Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 7631

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.

Villa Thomas, Aleja Gwiazd Sportu

Merkleina 16, Władysławowo, Polska 5432

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 137 zł os.

Szczegółowa mapa Władysławowa

W dobie smartfonów, tabletów i nawigacji samochodowych pewnie mało kto planuje zakup mapy w formie papierowej jadąc do Władysławowa. Wychodząc naprzeciw tej tendencji wszystkie nasze obiekty od 2018 roku zostają wyposażone w komplety map, które dostają wczasowicze podczas meldowania się na obiekcie.

Pilotażowy program wyposażania naszych obiektów noclegowych w mapy Władysławowa wraz z mini przewodnikiem turystycznym po najlepszych atrakcjach turystycznych trwa od 5 lat. W tym czasie zostało rozdanych ponad 100 tysięcy przewodników turystycznych, które trafiły do rąk wczasowiczów będących w tym czasie we Władysławowie.

Na mapie Władysławowa są zaznaczane wszystkie punkty gastronomiczne oraz sklepy by wczasowicz wiedział gdzie ma się udać kupić produkty na śniadanie a gdzie zjeść smaczny obiad.

W drukowanym przewodniku turystycznym wczasowicze mogli zapoznać się z wybranymi 65 najlepszymi atrakcjami turystycznymi znajdującymi się na terenie województwa pomorskiego. Starając się jednak sprostać wymaganiom wczasowiczów, od 2018 roku będziemy pokazywać mniej atrakcji turystycznych za to będziemy starać się je lepiej opisywać oraz wybierzemy tylko te które znajdują się w najbliższej okolicy Władysławowa.

A wracając do Mapy Władysławowa – ta miejscowość jest dość duża i faktycznie warto mieć jakąkolwiek mapę zawsze przy sobie gdyż łatwo zabłądzić…