie czy w zimie czy w lecie Władziu jest zawsze piękny

Adam

Kocham Władysławowo Uwielbiam tutaj przyjeżdżać i będę odwiedzać Władysławowo 100 lat jeszcze wszystkie teksty o tym że we Władysławowie jest pełno parawanów czy jest Władysławowo zatłoczone można wsadzić między bajki od jakiegoś czasu i jest bardzo fajnie we Władysławowie nie ma tylu wczasowiczów US sezon chyba rozłożył się na 3 miesiące więc naprawdę polecam Władysławowo na wczasy zarówno w zimie jak i w lecie Pozdrawiam

Katarzyna Dudek z Sosnowca

Władysławowo ????????????????????...... !!!!!!Jest ???????????????????????? !!!!!!!! Super???????????????????????? !!!!!!!

Dodaj komentarz

Julia

Serdecznie zapraszamy na super wczasy BLISKO MORZA! Rewelacyjne warunki dla Par Rodzin Grup oraz osób indywidualnych!