Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 554

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 656

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.


Zawody Wędkarskie FLĄDRA 2015 (SKW Belona)

Jak oceniasz film?
4.7

Dłuższa relacja z III Otwartych Zawodów Surfcastingowych „Flądra 2015”, na których gospodarzem był SKWM „Belona” z Helu. Termin: 25 kwietnia, miejsce: plaża wschodnia we Władysławie. Należy podkreślić, że Władek uchodzi za jedno z lepszych miejsc do połowu płastug, przy czym tyczy się to obu plaż – także tej położonej na zachód od portu. „Bazą” imprezy był (nie po raz pierwszy zresztą) pensjonat „Pomorzanka”, gdzie rozpoczęto i zakończono zawody.

O organizacji „Flądry 2015” opowiada jeden z zawodników helskiego klubu, Rafał Richert. Tym razem wystartowało około pięćdziesięciu wędkarzy, a ludziom z „Belony” udało się pozyskać licznych sponsorów, takich jak chociażby Trabucco, Jaxon czy Konger. W sumie wartość wszystkich nagród sięgała aż sześciu tysięcy złotych! Pogoda dopisała, wiał korzystny, południowy wiatr, a na brania fląder – jak przystało na wiosnę – nie można było narzekać. Na zawodach obowiązywała klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Dzięki innemu członkowi klubu „Belona”, Markowi dowiemy się sporo interesujących rzeczy – dotyczących zarówno specyfiki władysławowskiego łowiska, jak i żerowania ryb w zależności od pory roku, dnia czy stanu morza. Aby wędkować skutecznie, w praktyce na tych plażach wystarczą rzuty sięgające 60-70 metrów od brzegu. Spora część niniejszego filmu to atrakcyjne ujęcia z „terenu”, nagrane w czasie zawodów. Dzięki temu można podziwiać nadmorski klimat i krajobraz, ale też przyjrzeć się technice wykonywania rzutów w surfcastingu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 24

Zobacz więcej:

Łowimy ŚLEDZIE z wladek.pl TEAM - podsumowanie (odc.3)

06.04.2016
4.8
To już jest koniec.... :) Czas na podsumowanie tego co dowiedziałem się przez minione 2 tygodnie podczas których 2 razy byłem na śledziach... Na Waszych oczach złowiłem pierwszego śledzia w 1 odcinku a w trzecim czas na rozstanie ze śledziorami:)

SPRAWDŹ

LIVE ➤ 20 wędkarzy - TROCIE też już są

04.06.2022
Brak oceny
Nowy LIVE wprost z łowiska :) Czekam na Wasze komentarze co myślicie o tej sprawie. Do zobaczenia na niedzielnej DEBACIE...

SPRAWDŹ