Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 506

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.

U Urbanka

Ceynowy 9 Władysławowo 174

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 55 zł os.


Portowe patenty + nawlekanie Tubisa

Jak oceniasz film?
4.8

Łowiąc metodą gruntową z główki władysławowskiego portu rybackiego, spotkamy się z problemem umocowania wędziska po zarzuceniu zestawu. Miejsca nie jest tu wiele i przy większej ilości wędkarzy nie możemy pozwolić sobie na rozłożenie tripodu. Rozwiązaniem jest oparcie wędziska o barierkę, co jest prostym dobrym rozwiązaniem, ale w przypadku brania czy większego wiatru wędzisko przesuwa się na boki.

Tutejsi wędkarze znaleźli prosty sposób na tę dolegliwość. Na barierce, co jakiś czas nawinięta jest folia, dzięki której nasze wędzisko pewniej trzyma się swojego miejsca a my możemy w spokoju gawędzić sobie z sąsiadem o tym jak wielkie ryby udało nam się kiedyś wyholować :)

Na filmie próbowałem nawlec na haczyk kawałek Tubisa. Miałem z tym nie lada problem gdyż wiejący mroźny wiatr już nieźle wymroził mi ręce, poza tym dysponowałem bardzo dużymi tubisami i dość małym haczykiem. Moje nieudolne próby możecie zobaczyć na filmie, lecz ogólna zasada jest taka by spróbować przewlec kawałek Tubisa przez haczyk w taki sposób jak montuje się twisterki czy kopyta. One, co prawda są o wiele bardziej giętkie i nie sprawiają tyle problemów, ale jeśli mamy odpowiednio duży haczyk oraz niewielkiego Tubisa, bez problemu przewleczemy go przez haczyk a co za tym idzie zamontujemy go w taki sposób, że nie spadnie on nam nawet przy ekstremalnie mocnych wyrzutach i wytrzyma w wodzie bardzo dużo czasu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 14

Zobacz więcej:

② Nasze STANOWISKO - surf czyli łowienie z plaży...

04.05.2022
Brak oceny

Portowe sandacze oraz skuteczne przynęty od Mikado 2020

10.01.2020
5
Zakaz portowy obowiązuje od 15 września do końca lutego. My już teraz pokazujemy nowości firmy Mikado na portowe sandacze i zapewniamy że 1 marca z kamerką pojawimy się w porcie we Władysławowie by nieco połowić...

SPRAWDŹ