Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 16161

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 17490

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Dlaczego warto przyjechać do Władysławowa?

Władysławowo to bardzo malowniczo położona miejscowość turystyczna, która od wielu lat zdobywa pierwsze miejsca na wielu prestiżowych konkursach i plebiscytach. Niewątpliwym atutem miasta Władysławowo jest jego położenie – tuż przy nasadzie Półwyspu Helskiego co czyni tą miejscowość doskonałą bazą do wszelkiego rodzaju wypadów do Trójmiasta i na półwysep…

Miłośnicy morskich atrakcji również znajdą coś dla siebie gdyż we Władysławowie znajduje się największy w Polsce port rybacki z którego codziennie wypływa w rejs widokowy kilkadziesiąt tysięcy osób. Dzięki takiej turystyce morskiej, port we Władysławowie jest również największym w Polsce portem pasażerskim.

Władysławowo to doskonałe miejsce na wakacje gdyż bogata baza noclegowa sprosta wymaganiom każdego wczasowicza. To tu znajduje się najwięcej kwater typu apartamenty, studia, pokoje gościnne czy pensjonaty. Duże zagęszczenie doskonałych kwater daje nam niecodzienne możliwości wyboru odpowiedniego standardu w doskonałej cenie.

Doskonała, piaszczysta i szeroka plaża to niewątpliwie jeden z podstawowych atutów Władysławowa. W sezonie letnim znajdziemy na niej 5 kąpielisk strzeżonych na których naszego bezpieczeństwa strzeże około 15 ratowników. Dodatkowym atutem władysławowskiej plaży jest duża zjeżdżalnia wodna, kilka punktów gdzie możemy wypożyczyć sprzęt sportowy (skutery wodne itp.) oraz punkty gastronomiczne. Nocami odbywają się na plaży występy artystyczne, dyskoteki i za dnia turnieje piłki siatkowej.

Władysławowo słynie również z setek barów, dyskotek i sklepików w których kupimy zarówno morskie pamiątki jak i również tysiące innych gadżetów które uprzyjemnią nam pobyt w nadmorskim kurorcie.

Jeśli pogoda na wczasach nas nie będzie rozpieszczać - we Władysławowie jest pełno ciekawych atrakcji...