Oferta miesiąca

Korab II

Ogrodowa 4 Władysławowo 1380

50 zł - 80 zł os.

Cass

Płk. Dąbka 6 Władysławowo 1463

30 zł - 50 zł os.

Wesołe miasteczko Lunapark

Hallera Władysławowo
Ocena atrakcji:
2.8
 • Cena 1zł - 30zł os.
 • Czas jaki tu spędzisz to około: 240minut!
 • Obiekt czynny: maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień.
Kontakt z obiektem
Udostępnij!

O atrakcji

Wjeżdżając do Władysławowa już z daleka widać koło widokowe oraz te wyższe atrakcje znajdujące się na terenie Lunaparku Sowiński. Podchodząc bliżej zauważymy dziesiątki mniejszych budowli, które zadowolą gusta każdego wczasowicza.


Naszym zdaniem, każdy wczasowicz przebywający na wczasach we Władysławowie lub w jego okolicy powinien choć raz tu zawitać. Mnogość atrakcji jakie proponuje Lunapark Sowiński, gwarantują niezapomniane wrażenia, które w naszej ocenie pozostaną na długo w Waszej pamięci.
Główną atrakcją lunaparku jest TAJFUN czyli kolejka górska, której długość toru przekracza pół kilometra. Na filmie widać jak pędzimy małym wagonikiem po tym torze. Ta kolejka górska może nie jest tak wypasiona jak te które znamy z zagranicznych filmów ale jest wystarczająco dobra by sprowokować do pisków nawet te starsze dzieci…


Bardzo ładnie oświetloną i przyjazną nawet dla tych młodszych zwiedzających jest ogromna karuzela czyli DIABELSKI MŁYN. To dość sporych wymiarów konstrukcja która umożliwia nam podziwianie pięknych widoków z bardzo dużej wysokości. Wolno kręcące się koło nie zatrzymuje się aby nas „wpuścić czy wypuścić”. Musimy szybko wejść na jego pokład i równie szybko wyjść co poniektórym może sprawić nieco kłopotów. Niemniej jednak warto skorzystać z tej atrakcji gdyż panorama portu czy samego wesołego miasteczka jest niepowtarzalna.


Dla miłośników tradycyjnych karuzel wesołe miasteczko we Władysławowie ma również sporo do zaoferowania. Jedną z ciekawszych jest CONDOR czyli ekstremalna karuzela dla odważnych. Wsiadając do niej nie mamy jakiś specjalnych zabezpieczeń. To na początku może dziwić gdyż ludzie kręcący się na tej karuzeli doznają lotu do góry nogami! Ale spokojnie – o nasze bezpieczeństwo dba przyroda a dokładniej mówiąc prawa fizyki gdyż przeciążenia na tej karuzeli sięgają 3G a co za tym idzie jesteśmy mocno wbijani w fotel co uniemożliwia nam wypadnięcie z foteli…


Jeśli mamy upalne lato warto przejechać się na SPLASH SHAKE czyli karuzeli która oferuje chwilowe szybkie obroty z mega przyspieszeniem. Do tego wszystkiego skoczna muzyka i chlapanie wodą! Nic dodać nic ująć – trzeba sprawdzić samemu.


Na terenie wesołego miasteczka znajduje się również wiele innych ciekawych budowli. Jest Zamek Grody oraz Zamek Azteków. Szalony Domek oraz Park Linowy. Znajdziemy tam też tradycyjny Autodrom oraz mnóstwo mniejszych karuzel dla najmłodszych dzieci.


Corocznie właściciele Lunaparku Sowiński uruchamiają nowe ciekawe karuzele i atrakcje, dzięki czemu mamy pewność, że odwiedzając to miejsce zawsze będziemy mogli skorzystać z czegoś nowego.

Budowle

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt

Lokalizacja i otoczenie

  Artemis

  Nowoczesny obiekt z zapleczem: siłownia, sala TV itp... SPRAWDŹ

  Bosman

  • Budowle
  • Budowle
  • Budowle
  • Budowle
  • Budowle
  OSTATNIE WOLNE TERMINY 2018

  Oferujemy 3 komfortowe apartamenty w najlepszej lokalizacji we Władysławowie - sam zobacz! SPRAWDŹ

  Iwona

  PRZY ALEI GWIAZD SPORTU - komfortowe i duże pokoje ZAPRASZAMY! SPRAWDŹ

  Sprawdź lokale w pobliżu

  Cass

  Płk. Dąbka 6 Władysławowo 1462

  30 zł - 50 zł
  4.2

  Willa Przy Gwiazdach

  Obrońców Helu 28 Władysławowo 4417

  45 zł - 90 zł
  4.7

  Zuzia

  Żeromskiego 22 Władysławowo 525

  150 zł - 300 zł
  4.6

  Pantera

  Hryniewieckiego 7 Władysławowo 1126

  30 zł - 80 zł
  4.5

  Lech

  Necla 34 Władysławowo 1115

  25 zł - 55 zł
  4.8

  U Marty

  Zuchów 11 Władysławowo 574

  30 zł - 45 zł
  4.3