Oferta miesiąca

Błękit Oceanu

Harcerska 18 Władysławowo 1347

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 120 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 605

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


PORTOWE SANDACZE - echosonda Deeper Fishfinder w akcji... (odc. 5)

Jak oceniasz film?
5

Nowoczesna technologia w służbie wędkarza, czyli bezprzewodowa echosonda Deeper Fishfinder w akcji! To lekka konstrukcja w kształcie kuli, unosząca się na powierzchni wody. Posyłamy ją wędziskiem („wyrzucamy” tak jak przynęty) na stosowną odległość, a jej zapisy odczytujemy na smartfonie. Takim właśnie sprzętem posługuje się Michał we władysławowskim porcie.

Deeper kosztował około 600 zł (niestety nie każdego wędkarza stać na taki zakup) i aby go nie stracić, na kołowrotek nawinęliśmy mocną plecionkę, wyraźnie grubszą niż przy łowieniu sandaczy. Deeper Fishfinder sprawdził się wcześniej w cieplejszych porach na jeziorach, a jak poradzi sobie w trudniejszych warunkach pogodowych? Na ile pomocny będzie w portowych akwenach?

„Magiczna” kula pozwala odpowiedzieć na kilka pytań: jakie jest ukształtowanie dna, gdzie znajdują się potencjalne miejscówki i – co najważniejsze – w jakich miejscach i na jakiej głębokości widać pływające ryby? Zapisy w naszym porcie pokazały głębokość od 6 do 7 metrów, niską temperaturę wody i – miejscami – niewielką ilość śledzi lub okoni. I choć tego dnia Deeper średnio przydałby się wędkarzom, to z pewnością jest to produkt godny uwagi! A Wy – korzystacie z podobnych urządzeń?

Udostępnij!
Wyświetleń: 11

Zobacz więcej:

Mikado Bixlite Medium Light Jig - tanie wędzisko na sandacza

25.03.2020
4.5
Mikado stworzyło serię lekkich wędek spinningowych (Medium Light Jig) wykonanych z wysokomodułowego włókna węglowego. Prezentowane dziś wędzisko ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny gdyż można już je znaleźć w sklepach za 100 zł!

SPRAWDŹ

TESTY - Mega CRASH TEST ciężarków wędkarskich

07.07.2018
4.8
Tym razem nie będziemy się podniecać kolorami ciężarków wędkarskich ani nie będziemy zwracać większej uwagi na ich kształt i gramatury... Wszystkie jednakowo od nas dostaną w tyłek gdyż będziemy je poddawać testom na wytrzymałość powłoki lakierniczej. Do tego celu wstępnie chcieliśmy użyć samochodu betoniarki (gruszki) ale po dokładniejszym przeanalizowaniu sprawy doszliśmy do wniosku że lepsza do tego celu będzie przemysłowa betoniarka.

SPRAWDŹ