Rodzaj: Wydarzenia
Autor: Redakcja wladek.pl
Na terenie Gminy Władysławowo kwestowało 50 wolontariuszy na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W Urzędzie Miejskim w sali konferencyjnej odbyła się część artystyczna Orkiestry. Grała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa. Wystąpiła grupa taneczna DA CAPO AL. FINE, i inne zespoły. W przerwach występów zespołów art.odbywała się licytacja między innymi Bursztynowych Serduszek, oraz loteria fantowa. INFORMACJA DODATKOWA z dnia 12.01.2011 r. W trakcie trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do puszek zebrano 21272,57 zł. 95 bilonu obcego i 4 banknoty ( tym 1 dol amer.) . W imprezach towarzyszących zebrano 11131,50 zł. oraz 4 złote kolczyki,1 obrączka złota,1 wisiorek złoty,2 zawieszki złote do łańcuszka .
Komentarze