Oferta miesiąca

Willa Przy Gwiazdach

Obrońców Helu 28 Władysławowo 669

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 140 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 803

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


Wywiad z szyprem jachtu wędkarskiego Kapitan Wiśniewski

Jak oceniasz film?
4.6

W marcowy poranek wybraliśmy się w kolejny rejs w poszukiwaniu dorszy. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na jacht Kpt. Wiśniewski a wywiadu udzielił mi szyper tej jednostki Pan Jarosław.

Tego dnia pogoda była zmienna. Początkowo było dość pochmurno a fale dawały się we znaki, ale po południu morze się uspokoiło i pozwoliło nam spokojnie wędkować.

Pan Jarosław pełni funkcję szypra jednostki Kpt. Wiśniewski od 8 miesięcy, czyli od sezonu letniego 2014. Pomimo krótkiego okresu pracy z wędkarzami, rewelacyjnie spisuje się i namierza ławice dorsza.

Tego dnia każdy wędkarz miał, co najmniej jeden raz dublet, czyli złowił za jednym razem 2 dorsze. Ja sam miałem dwa takie przypadki, ale bardziej doświadczeni wędkarze, którzy umieją rozpoznać czy na końcu zestawu mają „zapięte” jednego czy dwa dorsze, co jakiś czas wyciągali po dwie sztuki dorodnych dorszy.

Szyper Jarosław, gdy była taka sposobność, osobiście „wyskoczył” ze sterówki na 10 minut i złowił w tym czasie 4 dorsze, które następnie podarował naszej fotoreporterce znajdującej się na łodzi.

Zwieńczeniem wyprawy był sporej wielkości łosoś, który został złowiony przez Zbigniewa Ułanowskiego, prezesa firmy Chemat z Konina. Relację z tego niecodziennego przyłowu można znaleźć klikając na baner „zobacz profil jednostki...”

Udostępnij!
Wyświetleń: 23

Zobacz więcej:

MORSKA MUCHA ➤ CLOUSERISH kręcimy muchę - zrób to sam #1

24.04.2022
Brak oceny
Niewielki i uniwersalny streamer przeznaczony do łowienia w jeziorach, rzekach i morzu. Clouserish to mały wariant legendarnego Clouser Deep Minnow, którego skuteczności nie trzeba przedstawiać. Świetny wybór na belonę, okonia i bolenia.

SPRAWDŹ

SURF PAKIET od EcoFishing - co zawiera i czy warto...

13.08.2019
4.7
Co weekend spotykamy się na plaży by wspólnie połowić rybki i podgadać. Gdy pogoda dopisuje - przychodzimy z całymi rodzinami. Dziś przetestujemy dla Was zestaw od firmy EcoFishing

SPRAWDŹ