Oferta miesiąca

Domki i Apartamenty u Piotra

Sportowa 5, Władysławowo 6473

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 65 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 14459

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Życzenia Noworoczne :)

Jak oceniasz film?
5

Ponieważ 2016-ty lada moment będzie za nami, nasz prezes składa Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w zbliżającym się nowym roku. Zaczniemy go ze świeżymi, czasem trochę szalonymi pomysłami i inicjatywami. W roku 2016 zawodnicy Władek TEAM zdobyli najważniejsze trofea w liczących się sportowych zawodach w wędkarstwie morskim w Polsce. Nasze apetyty wcale nie zmalały, czego dowodem jest powołanie w klubie sekcji „spinning” i „kuter” – na tych polach zamierzamy działać nie gorzej niż w surfcastingu. Czyli cały czas się rozwijamy, myślimy o przyszłości i nie boimy się kolejnych wyzwań. Jednym zdaniem: nowy roczek zapowiada się na bogato. Wszystkich zainteresowanych wędkarzy oczywiście serdecznie zapraszamy do naszych szeregów!

A co nas czeka w 2017-tym? W lutym wybieramy się zorganizowaną grupą na największe, wędkarskie targi w Polsce, czyli na Rybomanię w Poznaniu. Marzec będzie stał pod znakiem drugiej edycji zawodów rzutowych w Karwi. W maju wszystkich wędkarzy i turystów po raz drugi zaprosimy na władysławowską plażę, gdzie będziemy ustanawiać Rekord Polski w nieprzerwanym wędkowaniu z plaży. Zapowiada się wystrzałowa majówka! Czeka nas zorganizowanie klubowych zawodów w połowie dorszy z kutra, ostatnich zawodów z cyklu KLS oraz Ostatków połączonych z podsumowaniem sezonu i biesiadą. Oprócz tego będziemy współorganizować Grand Prix Polski w Surfcastingu no i oczywiście brać czynny udział we wszelkich imprezach związanych z wędkarstwem morskim.

To i tak nie wszystkie atrakcje na najbliższe dwanaście miesięcy. Bądźcie z nami!

Udostępnij!
Wyświetleń: 449

Zobacz więcej:

LIVE ➤ Podsumowanie 1 Tury :)

04.06.2022
Brak oceny
Nowy LIVE wprost z łowiska :) Czekam na Wasze komentarze co myślicie o tej sprawie. Do zobaczenia na niedzielnej DEBACIE...

SPRAWDŹ

Prawie 8 GODZINNY LIVE - mikro podziękowanie...

03.05.2022
Brak oceny