Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16276

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 13982

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Skuteczna reklama obiektu noclegowego

Cenimy Twój czas więc jeśli nie chcesz samodzielnie włączyć lub edytować swoją stronę w portalu wladek.pl - my zrobimy to za Ciebie!
Wystarczy że zadzwonisz lub przyślesz e-maila (
dane w dziale kontakt). Wszystkie zlecone sprawy załatwiamy w 24 godziny!


Portal wladek.pl - rodzinna polska firma

NWładysławowo otwarte na rodziny z dziećmiazywam się Michał Ceszke i od 25 lat zajmuję się wraz z Kwaterodawcami promocją Władysławowa i okolicy. Nasz portal to nie tylko lista z kwaterami noclegowymi ale również najlepszy informator turystyczny oferujący bardzo rozbudowany dział IMPREZY oraz ATRAKCJE czy MULTIMEDIA. Wciąż pracujemy nad tym by wzbogacać go o nowe atrakcyjne treści oraz zastanawiamy się co zrobić by wczasowicze liczniej chcieli odwiedzać nasze przepiękne miasto. Portal jest tworzony przez ludzi z pasją, którzy od wielu lat promują nasz region. Nie jesteśmy nastawieni na zysk i większość środków z reklam jest przeznaczana na promocję Władysławowa i okolicy w internecie. Czym więcej Kwaterodawców reklamuje się na łamach portalu, tym więcej środków mamy na promocję naszego regionu. Początki były trudne ale z czasem coraz więcej Kwaterodawców rozumiało, że poprzez zareklamowanie obiektu na wladek.pl nie tylko mają zysk w postaci większej ilości wczasowiczów jaka trafia do ich domów ale również mają realny wpływ na promocję swojej miejscowości. Dlatego jeśli dodasz swój obiekt do naszej bazy noclegowej - będziesz częścią czegoś dobrego i pomożesz nam w promocji tego zakątka Polski.

Przez to kilkanaście lat dzięki wpływom z reklam udało się zrealizować takie cele jak:


Jak dodać obiekt noclegowy

Jeśli chcesz abyśmy uruchomili stronę za Ciebie - zadzwoń do nas ( KONTAKT ) lub wyślij e-maila . Cała procedura zostanie wykonana przez nas a Ty otrzymasz poprzez SMS lub e-mail dane dostępowe do już skonfigurowanej i działającej strony z obiektem noclegowym.

Jeśli chcesz samodzielnie dodać obiekt noclegowy do wladek.pl kliknij DODAJ OBIEKT (prawy górny róg strony) i postępuj zgodnie z instrukcjami. Cała procedura dodawania obiektu wraz z wgraniem zdjęć, zajmie Tobie około 10 minut. Jeśli wybierzesz płatność przelewem internetowym poprzez współpracujący z nami serwis "Przelewy24" to Twoja reklama po 15 minutach będzie już aktywna w serwisie wladek.pl

Wszystkie strony z obiektami noclegowymi są typu PREMIUM. Za standardową kwotę podaną w tabelce poniżej,Twoja strona będzie zawierać:

+

6
miesięcy
 300 zł (z VAT) gratis: usługa fotografa
12 miesięcy  Nowi klienci 500 zł (z VAT) gratis: 2 usługi fotografa
pozycjonowanie Google
24 miesiące  700 zł (z VAT) gratis: 2 usługi fotografa
pozycjonowanie Google

Cennik wykonanie i publikowanie oferty noclegowej, zawierający rabaty przewidziane na 2023 rok. Kolorem żółtym zaznaczono najczęściej wybieraną opcję przez naszych klientów.

Zobacz dlaczego warto dodać obiekt do wladek.pl i jak to zrobić samodzielnie:


Pozycjonowanie obiektu noclegowego - bądź wysoko!

Wszystkie obiekty noclegowe w portalu wladek.pl są tasowane raz na dobę. Oznacza to że nasz obiekt nie będzie miał stałego miejsca w spisie kwater tylko codzienne będzie raz wyżej a raz niżej. Dzięki temu każdy obiekt ma szansę być wysoko w spisie obiektów.

Jeśli jednak zależy nam by nasz obiekt noclegowy był cały czas u góry w spisie kwater (w kategoriach jakie wybraliśmy - np Pokoje Gościnne i Apartamenty), to polecam włączenie dodatkowej usługi POZYCJONOWANIE. Aby włączyć usługę pozycjonowanie możemy skontaktować się z działem obsługi klienta, lub włączyć ją samodzielnie logując się do panelu zmian na wladek.pl

1 miesiąc NISKIE - 90 zł (z VAT) WYSOKIE - 150 zł (z VAT)
2 miesiące NISKIE - 150 zł (z VAT) WYSOKIE - 210 zł (z VAT)
3 miesiące NISKIE - 190 zł (z VAT) WYSOKIE - 300 zł (z VAT)
4 miesiące NISKIE - 230 zł (z VAT) WYSOKIE - 370 zł (z VAT)
5 miesięcy NISKIE - 300 zł (z VAT) WYSOKIE - 420 zł (z VAT)
6 miesięcy NISKIE - 350 zł (z VAT) WYSOKIE - 500 zł (z VAT)
12 miesięcy NISKIE - 450 zł (z VAT) WYSOKIE - 650 zł (z VAT)

Cennik za usługę pozycjonowanie zawierający rabaty dla klientów wladek.pl przewidziane na 2023 rok. Kolorem żółtym zaznaczono najczęściej wybieraną opcję przez naszych klientów.

Co daje nam usługa POZYCJONOWANIE oraz jak ją włączyć - zobacz poniższy film:


Opcja VIP - najlepsza i najprostsza forma reklamy ...

Dla Kwaterodawców, którzy chcą aby ich oferta noclegowa wyświetlała się zawsze u góry (nawet nad obiektami pozycjonowanymi) mamy opcję VIP. Corocznie tylko kilka Kwaterodawców decyduje się na uruchomienie tej opcji - dlatego też ta opcja jest warta rozważenia (obiekty nie konkurują ze sobą).

Obiekty VIP wyświetlają się we wszystkich kategoriach obiektów noclegowych na pierwszych pozycjach. Czyli jeśli mamy obiekt typu willa + apartamenty, to będziemy się też wyświetlać w pokojach gościnnych, studiach, mieszkaniach, pensjonatach, domach wczasowych, domach kolonijnych, domkach letniskowych czy hotelach... Oczywiście wszędzie tam nasz obiekt będzie jako pierwszy!* Dodatkowo obiekty VIP wyświetlają się w menu noclegi jako OFERTA MIESIĄCA (menu wyświetlające się po naciśnięciu przycisku noclegi w lewej górnej części strony).

Samo włączenie usługi VIP jest bardzo proste i nie wymaga od Kwaterodawcy jakiegokolwiek doglądania czy ingerencji podczas trwania kampanii. To bardzo prosty i skuteczny sposób aby zwiększyć oglądalność naszej reklamy i aby wczasowicze zaczynali szukanie wczasów od naszego obiektu... Aby włączyć usługę VIP możemy skontaktować się z działem obsługi klienta, lub włączyć ją samodzielnie logując się do panelu zmian na wladek.pl.

1 miesiąc  700 zł (z VAT)
2 miesiące  1200 zł (z VAT)
3 miesiące  1800 zł (z VAT)
4 miesiące  2200 zł (z VAT)
5 miesięcy  2500 zł (z VAT)
6 miesięcy  2800 zł (z VAT)
12 miesięcy  3500 zł (z VAT)

Cennik za usługę VIP zawierający rabaty dla klientów wladek.pl przewidziane na 2023 rok. Kolorem żółtym zaznaczono najczęściej wybieraną opcję przez naszych klientów.

Zobacz film obrazujący korzyści jakie daje nam usługa VIP:


Baner LAST MINUTE - masz wolne terminy? To opcja dla Ciebie!

Opcja szczególnie polecana jeśli wynajmujesz również na innych platformach typu Booking itp. Prowadząc taki wynajem często zdarza się, że w grafiku masz sporo wolnych przestrzeni. które bardzo ciężko w tradycyjny sposób zapełnić. Z pomocą przychodzą boksy reklamowe LAST MINUTE, dzięki którym w prosty i co najważniejsze skuteczny sposób pokażesz wczasowiczom jakimi wolnymi terminami dysponujesz a oni będą mogli zdecydować czy przesunąć lekko swój urlop aby skorzystać z Twojej oferty noclegowej...

Baner LAST MINUTE składa się z maksymalnie 5 zdjęć oraz tekstu (do 130 liter). To jakie zdjęcie tam użyjesz i co wpiszesz zależy tylko od Ciebie. Oczywiście możesz zlecić wszystko nam! Banery są wyświetlane w całym portalu wladek.pl (również na stronie głównej i w działach atrakcje, imprezy i multimedia) co gwarantuje ich wysoką skuteczność. Aby jeszcze mocniej wykorzystać możliwości kampanii banerowej LAST MINUTE warto zalogować się do systemu i samodzielnie dodać wolne terminy. Dzięki temu wczasowicz będzie dokładnie wiedzieć jakimi terminami dysponujemy oraz zobaczy dokładną cenę za dobę noclegową.

Banery reklamowe Last Minute to niewątpliwie najciekawsza dodatkowa forma reklamy Państwa obiektu noclegowego na wladek.pl Aby jednak wykorzystać jej potencjał w 100% wymaga ona od Kwaterodawcy by umiał się zalogować na swoje konto i od czasu do czasu wpisywał wolne terminy. W przeciwnym razie reklama również będzie się wyświetlać w całym serwisie (tak jak to miało miejsce od 2010 do 2018 roku) ale jej potencjał nie biedzie maksymalnie wykorzystywany. Aby włączyć usługę Last Minute możemy skontaktować się z działem obsługi klienta, lub włączyć ją samodzielnie logując się do panelu zmian na wladek.pl.

7 dni  150 zł (z VAT)
14 dni  250 zł (z VAT)
1 miesiąc  400 zł (z VAT)
2 miesiące  650 zł (z VAT)
3 miesięcy  800 zł (z VAT)
6 miesięcy  1200 zł (z VAT)
12 miesięcy  1800 zł (z VAT)

Cennik za usługę Last Minute zawierający rabaty dla klientów wladek.pl przewidziane na 2023 rok. Kolorem żółtym zaznaczono najczęściej wybieraną opcję przez naszych klientów.

Zobacz film obrazujący wszystkie możliwości jakie daje reklama Last Minute:


* W wyjątkowych sytuacjach jeśli obiektów VIP jest więcej to nasz obiekt będzie wyświetlał się naprzemiennie z tym innym ale nadal będzie to sama góra strony. W historii wladek.pl zanotowaliśmy iż maksymalnie wyświetlały się 3 obiekty VIP na raz.
** "Google" jest osobną instytucją/firmą i mogą zdarzyć się przypadki, w których zindeksowanie obiektu do zasobów Google będzie trwać do 3 tygodni.