Oferta miesiąca

Patryk

Trałowa 26 i 28 Władysławowo 494

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 1442

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

Jak oceniasz film?
4.6

Przed nami kolejny dzień walki o surfcastingowy Rekord Polski, rozpoczęty przepięknym wschodem słońca. Jest 1 maja, więc nie dziwi fakt, że dojazd do Władysławowa nie należy do najłatwiejszych – na szosie już tworzą się korki. To taka zapowiedź tego, co będzie działo się w naszym regionie w trakcie trwania sezonu wypoczynkowego.

Na plaży Michał rozmawia z Alicją i Zbigniewem Graf – małżeństwem ze Słupska, które od dłuższego już czasu należy do klubu Władek TEAM. Państwo Graf wymieniają wiele zalet Władysławowa, a Pani Alicja zdradza sekret jak zaakceptować wędkarską pasję mężów. Co tu dużo mówić drogie Panie – po prostu trzeba łowić razem z nimi!

Drugą osobą, która udzieliła wywiadu dla WładekTV jest pomysłodawca całej inicjatywy i jednocześnie właściciel CWM „Pomorzanka”, Grzegorz Turski. Pan Grzegorz od lat stara się o to, aby Władysławowo nosił dumne miano „stolicy wędkarstwa morskiego” Polski, między innymi poprzez coroczne organizowanie „Festiwalu Dorsza”. Festiwal to otwarte zawody w połowie pomuchli z kutrów, na które ścigają wielbiciele tej dyscypliny wędkarstwa z całego kraju. „Pomorzanka” zapewnia naszym zawodnikom zaangażowanym w ustanawianiu Rekordu codzienny catering, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Nasza kronika zawiera już około tysiąca wpisów ludzi, którzy odwiedzili stanowisko Władek Team i szczerze nam kibicują. Dobrze jest mieć takie wsparcie!

Udostępnij!
Wyświetleń: 8

Zobacz więcej:

Jaka plecionka i żyłka na morską troć?

27.11.2019
5
Kolejny ciekawy odcinek z Bogusławem Kasakem. W tym odcinku opowiemy Wam o naszych zestawach na Troć. Skupimy się na odpowiednim doborze wędziska, plecionki oraz flurokarbonu.

SPRAWDŹ

Festiwal Dorsza 2018 - dorsze z kutra relacja, porady, wywiady...

23.03.2019
4.8
Zawsze w pierwszy weekend września, we Władysławowie odbywa się Festiwal Dorsza czyli cykliczna impreza polegająca na łowieniu dorszy z kutra. Dwa dni zmagań na morzu oraz wspaniałe nagrody przyciągają zawodników z całej Polski...

SPRAWDŹ