Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 1384

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.

Patryk

Trałowa 26 i 28 Władysławowo 445

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.


Podsumowanie treningu dalekiego zarzucania

Jak oceniasz film?
4.6

Do tej chwili wykonałem około 30 rzutów. Muszę przyznać, iż przykładam się do tego by jak najmocniej machać wędką, a w mniejszym stopniu pracuję nad techniką. Czytałem i oglądałem filmy z zarzucaniem zestawu metodą wahadłową, czyli Pendulum lub taką z ukosa nazywaną OTG ale na chwilę obecną ćwiczę z uporem maniaka podstawowe zarzucanie.

Tego dnia udało mi się kilka razy przekroczyć magiczną liczbę 150 metrów. Ćwiczyłem też kilka dni później i stosując moją tradycyjną metodę praktycznie wszystkie rzuty były na odległość 130-150 metrów.

Zauważyłem też, iż lepiej na moim wędzisku latają ciężarki powyżej 120 gram niż te lżejsze. Może nauczyłem się już ładować wędkę :) Czas pewnie poćwiczyć zarzucanie z całym zestawem i jak wówczas będę miał 150 metrów to będę usatysfakcjonowany.

PS: dziś rozmawiałem z weteranami morskiego surfcastingu i wg nich to w dzień warto próbować posyłać zestaw jak najdalej, (lecz nie na kolejne wypłycenie), ale w nocy ryby często podchodzą na bliższą odległość i można śmiało łowić dobre okazy nawet 40 metrów od brzegu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 7

Zobacz więcej:

UltraLight ➤Jaka PLECIONKA i przypon do łowienia W MORZU ?

04.06.2022
Brak oceny
Kolejny odcinek z naszej nowej serii o ULTRA LIGHT - tym razem wybierzemy odpowiedni do łowienia w morzu sprzęt (plecionka, flurokarbon itp...)

SPRAWDŹ

VLOG ➤ Tydzień pracy na MorskaTV

23.04.2022
Brak oceny
Często by zrobić jeden film muszę 3 razy być nad wodą :) Dobrze że są ludzie dzięki którym mogę skupić się na pracy nad filmami -

SPRAWDŹ