Oferta miesiąca

Mila

Długa 13 Władysławowo 3636

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 17668

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Życzenia Noworoczne :)

Jak oceniasz film?
5

Ponieważ 2016-ty lada moment będzie za nami, nasz prezes składa Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w zbliżającym się nowym roku. Zaczniemy go ze świeżymi, czasem trochę szalonymi pomysłami i inicjatywami. W roku 2016 zawodnicy Władek TEAM zdobyli najważniejsze trofea w liczących się sportowych zawodach w wędkarstwie morskim w Polsce. Nasze apetyty wcale nie zmalały, czego dowodem jest powołanie w klubie sekcji „spinning” i „kuter” – na tych polach zamierzamy działać nie gorzej niż w surfcastingu. Czyli cały czas się rozwijamy, myślimy o przyszłości i nie boimy się kolejnych wyzwań. Jednym zdaniem: nowy roczek zapowiada się na bogato. Wszystkich zainteresowanych wędkarzy oczywiście serdecznie zapraszamy do naszych szeregów!

A co nas czeka w 2017-tym? W lutym wybieramy się zorganizowaną grupą na największe, wędkarskie targi w Polsce, czyli na Rybomanię w Poznaniu. Marzec będzie stał pod znakiem drugiej edycji zawodów rzutowych w Karwi. W maju wszystkich wędkarzy i turystów po raz drugi zaprosimy na władysławowską plażę, gdzie będziemy ustanawiać Rekord Polski w nieprzerwanym wędkowaniu z plaży. Zapowiada się wystrzałowa majówka! Czeka nas zorganizowanie klubowych zawodów w połowie dorszy z kutra, ostatnich zawodów z cyklu KLS oraz Ostatków połączonych z podsumowaniem sezonu i biesiadą. Oprócz tego będziemy współorganizować Grand Prix Polski w Surfcastingu no i oczywiście brać czynny udział we wszelkich imprezach związanych z wędkarstwem morskim.

To i tak nie wszystkie atrakcje na najbliższe dwanaście miesięcy. Bądźcie z nami!

Udostępnij!
Wyświetleń: 176

Zobacz więcej:

Wędkarstwo Morskie z Władek TEAM

08.08.2018
4.8
Twoja Telewizja Morska wraz z portalem wladek.pl i telewizją Władek TV, rozpoczyna nową serię filmów o wędkarstwie morskim. Pierwszy odcinek z pilotażowej serii będziemy mogli zobaczyć już we wrześniu.

SPRAWDŹ

Przynęty wędkarskie - TOBIASZ i surfcasting

21.10.2014
4.6
Nie jestem zwolennikiem używania żywych przynęt wędkarskich (prócz dżdżownic). W surfcastingu żywy Tobiasz to jest ponoć pewniak, więc trzeba było i to Wam pokazać...

SPRAWDŹ