Rodzaj: Atrakcje w okolicy
Autor: Kasia Foigt
Jest to najbardziej reprezentacyjny park w Trójmieście. Każdy kto przyjeżdża do Gdańska musi koniecznie go odwiedzić. Park Oliwski to ostatni z licznych niegdyś ogrodów miejskich, który przetrwał do naszych czasów i służy jako oaza piękna i ciszy pośrodku miasta. Park Oliwski to wymarzone miejsce na odzyskanie wewnętrznej równowagi, spokoju, wyciszenie się. Najpiękniej w parku w porze wiosennej gdy zaczynają kwitnąć magnolie i inne kwiaty...zapraszam do Oliwskiego parku.
Komentarze