Oferta miesiąca

Cass

Płk. Dąbka 6 Władysławowo 1328

30 zł - 50 zł os.

Willa Przy Gwiazdach

Obrońców Helu 28 Władysławowo 3693

45 zł - 90 zł os.
21 04.18

XI Moto Krew 2018, Akcja Zbiórki Krwi Motocykliści Dzieciom

Wejherowo, Plac Jakuba Wejhera

Godzina 10:00 Za darmo

Tegoroczna  akcja  Motokrew odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Organizatorem jest  Klub Motocyklowy Nine Six MC Poland, corocznie od 10 lat. Obecna akcja jest 11 edycją. 

Festyn ma na celu  jest przybliżenie wszystkim uczestnikom idei honorowego oddawania krwi. Cieszy  to, iż z każdą następną akcją  wzrost zainteresowania ideą krwiodawstwa. Wielu z naszych gości, rok rocznie przychodzi dokładnie w ten dzień i w podstawionym autobusie do pobierania - oddaje drogocenną krew.
 
Każdej akcji patronuje pan Prezydent Wejherowa – Krzysztof Hildebrandt, a akcje wspomagają firmy z terenu i okolic Wejherowa.

Współpracujemy z Filharmonią Kaszubską, oraz Wejherowskim Centrum Kultury. Opiekun Medialny sa :Telewizja TTM, Radio Norda FM    i portal Nadmorski24.pl, którzy pomagają w profesjonalny sposób nagłośnić całe wydarzenie - a po akcji, przygotowują relacje pokazującą materiał z Wejherowskiego Rynku.


W  godzinach 10.00 do 15.00  na  wejherowskim  rynku  rozstawiona  zostanie scena, na  której w pierwszej  części wystąpią  młodzi artyści  z WCK (10.30-11.40) 

W drugiej części przewidujemy trzy koncerty zespołów muzycznych :

około godziny 12.00 wystąpi Zespół „White Room”,
około godziny 13.00 wystąpi zespół „Wehikuł Czasu”,
I około godziny 14.00 wystąpi zespół „Request”.

Podczas całej akcji  zaparkowany będzie autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Gdańsku do poboru krwi, rozstawiony zostanie dla najmłodszych duży zamek dmuchany z firmy Croco-Roco, z którego dzieci będą mogły korzystać bezpłatnie.
Ustawiona zostanie również kuchnia polowa, z której będą serwowane gorące posiłki dla wszystkich którzy oddadzą krew oraz motocyklistów odwiedzających naszą akcję. 


W trakcie akcji  w specjalnie przygotowanym  miejscu,  będzie można poznać  techniki udzielania pierwszej pomocy i samodzielnie wypróbować swoje umiejętności na fantomie przeznaczonym do nauki resuscytacji. 

Będzie można zarówno  pooglądać jak i zrobić sobie zdjęcie na naszych motocyklach,  posłuchać dobrej muzyki,  zobaczyć ciekawe występy najmłodszych artystów z terenu Wejherowo i okolic. 
Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci. 

Imprezy

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt

Lokalizacja i otoczenie

  Andora

  Blisko lasu,dużego placu zabaw, parkingu,i centrum miasta! SPRAWDŹ

  Pokoje goscinne Monika

  Weekendy V,VI i wczasy miła atmosfera do morza 8 min SPRAWDŹ

  Korab II

  Bardzo dogodna lokalizacja BLISKO CETNIEWO niskie ceny SPRAWDŹ

  Imprezy Imprezy
  22
  Maj
  2018
  Wtorek
  Brak imprez dzisiaj.

  Imprezy we Władysławowie i okolicy