Oferta miesiąca

Julka Apartament

Abrahama 2/81, Władysławowo, Polska 155

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
280 zł - 350 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 506

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


Port Władysławowo - sklep wędkarski NEPTUN

Jak oceniasz film?
4.5

Zanim na dobre wdrożyłem się w „wyprawy na dorsze” miejscowymi jednostkami pływającymi, musiałem zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt oraz dowiedzieć się jak najwięcej o tej specyficznej metodzie połowu dorszy. Byłem w kilku miejscowych sklepach wędkarskich i tylko jeden z nich zasłużył na miano typowo MORSKIEGO sklepu dla wędkarzy.

Część z Was pewnie powie, że to lokowanie produktu, reklama sponsorowana itp. Przyznam Wam poniekąd rację, gdyż właściciel sklepu nieodpłatnie zaopatrzył mnie w niezbędny sprzęt (przywieszki dorszowe, pilkery, plecionkę i kołowrotek morski odporny na słoną wodę). Jakby tego nie zrobił, to i tak musiał bym zrobić ten wywiad w tym sklepie gdyż tylko tam mamy tak ogromny wybór sprzętu typowo morskiego.

Sklep wędkarski Neptun, znajduje się w porcie rybackim we Władysławowie przy bramie od strony ulicy Portowej. Tuż obok niego znajduje się parking (płatny) oraz kilka jednostek pływających w tym holownik Neptun, którymi możemy zabrać się na całodniową wyprawę morską na dorsze.

W sklepie znajdziemy setki przywieszek dorszowych, pilkerów, krętlików, plecionek, oraz bogaty wybór wędzisk morskich i kołowrotków. Posiadają też naturalne przynęty takie jak szprotki oraz śledzie mrożone osobno po 1 sztuce. Możemy kupić tu też doskonałą kawę z ekspresu oraz wybrać jeden z kilkunastu nieprzemakalnych kombinezonów. Sklep dysponuje również lodem, dzięki któremu nasze zdobycze w jeszcze lepszej formie dowieziemy do domu :)

Sklep jest czynny wtedy, kiedy potrzeba :) A dokładniej to przed każdym rejsem oraz po rejsie, czyli w godzinach 6:00-7:30 oraz 16:00 do 18:00. W dni sztormowe sklep jest nieczynny.

Na uwagę zasługuje również bardzo dobrze wykwalifikowana i obeznana w temacie wędkarstwa morskiego kadra pracująca w sklepie. Wieloletnie doświadczenie oraz tysiące obsługiwanych corocznie wędkarzy to najlepsza atrybut dobrego sklepu wędkarskiego. Ja szczerze polecam ten sklep.

Pozdrawiam Michał

Udostępnij!
Wyświetleń: 81

Zobacz więcej:

PILNE ➤ POLICJA spisuje nas...

22.04.2022
Brak oceny
Policja dostała rozkaz spisania wszystkich. Czyżby w najbliższym czasie posypały się mandaty aby jeszcze bardziej zniechęcić armatorów do wyrażania swojego niezadowolenia?

SPRAWDŹ

RELACJA ➤Mistrzostwa Polski 2020 (cz.1) zobacz jak było naprawdę!

24.04.2022
Brak oceny
RELACJA Z MISTRZOSTW POLSKI - luźna i bardzo spontaniczna relacja z MP - tym razem film nie jest aż tak "wylizany" bo ja też biorę w MP udział jako zawodnik i zgodnie z regulaminem nie mogłem opuszczać swojego stanowiska wędkarskiego... Druga część za tydzień :)

SPRAWDŹ