Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 506

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.

Julka Apartament

Abrahama 2/81, Władysławowo, Polska 155

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
280 zł - 350 zł os.


Zawody Wędkarskie FLĄDRA 2015 (SKW Belona)

Jak oceniasz film?
4.7

Dłuższa relacja z III Otwartych Zawodów Surfcastingowych „Flądra 2015”, na których gospodarzem był SKWM „Belona” z Helu. Termin: 25 kwietnia, miejsce: plaża wschodnia we Władysławie. Należy podkreślić, że Władek uchodzi za jedno z lepszych miejsc do połowu płastug, przy czym tyczy się to obu plaż – także tej położonej na zachód od portu. „Bazą” imprezy był (nie po raz pierwszy zresztą) pensjonat „Pomorzanka”, gdzie rozpoczęto i zakończono zawody.

O organizacji „Flądry 2015” opowiada jeden z zawodników helskiego klubu, Rafał Richert. Tym razem wystartowało około pięćdziesięciu wędkarzy, a ludziom z „Belony” udało się pozyskać licznych sponsorów, takich jak chociażby Trabucco, Jaxon czy Konger. W sumie wartość wszystkich nagród sięgała aż sześciu tysięcy złotych! Pogoda dopisała, wiał korzystny, południowy wiatr, a na brania fląder – jak przystało na wiosnę – nie można było narzekać. Na zawodach obowiązywała klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Dzięki innemu członkowi klubu „Belona”, Markowi dowiemy się sporo interesujących rzeczy – dotyczących zarówno specyfiki władysławowskiego łowiska, jak i żerowania ryb w zależności od pory roku, dnia czy stanu morza. Aby wędkować skutecznie, w praktyce na tych plażach wystarczą rzuty sięgające 60-70 metrów od brzegu. Spora część niniejszego filmu to atrakcyjne ujęcia z „terenu”, nagrane w czasie zawodów. Dzięki temu można podziwiać nadmorski klimat i krajobraz, ale też przyjrzeć się technice wykonywania rzutów w surfcastingu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 10

Zobacz więcej:

FishExpress KWIECIEŃ 2018 - O co chodzi z REKORDEM GUINNESSA- 1 maj czyli za tydzień...

24.04.2018
4.7
Kolejny FishExpress czyli garść informacji z zakresu wędkarstwa morskiego i nie tylko... O co chodzi z REKORDEM - 1 maj czyli za tydzień...

SPRAWDŹ

MORSKA MUCHA ➤ imadło, finiszer, nawijarka, lakier...

24.04.2022
Brak oceny
WARSZTAT - Kolejny odcinek naszej muchowo-morskiej serii. Arek Kubale z TUHOLA.net opowiada o podstawowych narzędziach do wykonywania much. Zapraszamy!

SPRAWDŹ