Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 21528

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Fala

Harcerska 1 Władysławowo 10025

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 90 zł os.


TEST wędek mikado surf MAX oraz STORM + integracja Władek TEAM

Jak oceniasz film?
4.8

Kolejny odcinek luźnej serii vlogów. Tak jak już wam wspomniałem wcześniej od czasu do czasu będę pokazywał nieco od kuchni moje wypady na rybki oraz wywiady z ciekawymi ludźmi.

W tym odcinku pokażę wam kolejną integrację Władek Team na plaży. Zawsze staramy się w jak największym stopniu wymieniać informacjami z nowymi członkami oraz zachęcać "wczasowiczów" do wypróbowania metody surfcastingowej.

Stawiając na plaży nasz namiot wzbudzamy spore zainteresowanie. W namiocie mieliśmy przygotowane przeróżne przypony i zestawy końcowe aby wczasowicze mogli się z tym zapoznać.

Odwiedził nas też widz który namiętnie ogląda każdy odcinek na WładekTV. Jego mażenim jest być zawodnikiem naszego klubu :) Mam nadzieję, że tym oraz przyszłymi filmami zainteresujemy więcej osób i zachęcimy do spróbowania sił w wędkarstwie plażowym.

W tym odcinku wypróbowaliśmy dwie wędki Mikado: Surf MAX oraz Surfcast Storm.
Tak są opisane na stronie producenta:

 

Wędka Mikado Surfcast Storm

WędkarstwoWędziska Storm to owoc współpracy projektantów Mikado z najlepszymi specjalistami z dziedziny surfcastingu z Hiszpanii. Wędki te bazują na blankach zaprojektowanych z myślą o najbardziej ekstremalnych przeciążeniach, jakie powstają podczas posyłania zestawów na kolosalne odległości. Struktura blanków bazuje na lekkim, ale jednocześnie bardzo mocnym i dynamicznym carbonie 24T. Na szczególną uwagę zasługują komponenty, ponieważ kije Storm zostały wyposażone w przelotki Fuji O i mocowanie kołowrotka Fuji DPS. Całości dopełnia nietuzinkowy design. Wędki te to kwintesencja wędkarstwa Surfcastingowego i zdecydowanie zasługują na uwagę entuzjastów tej metody.

 

Wędka Mikado Surf-Max

WędkarstwoWędziska Surf Max 420 c.w.100 - 250g to prawdziwa innowacja jaką udało nam się stworzyć w wyniku połączenia najlepszych materiałów oraz wiedzy zdobytej podczas testów i konsultacji z naszymi testerami surfcastingu z Hiszpanii. Wędki te bazują na blankach zaprojektowanych z materiałów najlepszej jakości. Struktura blanków bazuje na bardzo mocnym i dynamicznym carbonie 30T i 40T. Całości dopełnia nowy wyróżniający się design. Wędki te to prawdziwa rewolucja w wędkarstwie surfcastingowym. Pozycja ta zasługuje na szczególną uwagę miłośników tej metody.

 

Poczytaj więcej (oraz zobacz kolejny filmik z testów): TEST WĘDEK MIKADO SURFCAST

Udostępnij!
Wyświetleń: 771

Zobacz więcej:

Torba Wędkarska EVA MIKADO - nowość 2020

16.03.2020
4.7
SPRZĘT WĘDKARSKI - pierwszy odcinek nowej serii poświęconej naszemu morskiemu sprzętowi wędkarskiemu. Będę tu pokazywał mój sprzęt wędkarski. Na pierwszy ogień idzie torba wędkarska EVA od Mikado. To bardzo wytrzymała i nieprzemakalna torba o wymiarach 45 x 26 x 28 w kolorze czarnym. Jest to nowość firmy MIKADO na rok 2020.

SPRAWDŹ

Prosty plażowy przypon wędkarski

22.10.2014
5
Wcześniej pokazywałem Wam standardowy przypon wędkarski jaki możemy użyć w naszych wyprawach na flądry a który nabędziemy w sklepie wędkarskim za 6 zł. Tym razem pokazuję Wam równie skuteczny, samorodny przypon wędkarski zrobiony z jednego odcinka grubej żyłki...

SPRAWDŹ