Oferta miesiąca

Jolanta

Czwartaków 3 Władysławowo 13176

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
100 zł - 200 zł os.

EGON

Mikołaja Reja 23 Władysławowo 1813

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.


Wyprawa na dorsze Zosia Władysławowo

Jak oceniasz film?
4.8

Jacht motorowy Zosia K. stacjonujący, na co dzień we władysławowskim porcie jest niewątpliwie jednym z najlepiej utrzymanych jednostek przeznaczonych do wędkarstwa morskiego.

Armator Piotr Konhnke ma zdrowe podejście do wypraw dorszowych i zawsze jest skory do dyskusji na temat gdzie płynąć i jak długo być na morzu. Możemy, zatem wybrać czy chcemy ryzykować urwanie zestawu łowiąc na wrakach czy lepiej poszukać w morskiej toni stada dorszy i łowić tradycyjnie dużo ryb, ale nieco mniejszych.

Standardowy rejs trwa około 10-12 godzin, co w zupełności starczy by złowić sporą liczbę dorodnych dorszy. My wybraliśmy się jachtem Zosia K. na dorsze podczas trwającego we Władysławowie Festiwalu Dorsza.

Dzięki sprytowi armatora udało mi się tego dnia złowić jak dotąd największego dorsza w życiu a mianowicie grubo ponad trzykilogramowego i mierzącego 73 cm. Tego dnia na naszej jednostce padło jeszcze kilka ładnych rybek, co możecie zobaczyć na filmie.

Podczas rejsu armator serwuje dwa posiłki (śniadanie i obiad). Mamy do dyspozycji przez cały rejs ciepłe napoje w postaci kawy i herbaty oraz napoje gazowane.

Szyper oraz jego pomocnik cały czas kontrolują sytuację na pokładzie i w razie potrzeby służą pomocą w wyciągnięciu ryby oraz dają dużo cennych rad, które przydają się nie tylko początkującym wędkarzom...

Moim zdaniem jednostka jest jedną z lepszych a na szczególne uznanie zasługują wnętrza jachtu gdzie możemy w bardzo komfortowych warunkach zjeść, wyspać się czy skorzystać z toalety.

Udostępnij!
Wyświetleń: 666

Zobacz więcej:

Piaskowy Dorsz - wędkarstwo morskie ZAWODY

14.11.2015
5
Pierwszy film z nowej serii WladekTV :) Ale obecnie to już leci 5 seria :)

SPRAWDŹ

Gdzie i jak łowić morskie sandacze - władysławowski port...

14.03.2020
5
Kolejny filmik pod patronatem moich PATRONÓW z Morskiej Ekipy. Tym razem postanowiłem nie gadać zbyt wiele do kamery a dać się wygadać innym wędkarzom. Tego dnia najwięcej rybek złowił Szymon z Chłapowa który łowił metodą dropshot.

SPRAWDŹ