Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 14407

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16591

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Podsumowanie treningu dalekiego zarzucania

Jak oceniasz film?
4.6

Do tej chwili wykonałem około 30 rzutów. Muszę przyznać, iż przykładam się do tego by jak najmocniej machać wędką, a w mniejszym stopniu pracuję nad techniką. Czytałem i oglądałem filmy z zarzucaniem zestawu metodą wahadłową, czyli Pendulum lub taką z ukosa nazywaną OTG ale na chwilę obecną ćwiczę z uporem maniaka podstawowe zarzucanie.

Tego dnia udało mi się kilka razy przekroczyć magiczną liczbę 150 metrów. Ćwiczyłem też kilka dni później i stosując moją tradycyjną metodę praktycznie wszystkie rzuty były na odległość 130-150 metrów.

Zauważyłem też, iż lepiej na moim wędzisku latają ciężarki powyżej 120 gram niż te lżejsze. Może nauczyłem się już ładować wędkę :) Czas pewnie poćwiczyć zarzucanie z całym zestawem i jak wówczas będę miał 150 metrów to będę usatysfakcjonowany.

PS: dziś rozmawiałem z weteranami morskiego surfcastingu i wg nich to w dzień warto próbować posyłać zestaw jak najdalej, (lecz nie na kolejne wypłycenie), ale w nocy ryby często podchodzą na bliższą odległość i można śmiało łowić dobre okazy nawet 40 metrów od brzegu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 252

Zobacz więcej:

LIVE ➤ Surfcasting Cup 2021

03.06.2022
Brak oceny
Taki tam LIVE znad wody :) Luknijcie jakie warunki pogodowe mamy. Koniecznie napisz w komentarzu gdzie mam iść i co zrobić - będzie z tego film na sobotę...

SPRAWDŹ

KOŁOBRZEG ➤ KŁADKA - ujście Parsęty (opis łowiska)

24.04.2022
Brak oceny
Kolejny raz witamy Was z przepięknego Kołobrzegu! Tym razem pojawiliśmy się na kładce z której dużo wędkarzy próbuje złowić sandacze i szczupaki. To bardzo fajna miejscówka lecz trzeba uważać by przy holowaniu ryby nie przewrócić się na ażurowej kładce...

SPRAWDŹ