Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19602

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 1922

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Kalendarz imprez we Władysławowie

Zdajemy sobie sprawę, że wczasowicze przybywający do Władysławowa chcą nie tylko dobrze wypocząć na plaży ale również dobrze się zabawić. Dlatego corocznie dbamy o to by w naszym kalendarzu imprez znajdowały się wszystkie imprezy które odbywają się we Władysławowie jak i w najbliższej okolicy.

Przechodząc do Kalendarza Imprez naszym oczom ukazuje się kalendarium z podziałem na miesiące. W miesiącach letnich, praktycznie każdego dnia odbywa się kilka imprez zarówno w samym mieście Władysławowo jak i w okolicy. W 2018 roku postanowiliśmy promować również inne miejscowości w których odbywają się imprezy gdyż prosiliście nas Państwo aby pokazywać wszystkie punkty tras koncertowych kabaretów i muzyków. Dzięki temu jeśli w terminie w którym przyjechaliście do Władysławowa na wczasy nie ma już tego wydarzenia, możecie sprawdzić czy wasz ulubiony kabaret czy zespół muzyczny, gra w pobliżu.

Jeśli panują Państwo wybrać się na koncert lub kabaret do Jastarni, Juraty, Helu czy Kuźnicy – zalecamy podróż koleją. Warto również kupując bilet wybrać opcję „tam i powrotem” dzięki czemu zaoszczędzimy sobie stania w kolejce. Natomiast w przypadku koncertów i innych imprez odbywających się w Chłapowie – zalecamy podróż taxi lub pieszo bo ta miejscowość graniczy z Władysławowem. W samym szczycie sezonu letniego czasami ciężko jest się przemieszczać pomiędzy Władysławowem a Jastrzębią Górą czy Karwią. Niemniej jednak jeśli ktoś jest zainteresowany koncertem czy kabaretem odbywającym się na tamtym terenie warto rozważyć podróż autobusem lub własnym środkiem transportu.

Miłośnicy sportu powinni rozważyć zwiedzanie okolicznych miejscowości połączone z uczestniczeniem w kabaretach, koncertach i innych imprezach „na rowerach”. Takie połączenie sportu z kulturą jest bardzo wskazane na letnich wakacjach i daje sporo radości i samospełnienia.

Corocznie w naszym kalendarzu imprez z Władysławowa i okolicy zostaje utworzone do 500 pozycji! Każda impreza i wydarzenie jest tworzone we współpracy z organizatorem. W większości wpisów znajduje się bezpośredni telefon do organizatora a portal jest zarejestrowanym w sądzie w Gdańsku dziennikiem (czyli jest portalem informacyjnym o randze krajowej). Dzięki temu mogą Państwo być pewni że wszelkie dane zawarte na łamach naszego portalu są rzetelne. Mogą jednak zdarzyć się przypadki gdy jakaś impreza czy wydarzenie zostanie odwołane i nie zostaniemy poinformowani o tym – za takie przypadki z góry przepraszamy. Nie ponosimy również odpowiedzialności za tego typu wypadki. Staramy się natomiast zapobiegać takim wydarzeniom i jeśli dany organizator jest nierzetelny – w przeszłości nie będzie promowany na łamach naszego portalu...

 

Kalendarz imprez we Władysławowie