Oferta miesiąca

Milena

Dettlaffa 2 Władysławowo 27034

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 55 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19289

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Port Władysławowo - sklep wędkarski NEPTUN

Jak oceniasz film?
4.5

Zanim na dobre wdrożyłem się w „wyprawy na dorsze” miejscowymi jednostkami pływającymi, musiałem zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt oraz dowiedzieć się jak najwięcej o tej specyficznej metodzie połowu dorszy. Byłem w kilku miejscowych sklepach wędkarskich i tylko jeden z nich zasłużył na miano typowo MORSKIEGO sklepu dla wędkarzy.

Część z Was pewnie powie, że to lokowanie produktu, reklama sponsorowana itp. Przyznam Wam poniekąd rację, gdyż właściciel sklepu nieodpłatnie zaopatrzył mnie w niezbędny sprzęt (przywieszki dorszowe, pilkery, plecionkę i kołowrotek morski odporny na słoną wodę). Jakby tego nie zrobił, to i tak musiał bym zrobić ten wywiad w tym sklepie gdyż tylko tam mamy tak ogromny wybór sprzętu typowo morskiego.

Sklep wędkarski Neptun, znajduje się w porcie rybackim we Władysławowie przy bramie od strony ulicy Portowej. Tuż obok niego znajduje się parking (płatny) oraz kilka jednostek pływających w tym holownik Neptun, którymi możemy zabrać się na całodniową wyprawę morską na dorsze.

W sklepie znajdziemy setki przywieszek dorszowych, pilkerów, krętlików, plecionek, oraz bogaty wybór wędzisk morskich i kołowrotków. Posiadają też naturalne przynęty takie jak szprotki oraz śledzie mrożone osobno po 1 sztuce. Możemy kupić tu też doskonałą kawę z ekspresu oraz wybrać jeden z kilkunastu nieprzemakalnych kombinezonów. Sklep dysponuje również lodem, dzięki któremu nasze zdobycze w jeszcze lepszej formie dowieziemy do domu :)

Sklep jest czynny wtedy, kiedy potrzeba :) A dokładniej to przed każdym rejsem oraz po rejsie, czyli w godzinach 6:00-7:30 oraz 16:00 do 18:00. W dni sztormowe sklep jest nieczynny.

Na uwagę zasługuje również bardzo dobrze wykwalifikowana i obeznana w temacie wędkarstwa morskiego kadra pracująca w sklepie. Wieloletnie doświadczenie oraz tysiące obsługiwanych corocznie wędkarzy to najlepsza atrybut dobrego sklepu wędkarskiego. Ja szczerze polecam ten sklep.

Pozdrawiam Michał

Udostępnij!
Wyświetleń: 660

Zobacz więcej:

2020 - nie ma troći w morzu! Gdzie ta troć?

10.01.2020
Brak oceny
W grudniu rozpoczął się sezon trociowy (zakończył się okres ochronny) od tego czasu wiele razy byłem nad wodą i nic nie złowiłem. Wy też meldujecie że nic nie łowicie - gdzie zatem jest ta troć? Debata na żywo o tym co się z nią stało - dobry pomysł...

SPRAWDŹ

Jaki pilker i ile przywieszek - wyprawa na dorsze

28.11.2014
4.8
Sklepowe półki uginają się od różnokolorowych pilkerów oraz setek dziwnych przywieszek dorszowych. Czy trzeba mieć je wszystkie by złowić największą liczbę dorszy?

SPRAWDŹ