Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 364

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.

Willa Baron

Masztowa 6 Władysławowo 468

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.


Podsumowanie treningu dalekiego zarzucania

Jak oceniasz film?
4.6

Do tej chwili wykonałem około 30 rzutów. Muszę przyznać, iż przykładam się do tego by jak najmocniej machać wędką, a w mniejszym stopniu pracuję nad techniką. Czytałem i oglądałem filmy z zarzucaniem zestawu metodą wahadłową, czyli Pendulum lub taką z ukosa nazywaną OTG ale na chwilę obecną ćwiczę z uporem maniaka podstawowe zarzucanie.

Tego dnia udało mi się kilka razy przekroczyć magiczną liczbę 150 metrów. Ćwiczyłem też kilka dni później i stosując moją tradycyjną metodę praktycznie wszystkie rzuty były na odległość 130-150 metrów.

Zauważyłem też, iż lepiej na moim wędzisku latają ciężarki powyżej 120 gram niż te lżejsze. Może nauczyłem się już ładować wędkę :) Czas pewnie poćwiczyć zarzucanie z całym zestawem i jak wówczas będę miał 150 metrów to będę usatysfakcjonowany.

PS: dziś rozmawiałem z weteranami morskiego surfcastingu i wg nich to w dzień warto próbować posyłać zestaw jak najdalej, (lecz nie na kolejne wypłycenie), ale w nocy ryby często podchodzą na bliższą odległość i można śmiało łowić dobre okazy nawet 40 metrów od brzegu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 12

Zobacz więcej:

LIVE ➤ Pracuje pogłębiarka - śledzi nieco mniej...

21.05.2022
Brak oceny
Taki tam LIVE znad wody :) Luknijcie jakie warunki pogodowe mamy. Koniecznie napisz w komentarzu gdzie mam iść i co zrobić - będzie z tego film na sobotę...

SPRAWDŹ

DEBATA ➤ Łowimy na ISLANDII - jakie koszty, ryby, klimat itp...

05.06.2022
Brak oceny
Kolejna DEBATA w której przedstawimy Wam niezbędne informacje odnośnie warunków klimatycznych, cen oraz gatunków ryb z konkretnego zakątku świata. Tym razem moim gościem będzie Paweł Szałas z kanału Polskie Wędkarstwo na Islandii - https://www.youtube.com/channel/UClqO...

SPRAWDŹ