Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 1922

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19602

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Polskie Wędkarstwo Morskie

INFORMATOR MORSKI - wszystko czego szukasz na jednej stronie...
Na skróty: zawody | prognoza pogody | opłaty | ODZIEŻ WŁADEK TEAM

NASZ FACEBOOK

WładekTV - morska telewizja wędkarska

Nasza Władysławowska telewizja powstała w 2013 roku. Początkowo miała ona pokazywać na bieżąco, co dzieje się we Władysławowie poprzez krótkie nieobrobione cyfrowo filmiki, ładowane do internetu wprost z telefonu komórkowego. Po około roku zdecydowaliśmy się na podniesienie poprzeczki i zrobienie mini działu na wladek.pl, w którym w bardziej kompleksowy i profesjonalny sposób będziemy przedstawiać przepiękne widoki z plaży, portu oraz miasta a dodatkowo postaramy się, co jakiś czas przedstawić relację z wybranej atrakcji turystycznej.

Obserwując oglądalność tworzonych filmów i przyrost subskrybentów, zauważaliśmy wielki potencjał tematów związanych z wędkarstwem morskim. Postanowiliśmy spróbować bliżej przedstawić tę dziedzinę sportu i bardziej zaangażować się w relacjonowanie nadmorskich imprez wędkarskich. Ponieważ we Władysławowie jest największy w Polsce port rybacki a co za tym idzie mamy największą flotę kutrów i jachtów pływających z wędkarzami na wyprawy dorszowe, pod koniec 2014 roku przygotowaliśmy dział, do którego dodaliśmy wszystkich armatorów, którzy oferują usługi w zakresie transportowania wędkarzy na łowisko. Nasza lista kutrów i jachtów stałą się nijako z automatu oficjalną listą gdyż nie pobieraliśmy i nie pobieramy żadnych opłat od armatorów za obecność i promocję ich jednostki na łamach naszego portalu. Od 2018 roku z uwagi na fakt, że w bazie były jednostki które nie wypływały z portu we Władysławowowie (byliśmy przez armatorów wprowadzani w błąd), oraz że spis kutrów cieszył się ogromnym zainteresowaniem, postanowiliśmy wprowadzić niewielką opłatę za promocję w spisie kutrów dzięki czemu nie ma tam już „obiektów widmo”. Z każdym armatorem jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym i e-mailowym co gwarantuje rzetelność zawartych na naszej liście informacji.

     WładekTV miała również zdecydowany wpływ na promocję listy kutrów gdyż tworzone na jednostkach reportaże z wypraw wędkarskich były i są jednymi z najchętniej oglądanych filmów. Na każdej wyprawie wędkarskiej kutrem czy jachtem, staramy się przeprowadzić wywiad z szyprem oraz jego pomocnikiem. Dzięki tym wywiadom, pokazujemy na łamach naszej telewizji specyfikę pracy na morzu oraz funkcjonowanie tej dziedziny wędkarstwa pełnomorskiego. Tak tworzone ekranizacje są o wiele ciekawsze niż publikowane przez samych wędkarzy filmy, w których widać jak wędkarze niekoniecznie na legalne zestawy wyciągają dorsze... W tym miejscu warto wspomnieć o misji, jaką ma wladekTV. Chcemy, bowiem aby ta mini telewizja pokazywała w bardzo przejrzysty i ciekawy sposób wędkarstwo morskie w Morzu Bałtyckim. Naszym priorytetem jest pokazywanie sportu, jako wspaniałej odskoczni od dnia codziennego. Zależy nam też na promowaniu tej dziedziny wędkarstwa morskiego z poszanowaniem prawa oraz środowiska naturalnego. Często w naszych filmach przypominamy wędkarzom o obowiązujących przepisach oraz o tym jak postępować w przypadku np. złowienia niewymiarowej lub chorej ryby.

     Jesteśmy w kontakcie z Urzędem Morskim w Gdyni a w szczególności z Pionem Inspekcji Morskiej oraz Inspektoratem Ochrony środowiska Morskiego. Domyślamy się, że powyższe władze są również naszymi widzami. Ponadto w 2015 roku odebraliśmy od nich ciekawy telefon, w którym poinformowali nas o tym, że podczas rutynowych kontroli na jachtach i kutrach wędkarskich, wędkarze powołują się na jedną z naszych produkcji z 2014 roku, w której tłumaczyliśmy sprawy związane z regulaminem obowiązującym na morzu. Ponoć chodziło o liczbę przywieszek i punktów zaczepu... Ponieważ w 2015 roku weszła nowa ustawa, która tę liczbę zmniejszyła, poprosili nas byśmy nagrali nowy film... Często wędkarze w prywatnych rozmowach z nami mówią wprost, że oglądając nasze filmy robią sobie notatki. Dziękują nam, że nasze filmy są bogate w porady i patenty wędkarskie a co za tym idzie można się z nich sporo dowiedzieć i nauczyć. Także jak widzicie pomimo dość wąskiej specjalizacji i wąskiego grona odbiorców naszej Władkowej TV, z satysfakcją można powiedzieć, iż tworzymy coś dobrego i ciekawego. Mamy nadzieję, że dzięki powiązaniu wladekTV z portalem wladek.pl, który ma ogromną oglądalność, uda nam się wypromować wędkarstwo morskie i zachęcić rodaków do przyjazdu nad nasze Polskie Morze Bałtyckie po sezonie letnim.

     Obecnie czynimy starania by jeszcze mocniej zintegrować miłośników wędkarstwa morskiego z naszą działalnością. Na przełomie 2015/16 roku stworzyliśmy klub o nazwie Władek TEAM, który miałby integrować ludzi o podobnych zainteresowaniach. Klub organizuje wyprawy wędkarskie na jachtach oraz kutrach oraz zawody w plażowym wędkarstwie morskim. Dodatkowo chcielibyśmy, aby dzięki panującej w klubie przyjaznej atmosferze, organizować częste spotkania z wędkami nad wodą oraz zapraszać na te spotkania ciekawych ludzi. To dopiero początek. Pomysłów mamy sporo i zapału nam nie brakuje. Jeśli chciałbyś wstąpić do naszego klubu – zapoznaj się z informacjami na tej stronie: Dołącz do nas!Wędkarstwo morskie - kilka słów o klubie Władek TEAMKilka słów o klubie Władek TEAM


Wędkarstwo morskie - dołącz do nas - nowy zawodnikDołącz do nas – zapraszamy!


Wędkarstwo morskie - dlaczego WładysławowoWładysławowo jako baza - dlaczego?


Historia klubu Władek TEAMHistoria klubu


Wędkarstwo morskie - osiągnięcia zawodników Władek TEAMOsiągnięcia naszych zawodników


Wędkarstwo morskie - strefa zawodnika co to takiegoStrefa Zawodnika


Wędkarstwo morskie - nasza morska telewizja wędkarskaNasza morska telewizja wędkarska


Wędkarstwo morskie - Zarząd Władek TEAMZarząd Władek TEAM


Wędkarstwo morskie - Zarząd Władek TEAMKontakt


Wędkarstwo morskie - statut klubu Władek TEAMStatut