Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19902

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Maria

Wyzwolenia 15 Władysławowo 11654

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 60 zł os.


Podsumowanie treningu dalekiego zarzucania

Jak oceniasz film?
4.6

Do tej chwili wykonałem około 30 rzutów. Muszę przyznać, iż przykładam się do tego by jak najmocniej machać wędką, a w mniejszym stopniu pracuję nad techniką. Czytałem i oglądałem filmy z zarzucaniem zestawu metodą wahadłową, czyli Pendulum lub taką z ukosa nazywaną OTG ale na chwilę obecną ćwiczę z uporem maniaka podstawowe zarzucanie.

Tego dnia udało mi się kilka razy przekroczyć magiczną liczbę 150 metrów. Ćwiczyłem też kilka dni później i stosując moją tradycyjną metodę praktycznie wszystkie rzuty były na odległość 130-150 metrów.

Zauważyłem też, iż lepiej na moim wędzisku latają ciężarki powyżej 120 gram niż te lżejsze. Może nauczyłem się już ładować wędkę :) Czas pewnie poćwiczyć zarzucanie z całym zestawem i jak wówczas będę miał 150 metrów to będę usatysfakcjonowany.

PS: dziś rozmawiałem z weteranami morskiego surfcastingu i wg nich to w dzień warto próbować posyłać zestaw jak najdalej, (lecz nie na kolejne wypłycenie), ale w nocy ryby często podchodzą na bliższą odległość i można śmiało łowić dobre okazy nawet 40 metrów od brzegu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 161

Zobacz więcej:

Pokaz sprzętu TUBERTINI (morski sprzęt wędkarski)

11.04.2017
4.6
TUBERTINI sponsoruje Kadrę Narodową oraz Władek TEAM. Nie mogło nas zabraknąć na pokazie jaki zorganizował we Władysławowie w kwietniu...

SPRAWDŹ

Rozewie - 7 wędkarzy, mgła, mała fala a troci jak nie ma tak nie ma...

10.01.2020
5
Dzięki Wam nazbieraliśmy kasy na kamerkę GOPRO i to jest ostatni film w którym nie mogłem wejść do wody bo musiałem pilnować naszej dużej kamery stojącej na brzegu...

SPRAWDŹ