Oferta miesiąca

Milena

Dettlaffa 2 Władysławowo 699

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 876

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

Jak oceniasz film?
4.6

Przed nami kolejny dzień walki o surfcastingowy Rekord Polski, rozpoczęty przepięknym wschodem słońca. Jest 1 maja, więc nie dziwi fakt, że dojazd do Władysławowa nie należy do najłatwiejszych – na szosie już tworzą się korki. To taka zapowiedź tego, co będzie działo się w naszym regionie w trakcie trwania sezonu wypoczynkowego.

Na plaży Michał rozmawia z Alicją i Zbigniewem Graf – małżeństwem ze Słupska, które od dłuższego już czasu należy do klubu Władek TEAM. Państwo Graf wymieniają wiele zalet Władysławowa, a Pani Alicja zdradza sekret jak zaakceptować wędkarską pasję mężów. Co tu dużo mówić drogie Panie – po prostu trzeba łowić razem z nimi!

Drugą osobą, która udzieliła wywiadu dla WładekTV jest pomysłodawca całej inicjatywy i jednocześnie właściciel CWM „Pomorzanka”, Grzegorz Turski. Pan Grzegorz od lat stara się o to, aby Władysławowo nosił dumne miano „stolicy wędkarstwa morskiego” Polski, między innymi poprzez coroczne organizowanie „Festiwalu Dorsza”. Festiwal to otwarte zawody w połowie pomuchli z kutrów, na które ścigają wielbiciele tej dyscypliny wędkarstwa z całego kraju. „Pomorzanka” zapewnia naszym zawodnikom zaangażowanym w ustanawianiu Rekordu codzienny catering, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Nasza kronika zawiera już około tysiąca wpisów ludzi, którzy odwiedzili stanowisko Władek Team i szczerze nam kibicują. Dobrze jest mieć takie wsparcie!

Udostępnij!
Wyświetleń: 14

Zobacz więcej:

Wywiad z mechanikiem jachtu wędkarskiego Kapitan Wiśniewski

30.03.2015
4.8
Mechanik Rafał z jachtu wędkarskiego Kapitan Wiśniewski opowiada o zaletach jednostki oraz o pracy na morzu...

SPRAWDŹ

Wywiad z nowym prezesem Władek TEAM Maciejem Kamińskim

10.02.2020
5
Dziś moim rozmówcą będzie nowy prezes Władek TEAM Maciej Kamiński. Będziemy rozmawiać o przyszłości wędkarstwa morskiego w Polsce oraz o planach rozwoju klubu Władek TEAM. Oczywiście będą dla Was nagrody i wiele pobocznych tematów więc zapraszam serdecznie wszystkich na luźną wędkarską debatę...

SPRAWDŹ