Oferta miesiąca

Villa Alex

Ogrodowa 6 Władysławowo 25901

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 80 zł os.

EGON

Mikołaja Reja 23 Władysławowo 346

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.


Torba Wędkarska EVA MIKADO - nowość 2020

Jak oceniasz film?
4.8

Prezentuję pierwszy odcinek nowej serii wędkarskiej w której pokazywać będę sprzęt używany przezemnie do łowienia w morskich wodach.

WędkarstwoNa pierwszy ogień idzie torba wędkarska EVA od Mikado. To bardzo wytrzymała i nieprzemakalna torba o wymiarach 45 x 26 x 28 w kolorze czarnym. Jest to nowość firmy MIKADO na rok 2020.

Ja używam tej torby głównie podczas zawodniczego łowienia w portach i na łodziach. Najbardziej doceniam w tej torbie 4 mocowania na wędziska. Sama torba jest na tyle sztywna i mocna że bez problemu możemy wsadzić do tego mocowania na wędzisko otwarty długi podbierak - lekko dociążona torba (w jej środku mamy jakieś przynęty i pudełka), nie przewraca się nawet pod takim obciążeniem.

Dodatkowym atutem tej torby jest zewnętrza kieszeń, która w mojej ocenie jest już podatna na przeciekanie wody. Dlatego sprzęt jaki tam umieściłem jest odporny na działanie wody. Cała torba jest wykonana w taki sposób by sprostać trudnym warunkom na morzu.Wędkarstwo

Zdarzało mi się siedzieć na tej torbie choć nie powinno się tego robić bo materiał z którego jest wykonana jest dość elastyczny. Natomiast warto pochwalić Mikado za bardzo funkcjonalną półkę (na wieczku) która dodatkowo jest wyposażona w system rynienek zapobiegający utrzymywaniu się wody na wieku torby.

Wewnątrz znajduje się wyjmowana szuflada, która dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję. Oczywiście możemy korzystać z torby bez tej szuflady ale nie jest ona już taka sztywna i mocowanie do niej długich i ciężkich wędzisk czy podbieraków może nie być aż tak komfortowe jak przy używaniu jej z tą szufladą.

WędkarstwoMateriał z którego jest wykonana torba daje się łatwo czyścić (nawet z łusek śledziowych i błota). Nie miałem problemu z użytkowaniem tej torby na śledziowaniu i podczas długich zasiadek w deszczowe dni. Z powodzeniem sprawdziła się na zawodach Władkowy Sandacz organizowanych przez klub Władek TEAM w porcie we Władysławowie.

-------

UWAGA:  to pierwszy odcinek z nowej serii środowej pt: "Mój sprzęt wędkarski". Będę pokazywał czym łowię. Część z pokazywanych przezemnie sprzętów wędkarskich zakupiłem we własnym zakresie... Inne otrzymałem od firm do testów - ale to ja wybierałem co chcę dostać - dzięki temu unikniemy wciskania przez firmy sprzętów, które im nie schodzą z magazynów...

Udostępnij!
Wyświetleń: 178

Zobacz więcej:

TESTY - Mega CRASH TEST ciężarków wędkarskich

07.07.2018
4.8
Tym razem nie będziemy się podniecać kolorami ciężarków wędkarskich ani nie będziemy zwracać większej uwagi na ich kształt i gramatury... Wszystkie jednakowo od nas dostaną w tyłek gdyż będziemy je poddawać testom na wytrzymałość powłoki lakierniczej. Do tego celu wstępnie chcieliśmy użyć samochodu betoniarki (gruszki) ale po dokładniejszym przeanalizowaniu sprawy doszliśmy do wniosku że lepsza do tego celu będzie przemysłowa betoniarka.

SPRAWDŹ

Konger Baltica 560 oraz Seakon Fjord 760

24.06.2017
4.8
Kolejna nasza klubowa wieczorynka. To druga wieczorynka w której prezentujemy i losujemy sprzęt wędkarski użyty podczas ustanawiania Rekordu Polski na plaży we Władysławowie...

SPRAWDŹ