Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 15766

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 0

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.

Najlepsze restauracje i najtańsze bary...

Restauracje we Władysławowie to osoby rozdział na naszej stronie internetowej. Możemy je podzielić na kawiarnie, smażalnie, restauracje, pizzerie oraz fast ford. Oczywiście często jest tak że w smażalni również możemy zamówić pizze a w restauracji znajdziemy potrawy znane Fast food’ów… Niemniej jednak warto zapoznać się z restauracjami jakie znalazły się w naszym spisie gdyż są to w naszej ocenie najlepsze restauracje z terenu Władysławowa.

Jeśli szukają Państwo komfortowej kawiarni – zapraszamy na ulicę Towarową czyli naprzeciwko dworca PKP do restauracji Ika. Ta niewielka restauracja słynie z miłej obsługi oraz smacznych posiłków oraz wyśmienitej kawy i deserów. Nieco bardziej wymagających zapraszamy do restauracji „A la carte” znajdującej się w hotelu Rejs we Władysławowie na ulicy Hryniewieckiego 4. Ta restauracja położona tuż przy plaży centralnej, ma w swojej ofercie sporo dań rybnych i jest otwarta cały rok. Duży wybór win oraz ogródek letni sprawiają, że warto ją odwiedzić podczas zachodów słońca…

Najlepsze restauracje we Władysławowie to Titanic na ulicy Niepodległości 16 oraz zlokalizowany tuż obok Pekin. Ta pierwsza mieści się w danym budynku kina miejskiego. Obecnie gmach został przebudowany i znajduje się tam Hotel Titanic z restauracją o tej samej nazwie. Natomiast Pekin słynie z unikalnych wnętrz zdobionych przez chińskie meble. Dalekowschodnia kultura bije to z każdego zakamarka. Wg ocen klientów odwiedzających ten lokal, jest to najlepsza chińska restauracja w Polsce. Ponad 25 letnie doświadczenie personelu oraz tysiące zadowolonych klientów to gwarancja doskonałych posiłków kuchni syczuańskiej, kantońskiej i pekińskiej. Restauracja czynna codziennie od 13 do 21.

Cóż to by był za pobyt na wczasach we Władysławowie bez zjedzenia świeżej smażonej lub wędzonej rybki! Nasze miasto z uwagi na bliskość portu i powiązanie turystyki wędkarskiej z barami znajdującymi się na terenie miasta, słynie z doskonałych potraw rybnych serwowanych w dziesiątkach barów na terenie całego kurortu. W tej dziedzinie prym wiedzie restauracja FALA której właściciel posiada kilka jednostek wędkarskich. Zawsze świeża rybka oraz kilkanaście lat tradycji w łowieniu, wędzeniu i smażeniu ryb sprawia że ten lokal powinien znaleźć się na naszej liście ulubionych punktów gastronomicznych zlokalizowanych we Władysławowie.

We Władysławowie znajdziemy kilka doskonałych pizzerii w tym jedną oferującą wyłącznie pizze na dowóz. Tej ostatniej nie znajdziemy na naszej liście pizzerii gdyż nie oferuje ona możliwości konsumpcji na miejscu. Warto jednak kliknąć na baner znajdujący się w dziale RESTAURACJE i przenieść się na oficjalną stronę Pizzy Max gdyż znajduje się tam bardzo dużo doskonałych pizz w rewelacyjnych cenach!