Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 874

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Doris

Źródlana 26 Władysławowo 197

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 90 zł os.


Wyprawa na dorsze Zosia Władysławowo

Jak oceniasz film?
4.8

Jacht motorowy Zosia K. stacjonujący, na co dzień we władysławowskim porcie jest niewątpliwie jednym z najlepiej utrzymanych jednostek przeznaczonych do wędkarstwa morskiego.

Armator Piotr Konhnke ma zdrowe podejście do wypraw dorszowych i zawsze jest skory do dyskusji na temat gdzie płynąć i jak długo być na morzu. Możemy, zatem wybrać czy chcemy ryzykować urwanie zestawu łowiąc na wrakach czy lepiej poszukać w morskiej toni stada dorszy i łowić tradycyjnie dużo ryb, ale nieco mniejszych.

Standardowy rejs trwa około 10-12 godzin, co w zupełności starczy by złowić sporą liczbę dorodnych dorszy. My wybraliśmy się jachtem Zosia K. na dorsze podczas trwającego we Władysławowie Festiwalu Dorsza.

Dzięki sprytowi armatora udało mi się tego dnia złowić jak dotąd największego dorsza w życiu a mianowicie grubo ponad trzykilogramowego i mierzącego 73 cm. Tego dnia na naszej jednostce padło jeszcze kilka ładnych rybek, co możecie zobaczyć na filmie.

Podczas rejsu armator serwuje dwa posiłki (śniadanie i obiad). Mamy do dyspozycji przez cały rejs ciepłe napoje w postaci kawy i herbaty oraz napoje gazowane.

Szyper oraz jego pomocnik cały czas kontrolują sytuację na pokładzie i w razie potrzeby służą pomocą w wyciągnięciu ryby oraz dają dużo cennych rad, które przydają się nie tylko początkującym wędkarzom...

Moim zdaniem jednostka jest jedną z lepszych a na szczególne uznanie zasługują wnętrza jachtu gdzie możemy w bardzo komfortowych warunkach zjeść, wyspać się czy skorzystać z toalety.

Udostępnij!
Wyświetleń: 12

Zobacz więcej:

Profesjonalna konserwacja kołowrotka - Piotr Wieczorek

27.11.2019
5
Tym razem moim i Waszym rozmówcą będzie znany w świadku surfcastingowym Piotr Wieczorek. To dzięki niemu nasze zapiaszczone i zaniedbane kołowrotki mają drugie życie...

SPRAWDŹ

TEST wędek mikado surf MAX oraz STORM + integracja Władek TEAM

24.06.2019
4.8
Podczas kolejnej integracji Władek TEAM na plaży (tym razem w Karwii) testowaliśmy wędziska Mikado oraz inne ciekawe patenty wędkarskie.

SPRAWDŹ