Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 757

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Urszula

Morenowa 22 Władysławowo 183

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 55 zł os.


Rzuty na duże odległości RAFAŁ UDZIELA

Jak oceniasz film?
4.7

Wracamy na zawody International Grauvell Cup 2015, by zaprezentować Wam jak daleko zarzucają swoje zestawy najlepsi surfcastingowcy. W „rzutówce” wzięło udział dziesięciu zawodników, także reprezentantów Niemiec. Większość startujących preferowała klasyczny rzut siłowy wykonywany znad głowy. Rafał Udziela postawił na technikę i rzut typu OTG, co zaowocowało wynikiem 196,6 metra i pierwszym miejscem w turnieju. Na treningach, przy normalnych warunkach Rafał był w stanie pokonać „magiczną” barierę 200 metrów!

Na filmie polski mistrz zaczyna od dokładnego (krok po kroku) zaprezentowania najprostszego rzutu zza głowy, a później nieznacznie go modyfikuje. Wszystko pokazujemy w zwolnionym tempie – tak, aby widz mógł dobrze przypatrzeć się prawidłowej technice. Dalej mamy już bardziej złożony, trudniejszy rzut, czyli OTG Miguela Cadaquesa. Ktoś, kto dobrze go opanuje, może spokojnie osiągać odległości powyżej 200 metrów. OTG ma też wersję bardzie zaawansowaną, a nawet wykonywaną z lekkim przysiadem, co oczywiście również zobaczycie w naszym filmie. Na deser pozostaje już tylko oglądanie profesjonalistów w akcji…

Niniejszy materiał stanowi właściwie gotowy instruktaż skierowany do początkujących i średniozaawansowanych amatorów surfcastingu. Teraz nie pozostaje już nic innego jak udać się na plażę i w bezpiecznych (dla postronnych osób) warunkach ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!

Udostępnij!
Wyświetleń: 5

Zobacz więcej:

Jaki pilker i ile przywieszek - wyprawa na dorsze

28.11.2014
4.8
Sklepowe półki uginają się od różnokolorowych pilkerów oraz setek dziwnych przywieszek dorszowych. Czy trzeba mieć je wszystkie by złowić największą liczbę dorszy?

SPRAWDŹ

10 porad jak złowić belonę wprost z plaży nie wchodząc do wody...

03.06.2019
4.8
Ja najczęściej łowię belony wprost z plaży nie wchodząc do wody. W tym odcinku opowiem Wam o moich doświadczeniach związanych z połowem belony na spinning z plaży...

SPRAWDŹ