Oferta miesiąca

EGON

Mikołaja Reja 23 Władysławowo 1624

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.

Fala

Harcerska 1 Władysławowo 13411

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 90 zł os.


Port Władysławowo - sklep wędkarski NEPTUN

Jak oceniasz film?
4.5

Zanim na dobre wdrożyłem się w „wyprawy na dorsze” miejscowymi jednostkami pływającymi, musiałem zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt oraz dowiedzieć się jak najwięcej o tej specyficznej metodzie połowu dorszy. Byłem w kilku miejscowych sklepach wędkarskich i tylko jeden z nich zasłużył na miano typowo MORSKIEGO sklepu dla wędkarzy.

Część z Was pewnie powie, że to lokowanie produktu, reklama sponsorowana itp. Przyznam Wam poniekąd rację, gdyż właściciel sklepu nieodpłatnie zaopatrzył mnie w niezbędny sprzęt (przywieszki dorszowe, pilkery, plecionkę i kołowrotek morski odporny na słoną wodę). Jakby tego nie zrobił, to i tak musiał bym zrobić ten wywiad w tym sklepie gdyż tylko tam mamy tak ogromny wybór sprzętu typowo morskiego.

Sklep wędkarski Neptun, znajduje się w porcie rybackim we Władysławowie przy bramie od strony ulicy Portowej. Tuż obok niego znajduje się parking (płatny) oraz kilka jednostek pływających w tym holownik Neptun, którymi możemy zabrać się na całodniową wyprawę morską na dorsze.

W sklepie znajdziemy setki przywieszek dorszowych, pilkerów, krętlików, plecionek, oraz bogaty wybór wędzisk morskich i kołowrotków. Posiadają też naturalne przynęty takie jak szprotki oraz śledzie mrożone osobno po 1 sztuce. Możemy kupić tu też doskonałą kawę z ekspresu oraz wybrać jeden z kilkunastu nieprzemakalnych kombinezonów. Sklep dysponuje również lodem, dzięki któremu nasze zdobycze w jeszcze lepszej formie dowieziemy do domu :)

Sklep jest czynny wtedy, kiedy potrzeba :) A dokładniej to przed każdym rejsem oraz po rejsie, czyli w godzinach 6:00-7:30 oraz 16:00 do 18:00. W dni sztormowe sklep jest nieczynny.

Na uwagę zasługuje również bardzo dobrze wykwalifikowana i obeznana w temacie wędkarstwa morskiego kadra pracująca w sklepie. Wieloletnie doświadczenie oraz tysiące obsługiwanych corocznie wędkarzy to najlepsza atrybut dobrego sklepu wędkarskiego. Ja szczerze polecam ten sklep.

Pozdrawiam Michał

Udostępnij!
Wyświetleń: 883

Zobacz więcej:

Portowe okonie - wakacyjne łowienie w porcie, cennik, zezwolenie, przynęty...

10.04.2019
4.8
Przyjeżdżasz do Władysławowa na wczasy i chcesz spróbować połowić w porcie? Zobacz ile to kosztuje, jakie przynęty użyć oraz gdzie jest najwięcej okoni...

SPRAWDŹ

Belona z małej łódki na trolling (Spinning Morski cz.4)

17.05.2017
4.8
Tym razem pokażemy Wam jak świetnie się bawimy... Wodujemy łódkę w Kuźnicy ale okazało się, że belony najlepiej biorą w okolicach Rzucewa... Tego dnia zrobiliśmy mały rekonesans - sami zobaczcie co się działo...

SPRAWDŹ