Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 17651

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Ventus

Kolejowa 11 Władysławowo 15517

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 80 zł os.

Podsumowanie treningu dalekiego zarzucania

Jak oceniasz film?
4.6

Do tej chwili wykonałem około 30 rzutów. Muszę przyznać, iż przykładam się do tego by jak najmocniej machać wędką, a w mniejszym stopniu pracuję nad techniką. Czytałem i oglądałem filmy z zarzucaniem zestawu metodą wahadłową, czyli Pendulum lub taką z ukosa nazywaną OTG ale na chwilę obecną ćwiczę z uporem maniaka podstawowe zarzucanie.

Tego dnia udało mi się kilka razy przekroczyć magiczną liczbę 150 metrów. Ćwiczyłem też kilka dni później i stosując moją tradycyjną metodę praktycznie wszystkie rzuty były na odległość 130-150 metrów.

Zauważyłem też, iż lepiej na moim wędzisku latają ciężarki powyżej 120 gram niż te lżejsze. Może nauczyłem się już ładować wędkę :) Czas pewnie poćwiczyć zarzucanie z całym zestawem i jak wówczas będę miał 150 metrów to będę usatysfakcjonowany.

PS: dziś rozmawiałem z weteranami morskiego surfcastingu i wg nich to w dzień warto próbować posyłać zestaw jak najdalej, (lecz nie na kolejne wypłycenie), ale w nocy ryby często podchodzą na bliższą odległość i można śmiało łowić dobre okazy nawet 40 metrów od brzegu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 117

Zobacz więcej:

Wyprawa na dorsze Zosia Władysławowo

10.09.2016
4.8
Film jest przedstawieniem jachtu motorowego Zosia K. który brał udział w Festiwalu Dorsza we Władysławowie...

SPRAWDŹ

Przynęty wędkarskie - TOBIASZ i surfcasting

21.10.2014
4.6
Nie jestem zwolennikiem używania żywych przynęt wędkarskich (prócz dżdżownic). W surfcastingu żywy Tobiasz to jest ponoć pewniak, więc trzeba było i to Wam pokazać...

SPRAWDŹ