Oferta miesiąca

Perełka

Siedleckiego 7B Władysławowo 9145

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 18224

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Zawody Wędkarskie FLĄDRA 2015 (SKW Belona)

Jak oceniasz film?
4.7

Dłuższa relacja z III Otwartych Zawodów Surfcastingowych „Flądra 2015”, na których gospodarzem był SKWM „Belona” z Helu. Termin: 25 kwietnia, miejsce: plaża wschodnia we Władysławie. Należy podkreślić, że Władek uchodzi za jedno z lepszych miejsc do połowu płastug, przy czym tyczy się to obu plaż – także tej położonej na zachód od portu. „Bazą” imprezy był (nie po raz pierwszy zresztą) pensjonat „Pomorzanka”, gdzie rozpoczęto i zakończono zawody.

O organizacji „Flądry 2015” opowiada jeden z zawodników helskiego klubu, Rafał Richert. Tym razem wystartowało około pięćdziesięciu wędkarzy, a ludziom z „Belony” udało się pozyskać licznych sponsorów, takich jak chociażby Trabucco, Jaxon czy Konger. W sumie wartość wszystkich nagród sięgała aż sześciu tysięcy złotych! Pogoda dopisała, wiał korzystny, południowy wiatr, a na brania fląder – jak przystało na wiosnę – nie można było narzekać. Na zawodach obowiązywała klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Dzięki innemu członkowi klubu „Belona”, Markowi dowiemy się sporo interesujących rzeczy – dotyczących zarówno specyfiki władysławowskiego łowiska, jak i żerowania ryb w zależności od pory roku, dnia czy stanu morza. Aby wędkować skutecznie, w praktyce na tych plażach wystarczą rzuty sięgające 60-70 metrów od brzegu. Spora część niniejszego filmu to atrakcyjne ujęcia z „terenu”, nagrane w czasie zawodów. Dzięki temu można podziwiać nadmorski klimat i krajobraz, ale też przyjrzeć się technice wykonywania rzutów w surfcastingu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 161

Zobacz więcej:

MORSKI SPINNING: TROĆ z plaży (cz. 1)

15.03.2015
4.7
Morskie trocie na spinning wprost z plaży? Czemu nie – dziś przedstawię Wam moje wędzisko, kołowrotek i wybrane przynęty...

SPRAWDŹ

BELONA ⚓ Ogromny wiatr + wędzisko dorszowe... ★FiTvツ

23.04.2022
Brak oceny
Tym razem spróbujemy łowić belony wprost z plaży wędziskiem do połowu dorszy z kutra :) Dziś było bardzo wietrznie a na plaży co chwilkę mieliśmy prawdziwą burzę piaskową :)

SPRAWDŹ