Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 554

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 656

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.


RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

Jak oceniasz film?
4.6

Przed nami kolejny dzień walki o surfcastingowy Rekord Polski, rozpoczęty przepięknym wschodem słońca. Jest 1 maja, więc nie dziwi fakt, że dojazd do Władysławowa nie należy do najłatwiejszych – na szosie już tworzą się korki. To taka zapowiedź tego, co będzie działo się w naszym regionie w trakcie trwania sezonu wypoczynkowego.

Na plaży Michał rozmawia z Alicją i Zbigniewem Graf – małżeństwem ze Słupska, które od dłuższego już czasu należy do klubu Władek TEAM. Państwo Graf wymieniają wiele zalet Władysławowa, a Pani Alicja zdradza sekret jak zaakceptować wędkarską pasję mężów. Co tu dużo mówić drogie Panie – po prostu trzeba łowić razem z nimi!

Drugą osobą, która udzieliła wywiadu dla WładekTV jest pomysłodawca całej inicjatywy i jednocześnie właściciel CWM „Pomorzanka”, Grzegorz Turski. Pan Grzegorz od lat stara się o to, aby Władysławowo nosił dumne miano „stolicy wędkarstwa morskiego” Polski, między innymi poprzez coroczne organizowanie „Festiwalu Dorsza”. Festiwal to otwarte zawody w połowie pomuchli z kutrów, na które ścigają wielbiciele tej dyscypliny wędkarstwa z całego kraju. „Pomorzanka” zapewnia naszym zawodnikom zaangażowanym w ustanawianiu Rekordu codzienny catering, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Nasza kronika zawiera już około tysiąca wpisów ludzi, którzy odwiedzili stanowisko Władek Team i szczerze nam kibicują. Dobrze jest mieć takie wsparcie!

Udostępnij!
Wyświetleń: 40

Zobacz więcej:

Pierwsza wyprawa na plażę z wędką

01.10.2014
5
Pomimo tego iż już dawno chciałem spróbować swych sił w surfcastingu oraz tego, że już kilka miesięcy wcześniej wykupiłem stosowne pozwolenie, jakoś nie udało mi się trafić na plażę...

SPRAWDŹ

Łowimy ŚLEDZIE z wladek.pl TEAM o wschodzie słońca (odc.2)

06.04.2016
5
Od portowych wyjadaczy dowiedzieliśmy się, że śledzie najlepiej u nas biorą całkiem rano... Tym razem przyjechaliśmy o 6 rano; przywitał nas przepiękny wschód słońca...

SPRAWDŹ