Oferta miesiąca

Urszula

Morenowa 22 Władysławowo 183

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 55 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 757

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


Zawody Wędkarskie FLĄDRA 2015 (SKW Belona)

Jak oceniasz film?
4.7

Dłuższa relacja z III Otwartych Zawodów Surfcastingowych „Flądra 2015”, na których gospodarzem był SKWM „Belona” z Helu. Termin: 25 kwietnia, miejsce: plaża wschodnia we Władysławie. Należy podkreślić, że Władek uchodzi za jedno z lepszych miejsc do połowu płastug, przy czym tyczy się to obu plaż – także tej położonej na zachód od portu. „Bazą” imprezy był (nie po raz pierwszy zresztą) pensjonat „Pomorzanka”, gdzie rozpoczęto i zakończono zawody.

O organizacji „Flądry 2015” opowiada jeden z zawodników helskiego klubu, Rafał Richert. Tym razem wystartowało około pięćdziesięciu wędkarzy, a ludziom z „Belony” udało się pozyskać licznych sponsorów, takich jak chociażby Trabucco, Jaxon czy Konger. W sumie wartość wszystkich nagród sięgała aż sześciu tysięcy złotych! Pogoda dopisała, wiał korzystny, południowy wiatr, a na brania fląder – jak przystało na wiosnę – nie można było narzekać. Na zawodach obowiązywała klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Dzięki innemu członkowi klubu „Belona”, Markowi dowiemy się sporo interesujących rzeczy – dotyczących zarówno specyfiki władysławowskiego łowiska, jak i żerowania ryb w zależności od pory roku, dnia czy stanu morza. Aby wędkować skutecznie, w praktyce na tych plażach wystarczą rzuty sięgające 60-70 metrów od brzegu. Spora część niniejszego filmu to atrakcyjne ujęcia z „terenu”, nagrane w czasie zawodów. Dzięki temu można podziwiać nadmorski klimat i krajobraz, ale też przyjrzeć się technice wykonywania rzutów w surfcastingu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 4

Zobacz więcej:

Łowimy lekko dorsze - spinning dorszowy 2019

12.03.2019
4.8
Lekkie łowienie dorszy ma same zalety. Jak przestawić się z ciężkiego łowienia dorszy na takie przy użyciu 75-110 gramowych pilkerów?

SPRAWDŹ

FishSurf ③ Fishing Record GUINNESSA POLAND 2018

03.05.2018
4.8
Willa Pomorzanka, miasto Władysławowo, Władek TEAM… Rekord Guinnessa 2018 - zapraszamy! To już trzecia Majówka z Władek TEAM i corocznie szykujemy dla was coraz to lepsze i ciekawsze imprezy wędkarskie. Tym razem postanowiliśmy utworzyć najdłuższa linię ułożoną z wędzisk – a co tam! :) Zobaczcie jak to wyglądało...

SPRAWDŹ