Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 13982

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16276

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Jakie wędzisko na plażę?

Jak oceniasz film?
4.7

Gdy wędkujemy z plaży często podchodzą do nas wczasowicze i pytają czy faktycznie łowiąc z plaży w morzu bałtyckim można coś złowić. Często z niedowierzaniem patrzą jak wyciągamy z morza flądry, dorsze, belony czy leszcze. W tym odcinku postaramy pokazać Wam jakimi wędziskami łowimy oraz jakie kołowrotki są używane przez naszą kadrę juniorów.

Nasz klub jako jeden z nielicznych może poszczycić się prężnie działającą kadrą juniorów, która bierze czynny udział w morskich zawodach wędkarskich. Wędkarstwo plażowe nie jest zarezerwowane dla silnych mężczyzn. Często spotykamy na plaży kilkunastoletnich juniorów oraz kobiety, które z powodzeniem łowią ryby w morzu. Aby skutecznie łowić w okresie letnim leszcze, flądry czy belony a jesienią i wiosną dorsze, nie trzeba wcale daleko posyłać zestawu z przynętą. Często wędkarze wręcz przerzucają ryby które podpływają na klika metrów od brzegu w poszukiwaniu pożywienia. Wówczas więcej ryb złowi młody zawodnik który z uwagi na swoja posturę i prawdopodobnie gorszy sprzęt nie jest w stanie posłać zestawu na dużą odległość.

Na filmie pokazujemy całe spektrum wędzisk plażowych. Na szczególną uwagę zasługują wędziska w przedziale cenowym od 100 do 200 zł gdyż te najtańsze nie sprawdzają się w ciężkich morskich warunkach. Warto również zwrócić uwagę na ciężar wyrzutu gdyż łowiąc w morzu często spotykamy się z dużymi prądami morskimi i falowaniem a co za tym idzie będziemy zmuszeni używać odpowiednio ciężkich obciążeń aby zakotwiczyć nasze zestawy. Standardowy REALNY ciężar wyrzutowy powinien być w granicach 120-140 gram.

Udostępnij!
Wyświetleń: 164

Zobacz więcej:

LIVE ➤ Co To Za Ryba?

05.06.2022
Brak oceny
Nowy LIVE wprost z łowiska :) Czekam na Wasze komentarze co myślicie o tej sprawie. Do zobaczenia na niedzielnej DEBACIE...

SPRAWDŹ

LIVE ➤ 5 Godzina Łowienia - Jeszcze Żyjemy

21.05.2022
Brak oceny
Taki tam LIVE znad wody :) Luknijcie jakie warunki pogodowe mamy. Koniecznie napisz w komentarzu gdzie mam iść i co zrobić - będzie z tego film na sobotę...

SPRAWDŹ