Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 0

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 15766

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.


RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

Jak oceniasz film?
4.6

Przed nami kolejny dzień walki o surfcastingowy Rekord Polski, rozpoczęty przepięknym wschodem słońca. Jest 1 maja, więc nie dziwi fakt, że dojazd do Władysławowa nie należy do najłatwiejszych – na szosie już tworzą się korki. To taka zapowiedź tego, co będzie działo się w naszym regionie w trakcie trwania sezonu wypoczynkowego.

Na plaży Michał rozmawia z Alicją i Zbigniewem Graf – małżeństwem ze Słupska, które od dłuższego już czasu należy do klubu Władek TEAM. Państwo Graf wymieniają wiele zalet Władysławowa, a Pani Alicja zdradza sekret jak zaakceptować wędkarską pasję mężów. Co tu dużo mówić drogie Panie – po prostu trzeba łowić razem z nimi!

Drugą osobą, która udzieliła wywiadu dla WładekTV jest pomysłodawca całej inicjatywy i jednocześnie właściciel CWM „Pomorzanka”, Grzegorz Turski. Pan Grzegorz od lat stara się o to, aby Władysławowo nosił dumne miano „stolicy wędkarstwa morskiego” Polski, między innymi poprzez coroczne organizowanie „Festiwalu Dorsza”. Festiwal to otwarte zawody w połowie pomuchli z kutrów, na które ścigają wielbiciele tej dyscypliny wędkarstwa z całego kraju. „Pomorzanka” zapewnia naszym zawodnikom zaangażowanym w ustanawianiu Rekordu codzienny catering, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Nasza kronika zawiera już około tysiąca wpisów ludzi, którzy odwiedzili stanowisko Władek Team i szczerze nam kibicują. Dobrze jest mieć takie wsparcie!

Udostępnij!
Wyświetleń: 248

Zobacz więcej:

14 Festiwal Dorsza Władysławowo Pomorzanka 2016

13.09.2016
4.8
Marika dała nam wszystkim popalić... Po pierwszym dniu ta niepozorna dziewczyna pobiła wszystkich panów i o mały włos nie zdobyła by głównej nagrody...

SPRAWDŹ

Opłaty za wędkowanie w morzu - nowa seria...

31.08.2019
4.5
Postanowiliśmy odświeżyć naszą starą serię: Spinning Morski z Władek TEAM. Dziś publikujemy taki niepozorny pierwszy odcinek o opłatach. Za tydzień opowiemy nieco o rybach i o okresach w których można je łowić w porcie...

SPRAWDŹ