Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 766

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Błękit Oceanu

Harcerska 18 Władysławowo 1310

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 120 zł os.


RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

Jak oceniasz film?
4.6

Przed nami kolejny dzień walki o surfcastingowy Rekord Polski, rozpoczęty przepięknym wschodem słońca. Jest 1 maja, więc nie dziwi fakt, że dojazd do Władysławowa nie należy do najłatwiejszych – na szosie już tworzą się korki. To taka zapowiedź tego, co będzie działo się w naszym regionie w trakcie trwania sezonu wypoczynkowego.

Na plaży Michał rozmawia z Alicją i Zbigniewem Graf – małżeństwem ze Słupska, które od dłuższego już czasu należy do klubu Władek TEAM. Państwo Graf wymieniają wiele zalet Władysławowa, a Pani Alicja zdradza sekret jak zaakceptować wędkarską pasję mężów. Co tu dużo mówić drogie Panie – po prostu trzeba łowić razem z nimi!

Drugą osobą, która udzieliła wywiadu dla WładekTV jest pomysłodawca całej inicjatywy i jednocześnie właściciel CWM „Pomorzanka”, Grzegorz Turski. Pan Grzegorz od lat stara się o to, aby Władysławowo nosił dumne miano „stolicy wędkarstwa morskiego” Polski, między innymi poprzez coroczne organizowanie „Festiwalu Dorsza”. Festiwal to otwarte zawody w połowie pomuchli z kutrów, na które ścigają wielbiciele tej dyscypliny wędkarstwa z całego kraju. „Pomorzanka” zapewnia naszym zawodnikom zaangażowanym w ustanawianiu Rekordu codzienny catering, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Nasza kronika zawiera już około tysiąca wpisów ludzi, którzy odwiedzili stanowisko Władek Team i szczerze nam kibicują. Dobrze jest mieć takie wsparcie!

Udostępnij!
Wyświetleń: 3

Zobacz więcej:

TESTY - Mega CRASH TEST ciężarków wędkarskich

07.07.2018
4.8
Tym razem nie będziemy się podniecać kolorami ciężarków wędkarskich ani nie będziemy zwracać większej uwagi na ich kształt i gramatury... Wszystkie jednakowo od nas dostaną w tyłek gdyż będziemy je poddawać testom na wytrzymałość powłoki lakierniczej. Do tego celu wstępnie chcieliśmy użyć samochodu betoniarki (gruszki) ale po dokładniejszym przeanalizowaniu sprawy doszliśmy do wniosku że lepsza do tego celu będzie przemysłowa betoniarka.

SPRAWDŹ

Wyprawa na dorsze 5-7 w skali Beauforta

21.01.2015
4.6
Tym razem na przekór mojej chorobie morskiej postanowiłem popłynąć w niezbyt sprzyjających warunkach. Sami zobaczcie jak nami bujało – film w załączniku :)

SPRAWDŹ