Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 506

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.

Julka Apartament

Abrahama 2/81, Władysławowo, Polska 155

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
280 zł - 350 zł os.


PORTOWE SANDACZE - echosonda Deeper Fishfinder w akcji... (odc. 5)

Jak oceniasz film?
5

Nowoczesna technologia w służbie wędkarza, czyli bezprzewodowa echosonda Deeper Fishfinder w akcji! To lekka konstrukcja w kształcie kuli, unosząca się na powierzchni wody. Posyłamy ją wędziskiem („wyrzucamy” tak jak przynęty) na stosowną odległość, a jej zapisy odczytujemy na smartfonie. Takim właśnie sprzętem posługuje się Michał we władysławowskim porcie.

Deeper kosztował około 600 zł (niestety nie każdego wędkarza stać na taki zakup) i aby go nie stracić, na kołowrotek nawinęliśmy mocną plecionkę, wyraźnie grubszą niż przy łowieniu sandaczy. Deeper Fishfinder sprawdził się wcześniej w cieplejszych porach na jeziorach, a jak poradzi sobie w trudniejszych warunkach pogodowych? Na ile pomocny będzie w portowych akwenach?

„Magiczna” kula pozwala odpowiedzieć na kilka pytań: jakie jest ukształtowanie dna, gdzie znajdują się potencjalne miejscówki i – co najważniejsze – w jakich miejscach i na jakiej głębokości widać pływające ryby? Zapisy w naszym porcie pokazały głębokość od 6 do 7 metrów, niską temperaturę wody i – miejscami – niewielką ilość śledzi lub okoni. I choć tego dnia Deeper średnio przydałby się wędkarzom, to z pewnością jest to produkt godny uwagi! A Wy – korzystacie z podobnych urządzeń?

Udostępnij!
Wyświetleń: 10

Zobacz więcej:

Łowimy troć w Orłowie - opis łowiska

10.02.2020
4
Kolejny film z cyklu morskie miejscówki. Tym razem podzieliliśmy odcinek na dwie części gdyż rybki nie za bardzo współpracowały pierwszego dnia... To łowisko w Orłowie wydaje się być doskonałe na morską troć czy belonę. Oczywiście pojawimy się tu wiosną gdy będzie więcej troci i belony...

SPRAWDŹ

Władkowy SANDACZ - relacja z zawodów wędkarskich - wprost z portu we Władysławowie

07.03.2020
4.5
Około 100 zawodników - super! Choć za rok zapowiada się że będzie więcej - oby tylko było mniej śledzi niż w ten weekend bo znów sandacze będą nażarte...

SPRAWDŹ