Oferta miesiąca

Willa Baron

Masztowa 6 Władysławowo 344

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 649

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


Rzuty na duże odległości RAFAŁ UDZIELA

Jak oceniasz film?
4.7

Wracamy na zawody International Grauvell Cup 2015, by zaprezentować Wam jak daleko zarzucają swoje zestawy najlepsi surfcastingowcy. W „rzutówce” wzięło udział dziesięciu zawodników, także reprezentantów Niemiec. Większość startujących preferowała klasyczny rzut siłowy wykonywany znad głowy. Rafał Udziela postawił na technikę i rzut typu OTG, co zaowocowało wynikiem 196,6 metra i pierwszym miejscem w turnieju. Na treningach, przy normalnych warunkach Rafał był w stanie pokonać „magiczną” barierę 200 metrów!

Na filmie polski mistrz zaczyna od dokładnego (krok po kroku) zaprezentowania najprostszego rzutu zza głowy, a później nieznacznie go modyfikuje. Wszystko pokazujemy w zwolnionym tempie – tak, aby widz mógł dobrze przypatrzeć się prawidłowej technice. Dalej mamy już bardziej złożony, trudniejszy rzut, czyli OTG Miguela Cadaquesa. Ktoś, kto dobrze go opanuje, może spokojnie osiągać odległości powyżej 200 metrów. OTG ma też wersję bardzie zaawansowaną, a nawet wykonywaną z lekkim przysiadem, co oczywiście również zobaczycie w naszym filmie. Na deser pozostaje już tylko oglądanie profesjonalistów w akcji…

Niniejszy materiał stanowi właściwie gotowy instruktaż skierowany do początkujących i średniozaawansowanych amatorów surfcastingu. Teraz nie pozostaje już nic innego jak udać się na plażę i w bezpiecznych (dla postronnych osób) warunkach ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!

Udostępnij!
Wyświetleń: 12

Zobacz więcej:

Konferencja na temat dorszy z kutra oraz imprez wędkarskich 2019

25.02.2019
4.6
Jak co 2 miesiące zapraszamy Was na konferencję na temat wędkarstwa morskiego POS. Tym razem tematem przewodnim są dorsze z kutra i belona...

SPRAWDŹ

NOC NA PLAŻY - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#2)

26.04.2017
4.8
Tym razem pokażemy Wam jak wygląda noc na plaży z Władek TEAM. Nie obędzie się bez odwiedzin kilkunastoosobowej grupy wędkarzy z naszego klubu i wspólnego grilla... Oczywiście w dalszym ciągu edukujemy odwiedzających nas dorosłych i dzieci... :)

SPRAWDŹ