Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 7300

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 10631

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.


TEST wędek mikado surf MAX oraz STORM + integracja Władek TEAM

Jak oceniasz film?
4.8

Kolejny odcinek luźnej serii vlogów. Tak jak już wam wspomniałem wcześniej od czasu do czasu będę pokazywał nieco od kuchni moje wypady na rybki oraz wywiady z ciekawymi ludźmi.

W tym odcinku pokażę wam kolejną integrację Władek Team na plaży. Zawsze staramy się w jak największym stopniu wymieniać informacjami z nowymi członkami oraz zachęcać "wczasowiczów" do wypróbowania metody surfcastingowej.

Stawiając na plaży nasz namiot wzbudzamy spore zainteresowanie. W namiocie mieliśmy przygotowane przeróżne przypony i zestawy końcowe aby wczasowicze mogli się z tym zapoznać.

Odwiedził nas też widz który namiętnie ogląda każdy odcinek na WładekTV. Jego mażenim jest być zawodnikiem naszego klubu :) Mam nadzieję, że tym oraz przyszłymi filmami zainteresujemy więcej osób i zachęcimy do spróbowania sił w wędkarstwie plażowym.

W tym odcinku wypróbowaliśmy dwie wędki Mikado: Surf MAX oraz Surfcast Storm.
Tak są opisane na stronie producenta:

 

Wędka Mikado Surfcast Storm

WędkarstwoWędziska Storm to owoc współpracy projektantów Mikado z najlepszymi specjalistami z dziedziny surfcastingu z Hiszpanii. Wędki te bazują na blankach zaprojektowanych z myślą o najbardziej ekstremalnych przeciążeniach, jakie powstają podczas posyłania zestawów na kolosalne odległości. Struktura blanków bazuje na lekkim, ale jednocześnie bardzo mocnym i dynamicznym carbonie 24T. Na szczególną uwagę zasługują komponenty, ponieważ kije Storm zostały wyposażone w przelotki Fuji O i mocowanie kołowrotka Fuji DPS. Całości dopełnia nietuzinkowy design. Wędki te to kwintesencja wędkarstwa Surfcastingowego i zdecydowanie zasługują na uwagę entuzjastów tej metody.

 

Wędka Mikado Surf-Max

WędkarstwoWędziska Surf Max 420 c.w.100 - 250g to prawdziwa innowacja jaką udało nam się stworzyć w wyniku połączenia najlepszych materiałów oraz wiedzy zdobytej podczas testów i konsultacji z naszymi testerami surfcastingu z Hiszpanii. Wędki te bazują na blankach zaprojektowanych z materiałów najlepszej jakości. Struktura blanków bazuje na bardzo mocnym i dynamicznym carbonie 30T i 40T. Całości dopełnia nowy wyróżniający się design. Wędki te to prawdziwa rewolucja w wędkarstwie surfcastingowym. Pozycja ta zasługuje na szczególną uwagę miłośników tej metody.

 

Poczytaj więcej (oraz zobacz kolejny filmik z testów): TEST WĘDEK MIKADO SURFCAST

Udostępnij!
Wyświetleń: 388

Zobacz więcej:

Zbrojenie przynęty na troć i belonę - krętlik, kotwiczka i haczyk

27.11.2019
5
Jak zbroić przynęty na morską troć czy belonę by było mniej zaczepów i by ryba była spokojniejsza przy holu...

SPRAWDŹ

MORSKIE FAKTY ➤ ankieta wędkarska ● flądry zimą ● elektrownia wiatrowa ● 05.02.21

04.05.2022
Brak oceny
Przegląd pierwszego tygodnia lutego 2021 - no i jest znów prognoza pogody na weekend :)

SPRAWDŹ