Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 216

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 16161

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.


Polskie Wędkarstwo Morskie

INFORMATOR MORSKI - wszystko czego szukasz na jednej stronie...
Na skróty: zawody | prognoza pogody | opłaty | ODZIEŻ WŁADEK TEAM

NASZ FACEBOOK

Strefa Zawodnika Władek TEAM

Klub zrzesza miłośników wędkarstwa morskiego z rejonu całej Polski (zobacz mapę z lokalizacją naszych zawodników) oraz z terenu całego świata (od 2017 roku otworzyliśmy się na sympatyków tego sportu mieszkających poza granicami naszego państwa).

W początkowej fazie na naszej stronie wladek.pl miało powstać forum na którym wymienialibyśmy się poglądami, patentami i dyskutowalibyśmy na różne tematy. Czas i praktyka pokazała jednak, że w owym czasie prym wiódł Facebook i zdecydowana większość zawodników posiadała tam konto. Zakładanie własnego forum nie miało po prostu sensu. Dlatego po 2 miesiącach od założenia klubu postała tajna grupa na Facebook o nazwie Strefa Zawodnika.

Strefa Zawodnika to bardzo prężnie działające „tajne forum” na którym aktywnych jest prawie 100 zawodników Władek TEAM. Średnio rocznie publikowanych jest ponad 500 postów (czyli nowych tematów), pod którymi łącznie znajdziemy ponad 6 tysięcy komentarzy, 5 tysięcy reakcji (np. serduszek, łapek w górę itp.). Z roku na rok coraz więcej zawodników zarejestrowanych na naszej Strefie Zawodnika jest aktywnych i w skali roku każdy zawodnik kilkadziesiąt razy zabiera głos w dyskusji i samodzielnie tworzy temat.

Na Strefie Zawodnika umawiamy się na plażowe zasiadki oraz komentujemy bieżące wydarzenia z dziedziny wędkarstwa morskiego. Nie ma tu tematów związanych z polityką, religią i innych które mogą zepsuć nam humor :) Często dyskutujemy o rozwiązaniach technicznych i patentach wędkarskich oraz omawiamy strategię na najbliższe zawody. Dzięki szybkiemu przepływowi informacji zawsze wiesz gdzie jest ryba oraz z kim możesz się wybrać aby ją złowić.

Dodatkowym atutem Strefy Zawodnika jest budowanie przynależności do czegoś fajnego i możliwość wytyczania nowych kierunków. Bardzo często na Strefie Zawodnika publikowane są ankiety i głosowania dzięki którym każdy zawodnik uczestniczy w funkcjonowania Zarządu oraz ma realny wpływ na kierunki w jakich idzie klub Władek TEAM.

Zapraszamy też do działu spis kutrów gdzie prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem oferty na wyprawy dorszowe z portu we Władysławowie.Wędkarstwo morskie - kilka słów o klubie Władek TEAMKilka słów o klubie Władek TEAM


Wędkarstwo morskie - dołącz do nas - nowy zawodnikDołącz do nas – zapraszamy!


Wędkarstwo morskie - dlaczego WładysławowoWładysławowo jako baza - dlaczego?


Historia klubu Władek TEAMHistoria klubu


Wędkarstwo morskie - osiągnięcia zawodników Władek TEAMOsiągnięcia naszych zawodników


Wędkarstwo morskie - strefa zawodnika co to takiegoStrefa Zawodnika


Wędkarstwo morskie - nasza morska telewizja wędkarskaNasza morska telewizja wędkarska


Wędkarstwo morskie - Zarząd Władek TEAMZarząd Władek TEAM


Wędkarstwo morskie - Zarząd Władek TEAMKontakt


Wędkarstwo morskie - statut klubu Władek TEAMStatut